Popcu Emir'e Dizi Teklifi Geldi !

vhp

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
5765_mfm4vg_emir-turneyi-gozunden-vuracak.jpg
Yeni çıkardığı mini albümü ile Radyo Turkuvaz'da Hopdedik Ayhan'ın konuğu olan Emir'in popülaritesi Brezilya'ya kadar ulaşmış.​
Hopdedik Ayhan'ın sorduğu 'genç ve sempatik bir yüzün var dizi teklifi geldi mi sorusuna' yakışıklı popçu şöyle cevap verdi:
'Türkiye'den değil ama Brezilya'dan bir teklif geldi. Oyunculuk değil tam tersi şarkımla ilgili bir teklif. Orada 185 bölümlük bir pembe dizi başlıyor. İlginçtir onlar bize ulaştı ve 'Eline Düştüm' isimli şarkımı kullanmak istediklerini belirttiler,üstelik Türkçe haliyle.Önce şaşırdık,ciddiler mi diye bir araştırma yaptık. Gerekli yazışmalardan sonra anladık ki oldukça büyük bir prodüksiyon ve dizi yapımcıları şarkımı bu haliyle kullanmak istiyorlarmış. Bu beni çok mutlu etti ve gurur duydum. Her zaman manevi desteğini yanımda hissettiğim Tarkan'da bu habere sevindi.'

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ne gerek var 2 emire 1 tane emre yeter hepsine ama bnm gözüm seherde:D

karakoldaki bayan polisler bile kameradan emiri dikizliyor görende emirden bir tane kalmış türkiyede zanneder :))) yazık valla kızlara... koyunun olmadığı yerde keçiye pandik atıyorlar:))))

vhp

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
Keşke türk dizilerinde oynasa,iyi bir kariyer yapar !

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Şarkıcı Oyuncu Olmasın 2 İşi Yapamıyor Şarkılarından Mahrum Kalmayalım
Kısa Kes Emir :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764