Pinema'dan '1917' Açıklaması! Vizyona Girecek mi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
1917-filmloverss.jpg

Ödül sezonunun en iddialı yapımlarından olmasına rağmen hala Türkiye'de vizyona giremeyen 1917 için dağıtımcı Pinema'dan açıklama!

10 dalda Oscar adayı olup bunların 3 tanesini ödüle çeviren, Altın Küre ve BAFTA gibi organizasyonlardan da ödüllerle dönen yapımın önce 10 Ocak'ta, sonra 7 Şubat'ta, ardından 21 Şubat'ta vizyona gireceği açıklanmış, geçtiğimiz günlerde ise tarihi belirsiz bir zamana ertelenmişti. İşte Pinema'nın konuyla ilgili açıklaması:

Filmin yeni vizyon tarihi ve vizyona girse bile Oscar töreninden sonra ne kadar izleyiciye ulaşacağı ise merak konusu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nisan'da olursa güzel olabilir, vizyon boşalır yavaştan zaten. Giderim izlemeye, epey merak ediyorum. :X

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eğer müsait olabilirsem mutlaka sinemada da izlemeye gideceğim, ki 2019’da sadece OUATIH’ye gittim, 2018’de hiç gittim mi hatırlamıyorum bile, o derece sinemaya gitme alışkanlığı olmayan birisi olmama ve bu filmi daha önce izlemiş olmama rağmen mümkünse vizyondaki ilk gününde dahi izleyebilirim. Çünkü bu film gerçekten de o dev ekranda, ses kalitesinde izlenilmeyi hak eden bir yönetmenlik harikası ve böyle filmler çok nadir gelir. Oscar’da hakkının feci bir şekilde yenilmiş olması, kalitesinden hiçbir şey eksiltmedi. Yine de elbette gişede pek bir etki gösteremeyecektir ama çok da mühim değil, hiçbir zaman gişe ve kalite aynı orantıda olmaz.