Pis Yedili Perşembe'ye Geçti! Peki Saklı Kalan Dizisi Ne Zaman?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
İnadına Yaşamak'ı izlemeden kaliteli olduğunu anlıyorsun da Aşk Ekmek Hayaller'i 1 Saniye bile izleden nasıl kalitesiz yaptın.
inadına yaşamak ı izledim yorum bölümüne bak görrüsün :)
karşılaştıralım: aeh başroller müjde ar,burak hakkı,berna laçin
inadına yaşamak : sanem çelik, murat ünalmış,oktay kaynarca fark ortada sadece sanem çelik>diğer dizinin 3 başrolünden oyunculkta ayrıca inadına yaşamak gördüğün gibi süreç film dizisi olmasına rağmen ab olmayı başarabildi :) aeh kore uyarlaması değil miydi bu arada zaten bu aşamada tüm kaliteli olma kısmı gidiyor :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
inadına yaşamak ı izledim yorum bölümüne bak görrüsün :)
karşılaştıralım: aeh başroller müjde ar,burak hakkı,berna laçin
inadına yaşamak : sanem çelik, murat ünalmış,oktay kaynarca fark ortada sadece sanem çelik>diğer dizinin 3 başrolünden oyunculkta ayrıca inadına yaşamak gördüğün gibi süreç film dizisi olmasına rağmen ab olmayı başarabildi :) aeh kore uyarlaması değil miydi bu arada zaten bu aşamada tüm kaliteli olma kısmı gidiyor :X
1. Hem sen demiyor muydun Oyuncu Kadrosu ile AB Dizisi olunmaz diye.
2. Kore Uyarlamalarında ne var.
3. Dizi'yi izlemeden ezbere yorum yapma lütfen bilmeden böyle Yorum'lar yapmak nasıl bir anlayıştır çözemedim.
4. Berna Laçin , Müjde Ar'ı Murat Ünalmış'la aynı Cümle'ye yazmak bile saçmalık.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
1. Hem sen demiyor muydun Oyuncu Kadrosu ile AB Dizisi olunmaz diye.
2. Kore Uyarlamalarında ne var.
3. Dizi'yi izlemeden ezbere yorum yapma lütfen bilmeden böyle Yorum'lar yapmak nasıl bir anlayıştır çözemedim.
4. Berna Laçin , Müjde Ar'ı Murat Ünalmış'la aynı Cümle'ye yazmak bile saçmalık.
oyuncu kadrosu+senaryo diyorum ab dizisi olmak için .:)
kore uyarlamaları belli bir aşk hikayesinde izliyoruz bir örneğini gerçi hepsi aynı
diziyi izlememe gerek yok başroller oyuncu değil çünkü :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence Perşembe 20:00'da denenmeliyidi en azından. Firuze zaten denendi ve iş yapmadı. Belki Saklı Kalan iyi giderdi ki ben iyi gidebileceğini düşünüyorum saat 20:00'da. Zaten koyabileceği başka da gün ve saat yok. Pazartesi var ama Altındağlı da hemen kaldırılmaz herhalde. Ne olursa olsun yeni bir dizi saat 22:00'da başlamaz. Çok yanlış bir karar çok..
Katılıyorum. Umarım bu yapılan yanlışı kısa süre içinde fark ederlerde diziyi saat 20.00'de başlatırlar...

İzlemiyorsan kalitesiz diyemezsin. :) . Mujde Ar Oyuncu değil mi ya da Berna Laçin. :eek: . Pes.
Emre için Meryem Uzerli gibi Türkçe'si bozuk olmalı oyuncuların. Ya da çok güzel olmaları, manken gibi olmaları lazım. Veya sevişme sahnelerinde çokça yer alması. :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
oyuncu kadrosu+senaryo diyorum ab dizisi olmak için .:)
kore uyarlamaları belli bir aşk hikayesinde izliyoruz bir örneğini gerçi hepsi aynı
diziyi izlememe gerek yok başroller oyuncu değil çünkü :)
İzlemiyorsan kalitesiz diyemezsin. :) . Mujde Ar Oyuncu değil mi ya da Berna Laçin. :eek: . Pes.

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Pis yedili icin iyi olmusda bence sacma olmus 20de saklı kalan olmalıydi. Pztye koyabiilirlerdi altindagliyida baska bi gunde pt2ye yerlestirebilirlerdi. Semre demisti zaten altindagli ocakta pt2 olcak diye

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
70 den fazla filmde oynamış kaçoı efsane olabilimiş kaç ödül almış türkiye takdir etmemiş ben de etsem nolur etmesem nolur :)
berna laçin iyi oyuncudr ama komedide bu dizide çok yapmacık olmuş izleyen kitlenin çoğu bunu söylüyor
istediğimi de derim kadro belli,senaryosu forumda paylaşıldı bu kadarı yeterli :) zaten başroller oyuncu değilse en iyi yönetmeni,senaristi bulun fayda etmez bknz:altındağlı bir uyarlandığı diziye bakın bir de ona :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Pis yedili icin iyi olmusda bence sacma olmus 20de saklı kalan olmalıydi. Pztye koyabiilirlerdi altindagliyida baska bi gunde pt2ye yerlestirebilirlerdi. Semre demisti zaten altindagli ocakta pt2 olcak diye
Pis Yedili'yi kanal Pazartesi yapmalıydı bence. Saklı Kalan bir AB dizisi ve o gün hem Karadayı hem de O Ses Türkiye gibi AB'Si güçlü iki yapım var. Pis Yedili'nin Total'i iyi olduğundan Pazartesi uygun bir gün olurdu onun için. BS gibi AB dizisinin Cumartesi olması gibi. :)

"Saklı Kalan" Perşembe 20.00'de de rahatça ekrana gelirdi böylelikle ama dediğim gibi. Gönlüm hep Salı'dan yana benim için. :T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Katılıyorum. Umarım bu yapılan yanlışı kısa süre içinde fark ederlerde diziyi saat 20.00'de başlatırlar...

Emre için Meryem Uzerli gibi Türkçe'si bozuk olmalı oyuncuların. Ya da çok güzel olmaları, manken gibi olmaları lazım. Veya sevişme sahnelerinde çokça yer alması. :)
meryem in bozuk türkçe ile yapabildiklerini doğuştan türkçe konuşanlar da yapabilse ama nerede yetenek olmayınca ne yapsaalr boş :) iddaa ettiğin diğer kısım zaten komple uçuk olmuş :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
70 den fazla filmde oynamış kaçoı efsane olabilimiş kaç ödül almış türkiye takdir etmemiş ben de etsem nolur etmesem nolur :)
berna laçin iyi oyuncudr ama komedide bu dizide çok yapmacık olmuş izleyen kitlenin çoğu bunu söylüyor
istediğimi de derim kadro belli,senaryosu forumda paylaşıldı bu kadarı yeterli :) zaten başroller oyuncu değilse en iyi yönetmeni,senaristi bulun fayda etmez bknz:altındağlı bir uyarlandığı diziye bakın bir de ona :)
Kim diyor Panpa. :) . İntikam'da Senaryo Klişe Klasik Hikaye ama en Kaliteli Dizi ünvanında. :) .

Zaten Meryem Uzerli ya da HilmiCem'in Oyuncu olduğu Türkiye'de Berna Laçin'lerin kıymeti tabii bilinmez. :) , :) .

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Pis Yedili'yi kanal Pazartesi yapmalıydı bence. Saklı Kalan bir AB dizisi ve o gün hem Karadayı hem de O Ses Türkiye gibi AB'Si güçlü iki yapım var. Pis Yedili'nin Total'i iyi olduğundan Pazartesi uygun bir gün olurdu onun için. BS gibi AB dizisinin Cumartesi olması gibi. :)

"Saklı Kalan" Perşembe 20.00'de de rahatça ekrana gelirdi böylelikle ama dediğim gibi. Gönlüm hep Salı'dan yana benim için. :T:
Salida biu gayet iyi oses de gitti simdi totalde liderlik sansi var en azindan garanti ikinci olur gereksiz riske gerek yok bence

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Kim diyor Panpa. :) . İntikam'da senaryo klişe klasik hikaye ama en Kaliteli Dizi ünvanında. :) .

Meryem Uzerli ya da Hilmi Cem'in Oyuncu olduğu Türkiye'de Berna Laçin'lerin kıymeti tabii bilinmez. :) , :) .
meryem konusunda antilerle tartışmıcam artık türkiye takdir etmiş kadını forumdaki birkaç kişi takdir etmese ne yazar zaten :)
intikamda senaryo klişe olsa ortaya büyük bir aşk koyarlar onun etrafında intikam oalyını döndürürlerdi :) bir de birbirindne bağımsız bölümler olmazdı klaisk türk dizisi gibi bölümü en heyecanlı yerinde kesip haftaya bırakırlardı olayı boşa kürek çekiyorsun panpa :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Salida biu gayet iyi oses de gitti simdi totalde liderlik sansi var en azindan garanti ikinci olur gereksiz riske gerek yok bence
Benim İçin Üzülme'nin AB'si 2-3 arasında gezinip duruyor. Bu başarılı anlamına mı geliyor? (b)

Hadi tamam @mrt-06 ile ikiniz Benim İçin Üzülme'yi o gün o saatte görmek istiyorsunuz kabul ediyorum ama Saklı Kalan'ın 22.00'da başlaması ne kadar doğru? En azından 20.00'da başlayıp deneselerdi 1 bölümcük dahi olsa. :bağır: