'Polis Akademisi Alaturka' Filminin Fragmanı Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Özgür
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,122
Puanı
1,059

Başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau ve Peker Açıkalın'ın yer aldığı merakla beklenen komedi filmi Polis Akademisi Alaturka'nın fragmanı yayınlandı!

Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen'in kaleme aldığı filmde ayrıca Hamdi Kahraman, Perihan Erener, Elvin Levinler, Fulden Akyürek, Sümer Tilmaç, Sinan Bengier ve Saba Tümer rol alıyor.

Aydın Film'in yapımcılığını üstlendiği film, 30 Ocak'ta vizyona girecek.

Filmin fragmanı kötü, ama kötü yapımlar genellikle daha fazla izlendiği için bir şansı olabilir. Yine de İçimdeki Ses ve Yapışık Kardeşler gibi iki komedi filminin olduğu haftada gösterime girmesi büyük hata. Neyse, başarılar yine de.

Tanıtımı iyi yapılırsa iyi gişe yapar film ama çok kötü eleştiriler alacağına eminim. Sırf Mehmet Ali Erbil'den dolayı zaten inanılmaz bir ön yargı olacak ve IMDb en kötü 100 listesine sokar filmi bizim çılgın Türkler

Ne kadar soğuk ve iğrenç espri varsa toplamışlar.
Ben çok sevmedim ama Mali olsun diğer karakterler olsun abya absürt duruyor. İzleyen ve bize o çirkin esprileri yapan olur.

Sırf Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe için giderdim ama zaten 1-2 aya nete düşer gerek yok.

Yolanthe Cabau sanırım film boyunca hep aynı kıyafetle dolanacak paraları mı yetmedi anlamadım

Fragman fena değil,iyi izlenebileceğini düşünüyorum.

vışşhh izleyeceklere Allah tan sabır diliyorum

Hiç beğenmedim tanıtımı, olmamış.
Gişede iş görürse şaşmam.

Yıl olmuş 2015 halen uğraştığımız şeylere bak.Tam Türk Sinemasına laik bir film.Bottom 100'e yeni bir film daha armağan edeceğiz.