Polat'ın Montu Kışa Damgasını Vuruyor!

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kurtlar Vadisi Pusu'nun 271.Bölümünde efsane Polat Alemdar karakterinin giydiği mont olay oldu.
Vadinin geçtiğimiz bölümlerinden birinde Gölge'nin mekanını basan P.A operasyon sırasında giydiği mont izleyiciler tarafından sosyal medyada olay yarattı ve büyük beğeni topladı.
Kısa zamanda montla ilgili binlerce twit atılırken forumlarda montun nerden bulunabileceği aranıyor.
Montla alakalı kanal telefon ve mesaj yağmuruna tutuldu.

Öte yandan Polat'ın giydiği mont en çok satılan ürünler arasına girdi!

İşte gündem olan Polat Alemdar montu;

bu_kisin_modasini_polat_alemdar_belirledi_h16394.jpg

polat-alemdar-mont.jpg

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
mont harbiden süper ama şöyle de bişey var bu adam ne giyse acayip yakışıyor :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Klasik mont, bende değişik bir mont sandım. :D

Herkeste var olan, klasik, bir değişikliği olmayan bir mont. :)

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ne özelliği var ki benim montun siyahı gibi. Sokaktaki 10 kişiden 5'inde bu tarz mont var. :D
özelliği polat alemdar ın üstünde olması admin :D polat giyince en çok satılan ürün olmuş o yüzden her 2 kişiden birinde görmen normal
mesela ben bu montu giymem yakışmaz çünkü :D

Vineyard

Banlı
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
oo emre bey hala takasa karşımısınız muhtesem yüzyıl vs kvp .d

Vineyard

Banlı
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4

o klasik sözü söylemek istemiyorum ammavelakin ben bir ankakuşu gibiyim yanarım yanarım küllerimden geri dönerim ama eski dostum takasıda özlemedim değil delikanlı olduğuna inananıyorum inanmak istiyorum yıllar önce 2012'nin Haziran ayında insanların kendi uyduruk tatmin edici sebeplerine göre banned yemiştim ''Lawrence''

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
o klasik sözü söylemek istemiyorum ammavelakin ben bir ankakuşu gibiyim yanarım yanarım küllerimden geri dönerim ama eski dostum takasıda özlemedim değil delikanlı olduğuna inananıyorum inanmak istiyorum yıllar öce 2012'nin Haziran ayında insanların kendi uyduruk tatmin edici sebeplerine göre banned yemiştim ''Lawrence''
yine gidicen yani :)))

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
o klasik sözü söylemek istemiyorum ammavelakin ben bir ankakuşu gibiyim yanarım yanarım küllerimden geri dönerim ama eski dostum takasıda özlemedim değil delikanlı olduğuna inananıyorum inanmak istiyorum yıllar önce 2012'nin Haziran ayında insanların kendi uyduruk tatmin edici sebeplerine göre banned yemiştim ''Lawrence''
tahmin ettiğim gibi neyse bi daha ban yiyeceksin

Vineyard

Banlı
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
yine gidicen yani :)))
yok ara ara uğrarım sonuçta benim bir yanım takas diğer yanım lawrence 2'sinin harmanlanıp oluştuğu yerde vineyard selam vermemek olurmuydu

tahmin ettiğim gibi neyse bi daha ban yiyeceksin
sana gelince ı love you takas gözümsün alemtoyada selam olsun ''Red Dragon'' heryerde geçmişin kirli sayfalarında ki tozlar üzerine yağmur gibi yağacaktır elbet der;

By Vineyard. !

Son düzenleme: