FF phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Forumun son zamanlarda en iyi çıkış yapan üyesi. İlk adım attığında foruma bomba gibi düşen ama Üniversite sınavından sonra kendini filmlere adayan @phoebebuffay aynı zamanda forumun şu anki kadın üye ihtiyacını da gideriyor. :A Kendisinin yeni üniversitesinde başarılar diliyor forumdaki kaliteli mesajlarıyla noksan kalmamasını diliyoruz. :D

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film kulübümüzün en yeni üyelerinden. :Z Bunun dışında geldiği günden bu yana kaliteli mesajları ve başarılı şarkı seçimleriyle ( :A ) foruma renk katan bir üye. :Z

• Harika
Reactions: phoebebuffay

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Monica Geller ile aşırı benzerlik gösteren ve dizi, film konusunda tamamen uyuştuğum üyelerin başında gelmektedir :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Akıllara daima Friends dizisindeki Phobe Buffay'ı getiren, Gitar ve Mor Ötesi seven, zaman zaman savunmacı yorumlarda bulunan tutkulu bir üye. Forumun renklerinden biridir... @phoebebuffay
Savunmacı ve tartışmacı özelliğim gitgide azalıyor aslında. :A

Monica Geller ile aşırı benzerlik gösteren ve dizi, film konusunda tamamen uyuştuğum üyelerin başında gelmektedir :A
Beni Monica'ya banzettiğine göre birbirimize benziyoruz demektir. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Neiiin ben asla Monica'ya benzemiyorum bunlar iftira..
RedUnfortunateAxisdeer-size_restricted.gif

Yoo bazı karakter özelliklerin benziyor. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Kaliteli; asi; lafını esirgemeyen;görüşlerini sevdiğim birisi Sedef.
Zaman zaman zıtlaşsakda hiçbir zaman uzamadı.

• Harika

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Dünyanın en iyi grubuna sahip bayılıyoruz @phoebebuffay :Z :Z :Z @kerem
Teşekkür ederim canım, Dünya'nın en iyi grubuna harika puanlarını bekliyorum. :Z:Z:Z
------

Kaliteli; asi; lafını esirgemeyen;görüşlerini sevdiğim birisi Sedef.
Zaman zaman zıtlaşsakda hiçbir zaman uzamadı.
Ben seninle sadece ilk üye olduğum zamanlarda Survivor hakkında tartıştığımızı hatırlıyorum. O zamanlar biraz agresif bir dönemimdi, kusura bakma. Artık olmaz öyle şeyler aramızda muhtemelen. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Nickini çok sevdiğim başta erkek sandığım Sedef dendiğini duyunca şaşırdığım arkadaşım dobralığını lafını esirgememesini sevdiğim arkadaşım :D MS de mutlu edemiyorum pek edemesemde umarım başka konularda edebilirim :D @phoebebuffay

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Nickini çok sevdiğim başta erkek sandığım Sedef dendiğini duyunca şaşırdığım arkadaşım dobralığını lafını esirgememesini sevdiğim arkadaşım :D MS de mutlu edemiyorum pek edemesemde umarım başka konularda edebilirim :D @phoebebuffay
Ben öyle çok lafını esirgemeyen, sivri dilli biri değilimdir aslında normalde. :A

Evet, MS'de verdiğin puanlarla biraz üzüyorsun ama önemli değil, sağlık olsun. Rock sevmediğini biliyorum zaten. Ama kalan listemde senin de seveceğin 2-3 şarkı olduğunu düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Ben öyle çok lafını esirgemeyen, sivri dilli biri değilimdir aslında normalde. :A

Evet, MS'de verdiğin puanlarla biraz üzüyorsun ama önemli değil, sağlık olsun. Rock sevmediğini biliyorum zaten. Ama kalan listemde senin de seveceğin 2-3 şarkı olduğunu düşünüyorum. :A

Evet ya ben pek Rock dinleyemem sevdiklerim olur dinlerim tabii de çok fazla değil :D

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkür ederim canım, Dünya'nın en iyi grubuna harika puanlarını bekliyorum. :Z:Z:Z
------

Ben seninle sadece ilk üye olduğum zamanlarda Survivor hakkında tartıştığımızı hatırlıyorum. O zamanlar biraz agresif bir dönemimdi, kusura bakma. Artık olmaz öyle şeyler aramızda muhtemelen. :A
Daha kötü gelenler var bu hafta :A :A :A

• Güldürdün