Pınar Deniz 'İbrahim Selim ile Bu Gece'ye Konuk Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pınar Deniz 'İbrahim Selim ile Bu Gece'ye konuk oldu!

'Sil Baştan', 'Vatanım Sensin', 'Bir Deli Rüzgar', ve 'Aşk 101' gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Pınar Deniz, Zorlu Performans Sanatları Merkezi YouTube kanalında yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.

Deniz, Nisan ayında Netflix Türkiye'de yayınlanan ve pandemi sürecinde sosyal medyada büyük ses getiren Ay Yapım imzalı 'Aşk 101' dizisi ile görüşmelerin nasıl başladığını anlattı. Yapım şirketi ile başka projeler için görüşme aşamasında olduklarını ifade eden oyuncu, "Pelin Diştaş ve Kerem Çatay senaryoyu okumamı istedim, okudum. Kubilay'ın (Aka) ismini duyunca 'biz partner olduk, emin misiniz?' dedim. 'Oynamayayım' dedim. Beni Burcu öğretmen rolüne ikna ettiler." ifadelerini kullandı.

Yeni sezonda ekranlarda yer alıp almayacağı henüz belli olmayan güzel oyuncu yakın zaman içerisinde vizyona girecek bir filmde rol aldığını da açıkladı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
İyi ki ikna etmişler Kubilay hanzosu yüzünden güzelim fırsatı kaçıracakmış. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Pınar çok iyi oyuncu ama yanlış tercihler yapıyor Bir Deli Rüzgar'ımdan sonra.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
İyi ki kabul etmiş, malum kişi dışında mükemmel bir kadrosu var dizinin.
Nesi yok diye sorsan cevaplaması daha uzun sürerdi. :A @alperuz @serhatt
mqdefault (3).jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet zaten dayanamıyorum daha fazla sanırım cumartesi pazar başlarım ama cumartesi başlasam pazar da bitebilir aslında
A Miray'la oynamışlar mıydı?

Aynı gün içerisinde rahat biter. Bölümler en az 30 dakika, en fazla 55 - 60 dakika.

Evet, Vatanım Sensin dizisinde oynadılar.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aynı gün içerisinde rahat biter. Bölümler en az 30 dakika, en fazla 55 - 60 dakika.

Evet, Vatanım Sensin dizisinde oynadılar.
Hiç bilmiyordum Vatanım Sensin'de oynadığını ama aklıma geldi duymuş da olabilirim neyse umarım ileride oynarlar
İyi o zaman hafta sonu başlıyorum aylar sonra Aşk101 maratonuna

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hiç bilmiyordum Vatanım Sensin'de oynadığını ama aklıma geldi duymuş da olabilirim neyse umarım ileride oynarlar
İyi o zaman hafta sonu başlıyorum aylar sonra Aşk101 maratonuna

Umarım oynarlar. :) Bitirince yorum konusuna yorumunu bekliyorum. Övmemize değecek mi acaba izlemen. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de şimdi heyecanlanıyorum💩çıkarsa üzülürüm ama o kadar da çıkmaz ya neyse bitirdiğim an yorum geliyor ha bu arada gör diye özel etiket de yapıyım mı :A

Kötü değil bence. Bir kaç sahnesini sevmezsin en fazla. :A Evet, etiketlersen iyi olur. Merak ediyorum çünkü. :Z O kadar ısrar ettim.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl