Paralel Yapıya Bir Darbe De Kurtlar Vadisi'nden

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
zorlama hacı karanlık kurul siyasi bir dizi sen izleyip anlamaSin ama durum bu))) arka sokaklarda bir kaç aydır artık siyasi oldu
aga bunlar vadinin yanında çerez bile olamazlar ya :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sonuç olarak iki dizi de birbirini vuruyor. Şefkat Tepe hükümeti, Vadi de cemaati. İki dizi de siyasi işte nesini uzatıyorsunuz Allah aşkına? Şu olaylar durulsun bakın bakalım ortada malzeme kalıyor mu?

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Türkiye'nin en çok izlenen ve en çok konuşulan dizisi Kurtlar Vadisi, " Kurtlar Vadisi Pusu" olarak yine her Perşembe izleyicisiyle buluşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da, en büyük, en karanlık hesaplar ortaya dökülecek. Efsane, bu kez, dünyanın en acımasız ve pervasız efendisi olan para için birleşmiş küresel çeteye baş kaldıracak. Düşman koltuğunda bu defa, bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki "küresel çete" oturacak.

Bilmem bu sinopsis anlatabildi mi? Dizimizin konusu "Küresel çeteler" :)
Hocam iyi oldu bu sinopsis.. tamda paralel yapı buna hizmet ediyor. sence o tirlar durdurukarak hangi ülkenin çıkarına yaradı tirdan sonra Cenevre'de kimler toplantı yaptı . israilin bu tirlar sonrası türkiye el kaideye destek veriyor elnkaidenin Kampı var türkiyede söylemini nereye koyacağım. 17 Aralık operasyonu ile dolar ve faiz artışından kim faydalandi. halk banka operasyon yapılmasını geçen sene hangi ülkenin milletvekilleri istedi. halk banka hangi ülkenin Petrol paraları toplanacak ve hangi ülke bunu istemiyor. paralel yapı 25 Aralık operasyonu ile durdurmak istediği Havalimanı ve 3 köprü ve kanal istanbula hangi ülkeler karşı çıkıyor Gezide de bunların durdurulması istenmesi sence Normal mi)))

kısacası bu operasyon cemaat hükümet tartışması değil. zaten ben dershane tartışmasında bir tane bile twit atmadım ama bu 17 aralığı sen sanırım yolsuzluk operasyonu sanıyorsun. sanırım kurtların isminin ve sloganın değiştiğini fark etmedigin gibi Türkiyi de dönemlerden farkında değilsin))

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Hocam iyi oldu bu sinopsis.. tamda paralel yapı buna hizmet ediyor. sence o tirlar durdurukarak hangi ülkenin çıkarına yaradı tirdan sonra Cenevre'de kimler toplantı yaptı . israilin bu tirlar sonrası türkiye el kaideye destek veriyor elnkaidenin Kampı var türkiyede söylemini nereye koyacağım. 17 Aralık operasyonu ile dolar ve faiz artışından kim faydalandi. halk banka operasyon yapılmasını geçen sene hangi ülkenin milletvekilleri istedi. halk banka hangi ülkenin Petrol paraları toplanacak ve hangi ülke bunu istemiyor. paralel yapı 25 Aralık operasyonu ile durdurmak istediği Havalimanı ve 3 köprü ve kanal istanbula hangi ülkeler karşı çıkıyor Gezide de bunların durdurulması istenmesi sence Normal mi)))

kısacası bu operasyon cemaat hükümet tartışması değil. zaten ben dershane tartışmasında bir tane bile twit atmadım ama bu 17 aralığı sen sanırım yolsuzluk operasyonu sanıyorsun. sanırım kurtların isminin ve sloganın değiştiğini fark etmedigin gibi Türkiyi de dönemlerden farkında değilsin))

Ben Pusu'nun şuanki amacını da Türkiye'nin geçirdiği dönemleri de çok iyi biliyorum. Bu forumda siyaset yapmak çok anlamsız geliyor ama tek bir cümle kuracağım; ne bu olaylar basit bir operasyondan ibaret, ne de Gezi direnişi bir ağacın kavgasından ibaret.. Olaylar, roller, buz dağının altındaki kütleyi bir onlar bir de Allah biliyor. Bizimkiler de onların maşası oluyor.

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Çünkü Denktaş biliyordu ki eğer müzakere olursa Kıbrıs Türk otağı olmaktan çıkacak. Bu müzakereler neden Denktaş öldüken sonra yeniden başladı sanıyorsun? Hepsi planlı işler..
Bu müzakereleri Denktaşta yaptı ki)) ve Cumhur Başkanlığı ayrılına denk yaptı. referandum daki kıbrıs halkı düşünmedi sanırım oranın türk ortağı olacağını))

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
birilerinin yandaşı olmanın adı siyasi dizi mi olmuş :) şefkat tepe vb. siyaseti ne amaçla işlediğini herkes biliyi :)
siyaset bu bir şeyden yana olursun.. siyaset tercih etmektir. Adamlar millete kumpas kuran örgüte karşı durarak tercihini koymuş bu mu rahatsız verici

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
beyazsoy nezaman vadici olmuş şaşırdım doğrusu:) Bi şeyide siyasetinize alet etmeyin.

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ben Pusu'nun şuanki amacını da Türkiye'nin geçirdiği dönemleri de çok iyi biliyorum. Bu forumda siyaset yapmak çok anlamsız geliyor ama tek bir cümle kuracağım; ne bu olaylar basit bir operasyondan ibaret, ne de Gezi direnişi bir ağacın kavgasından ibaret.. Olaylar, roller, buz dağının altındaki kütleyi bir onlar bir de Allah biliyor. Bizimkiler de onların maşası oluyor.
Allah biliyor ama bu oyunları kuranda senin benim gibi insanlar.. ve tarih boyunca her 10 yılda piyonlarını kullanarak müdehale etmişler. kurtları küçümseme sayısız istihbarat uzmanı Danışmanı var eskiden olduğu gibi bir soner Yalçın'a mahkum değiller.. Son zamanlarda senaryodaki kalite artışı bundan

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,808
Puanı
1,061
uff emre siyaseti takip etmiyon sonra millet mi diye soruyorsun bak yukarda uzun bir mesajım orda millete yapılan operasyonları özetledim
heç okuyamam şu an :F neyse bakalım şu adama gönderme yapabilecek bir sözde siyasi dizi çkıkacak mı :))))
1982029_574533215987938_1738169709_n.png

kurtlar vadisi bir markadır diğerleri bu markanın yanında çerez bile olamazlar :)
sana göre ya da sıkı fanlarına göre göre öyle :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yoo sana göre de öyle vadinin karşıtı bile vadiyi izlemiştir vadi izlemeyen adam mı var yav güldürme beni :D kaç sene vadi izledin :D

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
heç okuyamam şu an :F neyse bakalım şu adama gönderme yapabilecek bir sözde siyasi dizi çkıkacak mı :))))
1982029_574533215987938_1738169709_n.png

sana göre ya da sıkı fanlarına göre göre öyle :)
ordaki göndermeyi anlamadın dimi))) kesin okuduğun Twitter terör yapıp sizi oldurecegiz demiştir sende okuyup onlara inanmissinizdir.

birkez sırrı sürreayya türktur ve orda demek istediği siz hdp binalarına saldırıp barışçı davranmasaniZ barış süreci biter barış süreci biterse ogullariniZ dağda olur diyor. Zaten ordaki asker gelir haber verir buna delalet ediyor

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kv ile kvp ayrımı var panpa iki farklı dizi biri olanı anlattı biri olacağı ya da birilerinin istediğini :)))
ayrım yok reyiz karakterler aynı adamlar aynı dizi aynı sadece konsept farklı
kvp nin bildikleri ortada ben bilmem google amca bilir :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,808
Puanı
1,061
ordaki göndermeyi anlamadın dimi))) kesin okuduğun Twitter terör yapıp sizi oldurecegiz demiştir sende okuyup onlara inanmissinizdir.

birkez sırrı sürreayya türktur ve orda demek istediği siz hdp binalarına saldırıp barışçı davranmasaniZ barış süreci biter barış süreci biterse ogullariniZ dağda olur diyor. Zaten ordaki asker gelir haber verir buna delalet ediyor
kendisi üzerine pek düşünmek istemiyorum istediğin diyebilir :) zaten senin ''siyasi''dediğin diziler de işine gelen kısmı anlatmıyor mu sanki ince düşünüp gerçeği anlatıyorlar da:)

ayrım yok reyiz karakterler aynı adamlar aynı dizi aynı sadece konsept farklı
kvp nin bildikleri ortada ben bilmem google amca bilir :D
bilsin bilebilir bunda bişi yok :)))))))