FF phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İzlediği filmlerin yorumlarını yapmayarak üzen, mor ve ötesi hayranı değerli insan…
Gören de bütün yorumları yapmış, bizim yorumlarımızı bekliyor sanır. :A Ben bazı filmlerin ne anlattığını bile unuttum maalesef ama puanlarım belli olduğu için etkinlik bitmeden hepsine üstünkörü kısa kısa yorumlar fırlatırım. Tabii önce senin etkinlik bitiş tarihini duyurman gerek. :A
------

Uğursuzluğuyla bilinir..
Son zamanlarda ben de kendimi çokça öyle hissediyorum ama yine de "nereden çıkardın? :eek:" şeklinde bir cevap bırakacağım sana. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gören de bütün yorumları yapmış, bizim yorumlarımızı bekliyor sanır. :A Ben bazı filmlerin ne anlattığını bile unuttum maalesef ama puanlarım belli olduğu için etkinlik bitmeden hepsine üstünkörü kısa kısa yorumlar fırlatırım. Tabii önce senin etkinlik bitiş tarihini duyurman gerek. :A
Ben sizlere yorum yapma şansı tanımak adına kendi yorumlarımı bekletiyorum, madem öyle hemen tamamlamaya başlayayım. :A Duyurmuştum sanki ancak yine sadık kalamadık o tarihe, revize edeceğiz yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay