Teknoloji Powerbank

Çok ilginç. Beni hem Sunexpress hemde THY uçuṣu öncesi hep uyardılar.

İphone almamak için bir sebep daha. :A
------

Yangın ve patlama riski. Daha önce olmuṣ.
Kontrolden geçerken bir şey denmedi. Cep telefonu görünümde. Acaba ondan mı.
Bide yeni kural gelmiş tek bir telefon götürme hakkı var diye ama eski bir telefonuda götürdüm sorun olmadı. Sorun çıkarsa atarım dedim. Ben buradaki hattımı koymak için götürmüştüm. Tabi tek uçak yolculuğuydu. Aktarma olup başka ülkede kontrolde sorun olur muydu bilmiyorum.

Kontrolden geçerken bir şey denmedi. Cep telefonu görünümde. Acaba ondan mı.
Bide yeni kural gelmiş tek bir telefon götürme hakkı var diye ama eski bir telefonuda götürdüm sorun olmadı. Sorun çıkarsa atarım dedim. Ben buradaki hattımı koymak için götürmüştüm. Tabi tek uçak yolculuğuydu. Aktarma olup başka ülkede kontrolde sorun olur muydu bilmiyorum.

Beni daha Check-in kontuarında uyardılar bu konuda. Ama kontrollerde bir ṣey demediler.

İki telefon konusunu daha önce duymadım ama Türkiye'deki kurallar her sene değiṣiyor, inanırım.

• Beğendim
Reactions: Dosi
Beni daha Check-in kontuarında uyardılar bu konuda. Ama kontrollerde bir ṣey demediler.

İki telefon konusunu daha önce duymadım ama Türkiye'deki kurallar her sene değiṣiyor, inanırım.
Böyle bir haber vardı ama her bir sayfa başka kuralı yazıyor. Bilemedim :A
El konulursa dönünce geri alıyormuşsun

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi
Böyle bir haber vardı ama her bir sayfa başka kuralı yazıyor. Bilemedim :A
El konulursa dönünce geri alıyormuşsun

Babama ileteyim. O da Türkiye hattını kullanmak için eski bir telefon götürüyor hep yanında. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Babama ileteyim. O da Türkiye hattını kullanmak için eski bir telefon götürüyor hep yanında. :D
Eski telefonları sorun edeceklerini sanmıyorum. Ayrı çantaya gizlemesin yeterli. Açık şekilde kutuda olsun şu cüzdan vs konulan kutular. Ben iki ayrı kutuya koydum. Belki diğeri başkasına ait sandılar :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi