'Payitaht Abdülhamid'e Sürpriz Oyuncu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,060
TRT1'in geçtiğimiz sezon ilgiyle izlenilen dizisi Payitaht Abdülhamid'e yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Başrollerinde Bülent İnal,Özlem Conker,Ezgi Eyüboğlu Yıldırım,Can Sipahi,Selen Öztürk ve Hakan Boyav'ın yer aldığı,senaryosunu Uğur Uzunok'un kaleme aldığı,yönetmenliğini Emre Konuk'un üstlendiği,ES Film imzalı diziye son olarak Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde yer alan Sedef Avcı Zeynep karakteriyle dahil oldu.

"Payitaht Abdülhamid" yeni sezonuyla Eylül'de TRT1'de!

timthumb.php

Kaynak: Birsen Altuntaş​

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yapımcı her gün bir isim açıklıyor :F Ben bu fotoyu görseydim Birsen’den önce açardım konusunu Sedef’in bu fotosunu nerde olsa tanırım :A @Aserat @xBUGRAx @mrt-06

C28642D6-D9DA-44BB-9DE9-D7A2BBC41ADF.jpeg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sedef gibi birinin böyle dizide olması üzücü, sanırım hikaye sıfırdan yazacak. Yeni dizileri tutmayınca böyle bir yol seçmiş, mantıklı karar aslında. Ben olsam ben de öyle yapardım, üzüldüm doğrusu. Yolu açık olsun...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sedef gibi birinin böyle dizide olması üzücü, sanırım hikaye sıfırdan yazacak. Yeni dizileri tutmayınca böyle bir yol seçmiş, mantıklı karar aslında. Ben olsam ben de öyle yapardım, üzüldüm doğrusu. Yolu açık olsun...
Senin Kanal D’nde olunca gördük halini :A :A

Şaka bir yana TRT dizisinde görmeyi beklemiyordum :A Bir sürü ünlü oyuncu nasıl bu dizide inanamıyorum :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Senin Kanal D’nde olunca gördük halini :A :A

Şaka bir yana TRT dizisinde görmeyi beklemiyordum :A Bir sürü ünlü oyuncu nasıl bu dizide inanamıyorum :F
Star'a yamayamadı kendini, orada oynasaydı güzel işte olurdu. Ufak Tefek Cinayetler'de Mehmet'in sevgilisini canlandırabilirdi. :T:

Es Film nasıl köşeyi döndü ben de anlamadım, iki dizi daha hazırlıyor üstelik. Garip :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Star'a yamayamadı kendini, orada oynasaydı güzel işte olurdu. Ufak Tefek Cinayetler'de Mehmet'in sevgilisini canlandırabilirdi. :T:

Es Film nasıl köşeyi döndü ben de anlamadım, iki dizi daha hazırlıyor üstelik. Garip :A
Geçenlerde birkaç sayfa Çukur’a katılacağını yazmıştı umutlandım ama hayaller Çukur, hayatlar Payitaht oldu :A

Arkalarında TRT var para bol :A