Poyraz Karayel 41. Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,529
Puanı
1,061
Bu ulkede evlilik teklif edilecrlse en iyi biz ederiz :F aha bendrn cikan mal ortada kimse laf edemez:F ppyraz formunda

Paramparcadaki yali adil topalin mi olmus (b) @sürgünüm

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Niye yaklasik 2500 mesajda kuulland o kelimeyi :D
Kimse bana kullanmamıştır. Her neyse Euro D'de Ayşegül'ün hamile olduğu sahne yeni geldi de, ben buraya kadar netten izlemiştim zaten. Bu dizinin böylece bitmesi gece 1'i bulur.

Poyraz: Begüm hamile mi? :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Son bölümlere göre çok daha iyiydi, ama bu sefer de bomba bir final sahnesi göremedik. Adil-İsmail buluşması ve Poyraz'ın evlilik teklifi ilginçti, ama aradığım büyük sürprizlerden uzaktı. Bu arada Dafne'ye de bu bölüm ile beraber veda ettik anlaşılan.

Ayrıca söylemeyi unuttum, kaplumbağadan sonra Albay'ı göstermesi ve Poyraz'ın ona "artık öl" demesi bende gidici olduğu hissini uyandırdı; umarım yanılırım.

Ayşegül'ün bayılması ve Poyraz'ın gülümsemesini üç defa gösteren Kanal D'ye sevgiler, herkese iyi geceler.

Bu arada "Bir mucize olsun..."

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oo bölümün tekrarı varmış birazdan süper oldu bu. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bölüm iyiydi. Poyraz reyiz yine döktürdü. :D

Arabadaki itiraf sahneleri ve sonrasındaki konuşmalar baya güldürdü. Poyraz'ın Ayşegül'ün hamileliğini öğrendiği andaki tepkileri çok iyiydi. "Begüm hamile mi" ve "Ayşegül sen hamile misin çok tebrik ederim" lafları sesli güldürdü. :D

Adil Topal çok acımasız be. Poyraz'la Ayşegül'ün bebeği doğar umarım. ss

Poyraz'la Meltem'in abisi varmış bir de. :eek: Yorumlarda o kişinin Sefer olabileceği söyleniyor ama o yetimhanede büyümemiş miydi (b)

Çiğdem defol git Zülfikar ve Meltem mutlu olsunlar. ss

Sema ve Sefer yine çok iyilerdi. :bhr: Maçtan sonra Sefer'in sırtına aldığı çocuğu evlat edinirler herhalde.

Songül yılanı şimdilik zafer kazanmış gibi görünüyor ama Selçuk onun başını yakacak gibi. :A Sadrettin bir güzel katliam yapar artık. :A

İsmail Karayel Adil Topal'a yakalandı bakalım ikili arasında neler olacak. :D

Poyraz'ın çılgın evlilik teklifi neydi öyle. :F Ayşegül bayıldı haklı olarak ya çocuğu düşürseydi. ss

Neyse gelecek bölümü bekliyoruz merakla. :D