OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Benim hakkında ne düşündüğünü aşağı yukarı biliyorum o yüzden sormayacağım. :D

Sinemayı çok sevdiğini biliyoruz peki hiç sinemanın içinde olmayı istedin mi? Oyuncu olmak, yönetmek olmak, senarist olmak istediğin zamanlar oldu mu?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Adağım vardı, bu hafta gelmezse sorularımı sileceğim. :( @OzaN

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
@OzaN Şaka bir yana bende filmlerle ilgili sorayım seni en çok etkileyen aklından bir an olsun çıkmayan kaç kere izlersen izle bıkmayacağın 3 tane film hangileri;) en çok dram mı yoksa aksiyonmu seversin ve filmlerden en sevmediğin nefret ettiğin sahneler ne yani şu keşke şu sahneler olmasaydı dediğin sahneler ne :-) Şimdiden tşk ederim adminim

@OzaN bu mesajıma herhangi bir tepki verilmemiş bendemi silsem mesajımı acaba :D

@OzaN benim sorularım bunlardı

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Unutmuşum cevapları. Başlayalım o zaman. :D

Yeni soruları sorabilirsiniz gece boyunca. :D

Sorgu odası tekrar canlanıyor demek. @destere seninde @Çiğdem- ile kasetlerini sorgu odasına alıp tartışabiliriz:A

Neyse klasik giriş olsun Ozan. BHND? :bhr:
Forumda tanıdığıma memnun olduğum değerli kişilerdensin. Zaman zaman rekabete kendini fazla kaptırıp arkadaşlarınla aranı bozmasan tam süper olur ama bu halinle de iyisin. :A Umarım hep aramızda kalırsın. Özellikle film bölümündeki yorumların önemli. :praying:

Klasik soruyu bile en sade haliyle sorduğun için üşengeç biri olduğunu düşünüyorum. :D

Yıllardır forumun değişmezlerindensin. Çok fazla ortak noktamız olmadığından forumda çok karşılaşmıyoruz ama haxballda baya iyiydin. :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
Forumun önemli renklerinden birisin. Forumu emanet ettiğim iki kişiden biri olman düşüncelerimi daha iyi açıklıyor sanırım. :D

Yabancı komedilerde bu ara zevklerimiz uyuşuyor. Filmler için de aramıza katılman iyi olur, bir gün o da olacak inanıyorum. :D

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Unutmuşum cevapları. Başlayalım o zaman. :D

Yeni soruları sorabilirsiniz gece boyunca. :D

Forumda tanıdığıma memnun olduğum değerli kişilerdensin. Zaman zaman rekabete kendini fazla kaptırıp arkadaşlarınla aranı bozmasan tam süper olur ama bu halinle de iyisin. :A Umarım hep aramızda kalırsın. Özellikle film bölümündeki yorumların önemli. :praying:

Klasik soruyu bile en sade haliyle sorduğun için üşengeç biri olduğunu düşünüyorum. :D

Yıllardır forumun değişmezlerindensin. Çok fazla ortak noktamız olmadığından forumda çok karşılaşmıyoruz ama haxballda baya iyiydin. :D

Forumun önemli renklerinden birisin. Forumu emanet ettiğim iki kişiden biri olman düşüncelerimi daha iyi açıklıyor sanırım. :D

Yabancı komedilerde bu ara zevklerimiz uyuşuyor. Filmler için de aramıza katılman iyi olur, bir gün o da olacak inanıyorum. :D

Çok haksızlığa uğruyorum sende beni savunmayınca olaylar çığırından çıkıyor başkanım.:A
İzleryazardan devam ederiz zaten @berkann ve @Tolstoyevski 'de gelecek oraya.:A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Forumda Fox'u en çok seven kişisin. Forumda senin gibi bir kanal fanatiği daha görmedim. :D

1541256 sorgu odana hoşgeldin. :D

Tabiki klişe soru: Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Yapmam dediğin bir şeyi yaptığın oldu mu?
LGBTİ hakkında ne düşünüyorsun? Evlilik hakkı, çocuk hakkı vs.
Oscar sence de çok sıkıcı değil mi? :D

Arada sorarım denk gelirse. :D
Hoşbulduk, arada yenisi gerekiyor sorgu odasının. :D Soran kişiler değişiyor, benim cevaplarım değişebiliyor. :):)

Moonlight'ın Oscar kazanmasından beri forumun en gıcık elemanlarından birisin. Umarım Başyapıt Festivaline göstereceğin katılımla bu unvanı başkasına devretmeyi başarırsın. :D

Hangimizin olmamıştır ki? Adminliği bırakmam diyordum bıraktım. İnsan değişebiliyor ve daha önce asla yapmam dediği şeyler yalan olabiliyor. :):)

Moonlight'ın Oscar kazanmasından sonra LGBTİ ile ilgili çok kötü şeyler düşünüyorum. Filmlerinin yapılması yasaklanmalı mesela. :A Şaka bir yana nötrüm evlilik, çocuk konusunda. Özellikle çocuk konusu hassas bir konu ve üzerinde düşünülmesi gerekir.

Oscar sıkıcı değil de Moonlight'tın kazanmasıyla gözümden düştü. Bundan sonra Critics' Choice ödüllerini falan dikkate alacağım. :):) Oscar'a sade ödül olarak bakmamak lazım tüm bir Oscar sezonunu takip etmek çok eğlenceli. :)

Benim hakkımda ne düşündüğün zerre umrumda olmasa da sormak adettendir benim hakkımda ne düşünüyorsun .ss

O kadar yabancı dizi ve film seyretmeye nasıl vakit buluyorsun çünkü seni gören iş adamı sanır genelde güncellemelerine bakarsak. :A

Forumun en eğlenceli insanlarından birisin ama bazen sert tepkiler verebiliyorsun, o nedenle biraz korkutucusun. Ayrıca Sıla'dan nefret etme sebebimsin. Her hafta tam puan verilir mi? :A

İş adamı sayılırım eve gelince de yatıp dizi, film izliyorum. Ne var bunda? :A Günde 2 saatten fazla bir şey izlediğim nadirdir. Bir de yolum uzun, zaman zaman yolda da çok dizi izleyebiliyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Forumda Fox'u en çok seven kişisin. Forumda senin gibi bir kanal fanatiği daha görmedim. :D

Hoşbulduk, arada yenisi gerekiyor sorgu odasının. :D Soran kişiler değişiyor, benim cevaplarım değişebiliyor. :):)

Moonlight'ın Oscar kazanmasından beri forumun en gıcık elemanlarından birisin. Umarım Başyapıt Festivaline göstereceğin katılımla bu unvanı başkasına devretmeyi başarırsın. :D

Hangimizin olmamıştır ki? Adminliği bırakmam diyordum bıraktım. İnsan değişebiliyor ve daha önce asla yapmam dediği şeyler yalan olabiliyor. :):)

Moonlight'ın Oscar kazanmasından sonra LGBTİ ile ilgili çok kötü şeyler düşünüyorum. Filmlerinin yapılması yasaklanmalı mesela. :A Şaka bir yana nötrüm evlilik, çocuk konusunda. Özellikle çocuk konusu hassas bir konu ve üzerinde düşünülmesi gerekir.

Oscar sıkıcı değil de Moonlight'tın kazanmasıyla gözümden düştü. Bundan sonra Critics' Choice ödüllerini falan dikkate alacağım. :):) Oscar'a sade ödül olarak bakmamak lazım tüm bir Oscar sezonunu takip etmek çok eğlenceli. :)

Forumun en eğlenceli insanlarından birisin ama bazen sert tepkiler verebiliyorsun, o nedenle biraz korkutucusun. Ayrıca Sıla'dan nefret etme sebebimsin. Her hafta tam puan verilir mi? :A

İş adamı sayılırım eve gelince de yatıp dizi, film izliyorum. Ne var bunda? :A Günde 2 saatten fazla bir şey izlediğim nadirdir. Bir de yolum uzun, zaman zaman yolda da çok dizi izleyebiliyorum.
Hak etmeyin kızmayayım :A sağ ol canım :F Sıla'yı sevmemek için bahane :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Polat Şaşmaz hakında ne düşünüyorsun. Uzun uzun anlat. Bu çocuk neyi eksik yapıyo da mod olmuyo?
Haxballda büyük neşe kaynağısın ama forumda ya Kurtlar Vadisi ya da siyasi fanatiklik yaptığından pek uyuşamıyoruz. :D

Eksiği yok fazlası var. Mesela senede 2-3 kere ban yiyor. :D Gerçi eksiği de var konu açmıyor? :D

Her zaman eleştirdiğim konu hakkında soru soracağım.

1. Sorulara geçen seneki gibi kısa cevaplar vermek yerine biraz geniş cevap verirsen sevinirim.

2. Yönetimin tarafsız olduğunu düşünüyor musun? Düşünüyorsan nedenleri nedir veya seni böyle düşünmeye iten etkenler nelerdir?

3. Yönetimin verdiği puan cezaları veya uyarı cezaları nasıl veriliyor? Belli bir sistem üzerinden mi belirleniyor veya yöneticiler oturup bu mesaj sakıncalı mı dedikten sonra ceza veriliyor?

4. Yönetimin cezaya bile gerek kalmadan mesaj silmesi doğru mudur? Başka yol yok mudur? Varsa biraz açıklar mısın?
1- Geniş cevaplar vermem saatler alır. Hem de okuyan, izleyen kişiyi sıkar. Bu nedenle kısa cevap iyidir. :)

2- Yönetimde bir karar alınırken herkes fikrini gerekçeleriyle söyler ve ortak sonuca varılır. Zaten alınan kararlar standarttır ve çok fazla yoruma açık değildir genelde. Bireysel olarak taraflılık zaman zaman olmuş olabilir ama tek kişinin kararıyla bir şey olmayacağı için sonuçta dengelenir.

3- Üyelerin Rapor Et butonuyla şikayet ettiği mesajlar yönetime konu olarak düşüyor. O konu üzerinde yöneticiler tartışıyor ve ortak sonuca varılıp aksiyon alınıyor.

4- Mesaj silmek bazen olayların daha büyümesini engelleyebiliyor. Ceza verme taraftarı değil yönetim, bu orta yol olabiiyor bazen.

1- 6 senelik forum geçmişimi özetle desem nasıl özetlersin ?
2-Askere ne zaman gitmeyi planlıyorsun ?
3-Forumun üyelerini gelecekte neler bekliyor ?

1- Valla pek iyi başlamadı forum geçmişin ama giderek olgunlaştın ve son birkaç yıldır gayet iyisin. Şimdi de aktifliğin azaldı. :D

2- Kısa vadeli planlarımda yok ama belli olmaz tabii. Mecbur kalırsak gideriz. Şu an işimi bırakmaya niyetim yok.

3- Bilmem ki, artık @mrt-06 ve @Bully bilir o işleri. :):)

1- Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun? Foruma renk katıyor muyum? :D

2- Mod olacak mıyım :A

3- İş arkadaşların, ailen kısacası çevren bir forumun olduğundan haberler mi? :A

1- Foruma pek renk kattığın söylenemez. Sıradan bir üyesin. Ayrıca nickin kötü. :A

2- Tabii ki hayır. :A Gerçi @mrt-06 ve @Bully bakıyordu o işlere. Belki onlar yapar. :A

3- Haberdar olan az. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Foruma kim ne kadar kaç saat girdi diye görebiliyor musun?

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Haxballda büyük neşe kaynağısın ama forumda ya Kurtlar Vadisi ya da siyasi fanatiklik yaptığından pek uyuşamıyoruz. :D

Eksiği yok fazlası var. Mesela senede 2-3 kere ban yiyor. :D Gerçi eksiği de var konu açmıyor? :D

1- Geniş cevaplar vermem saatler alır. Hem de okuyan, izleyen kişiyi sıkar. Bu nedenle kısa cevap iyidir. :)

2- Yönetimde bir karar alınırken herkes fikrini gerekçeleriyle söyler ve ortak sonuca varılır. Zaten alınan kararlar standarttır ve çok fazla yoruma açık değildir genelde. Bireysel olarak taraflılık zaman zaman olmuş olabilir ama tek kişinin kararıyla bir şey olmayacağı için sonuçta dengelenir.

3- Üyelerin Rapor Et butonuyla şikayet ettiği mesajlar yönetime konu olarak düşüyor. O konu üzerinde yöneticiler tartışıyor ve ortak sonuca varılıp aksiyon alınıyor.

4- Mesaj silmek bazen olayların daha büyümesini engelleyebiliyor. Ceza verme taraftarı değil yönetim, bu orta yol olabiiyor bazen.

1- Valla pek iyi başlamadı forum geçmişin ama giderek olgunlaştın ve son birkaç yıldır gayet iyisin. Şimdi de aktifliğin azaldı. :D

2- Kısa vadeli planlarımda yok ama belli olmaz tabii. Mecbur kalırsak gideriz. Şu an işimi bırakmaya niyetim yok.

1- Foruma pek renk kattığın söylenemez. Sıradan bir üyesin. Ayrıca nickin kötü. :A

2- Tabii ki hayır. :A Gerçi @mrt-06 ve @Bully bakıyordu o işlere. Belki onlar yapar. :A

Peki. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz özel sorular soracağım cevaplaman şart değil, istersen cevapla. :D

1) Evlenmeyi düşünüyor musun?
2) Kaç kez aşık oldun, sence aşk bir ömür mü bir an mı?
3) Evli - mutlu - çocuklu mu yoksa, yaz günü kanlı bıçaklı kalbim hep olmayacak mı diyorsun?
4) Sigara içen biriyle evlenir miydin?
5) Evlenirsen kaç çocuk düşünüyorsun? :A
6) 4 sene önceki forumdaki benle şimdiki ben arasındaki farklar sence neler? (Bu özel soru değil. :F)
1) Evet düşünüyorum ama önce evlenecek kişiyi bulmam lazım ve sonra da onun da benimle evlenmek istemesi lazım. Yani zor. :D

2) Aşk nedir bilemiyorum artık. Hiç olmamış da olabilirim olduysam da 2 kere olmuşumdur. :):) Bir ömürdür inşallah ve beni bulur. :):)

3) Evli, mutlu, çocuklu olsa güzel olur. :D

4) Eskiden olsa evlenmem derdim ama yaş ilerledikçe böyle şeylerin küçüklüğü anlaşılıyor. Diğer kriterlerimi sağlıyorsa bu olumsuzluğu görmezden gelebiliriz. Bırakmak istemesi şartıyla. :A

5) İki çocuk ideal gibi. Fazlası bu devirde zor, tek çocuk ise çocuğa haksızlık. Kardeş lazım herkese. :)

6) Aynısın ya sende bir değişim yok. :D Avatarın bile aynı. :A Friends izledikten sonra espri anlayışın gelişti o kadar. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hakkımda ne düşünüyorsun?

Forumda en beğendiğin etkinlikler hangileri?
Başladığı işi çok iyi şekilde, istikrarlı sürdüren birisin. Fav10 Top 10 gibi etkinlikler daha önce çok denendi ama seninle efsane oldu. Gösterdiğin özen ve istikrardan dolayı. :)

Fav10 Top 10 güzel. MusicSurvivor ve türevi etkinlikler de çok güzel ama bazı arkadaşlar kendini biraz fazla kaptırınca iş eğlenceden çıkabiliyor. Keşke sade şarkılar yarışsa ve kaybeden sorun etmese. :):)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Cevaplar hiç tatmin etmedi beni. Gerçi cevap vermesende olurmuş.

Ben yine yazayım. Bir iki dakika önce yazılan mesaj siliniyorsa kimse kalkıpta biz istişare ediyoruz demesin.

Rapor et butonunu yanlış değilsem 3 defa kullandım o da değerlerime hakaret edildiği için hatta bariz hakaretler olmasına rağmen hiçbir şey yapmadı ve de yapılmayacağını bile bile soruyorum. Hakaret ceza gerektirmiyor mu? Yönetim sadece bize mi ceza kesmek için ceza veriyor.

Neyse cevap vermesende olur en azından muzdarip olduğum konuyu belirtiyorum düzelmeyeceğini bildiğim halde.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN Şaka bir yana bende filmlerle ilgili sorayım seni en çok etkileyen aklından bir an olsun çıkmayan kaç kere izlersen izle bıkmayacağın 3 tane film hangileri;) en çok dram mı yoksa aksiyonmu seversin ve filmlerden en sevmediğin nefret ettiğin sahneler ne yani şu keşke şu sahneler olmasaydı dediğin sahneler ne :-) Şimdiden tşk ederim adminim
Aklımdan bir an olsun çıkmayan film yok ve en sevdiğim filmi bile 10larca kez izlersem bıkarım. :):)

Dram severim.

Boş gürültülü, ana karakterin ölmeyeceğini bildiğimiz aksiyon sahnelerinden hoşlanmam pek. :)

seni fazla yormayacam yine klasik soruyu sorup çekiliyorum benim hakkımdaki düşüncelerin neler @OzaN :F başka soru sormadığım için detaylı istiyorum ona göre ayoll :A

@OzaN profilimi yorumlar mısın :D :D

Ne tarz bir yorum istediğini anlayamadım. :D

Bu sene film etkinliklerine katılmayarak üzen bir arkadaşsın. Aslında genel olarak pek göremiyorum forumda son dönemde. Sınavın falan mı var yoksa? :A

Geçen sefer forumda yoktum, videoları sonradan izledim. :D biraz acısını çıkartayım. :A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Favorin olan 3 erkek ve kadın oyuncu kimdir?

Her türlü imkanın olsa gitmek istediğin 3 ülke ve sebebi?

Yaşın kaç?

En sevdiğin meyve?

Her gün kullandığın bir ilaç veya vitamin hapı var mı?

Seninde yararına olabilecek bir yasa olsa, ne tür bir yasa olurdu?

İşin ile ilgili bilgi verebilir misin? Tanıdık bir şirket mi?
Forumun değerli kişilerinden birisin, gitmen üzmüştü. Yeniden aramızda olman güzel. Çok fazla ortak konularda karşılaşamasak da. :D

Tom Hanks - Haluk Bilginer - Bryan Cranston
Brie Larson - Alicia Vikander - Amy Adams

Üstteki üçlü kolay kolay değişmez ama alttakiler her sene değişebilir. :D

Amerika: O kadar dizilerini, filmlerini izliyoruz. Canlı olarak da görmek isterim. :D
Almanya: Yakın akrabaların fazla olduğu bir yer, yaşadıkları yeri canlı görmek isterim. :)
Fransa: Paris filmlerde vs en çok dikkatimi çeken şehirdir. Gidip görmek gerek. :)

Bonus: İtalya :)

Yaş 24

En sevdiğim meyve yok sanki. :D Şeftali, erik, çilek, karpuz, kayısı gibi yaz meyvelerini daha çok severim. İyisi olduktan sonra pek ayrımını yapmam. :):)

Gözyaşı damlası kullanıyorum ilaçtan sayılırsa. :)

Zorunlu askerliğin kaldırılması benim yararıma olabilirdi. :D

Türkiye'nin en tanıdık şirketlerinden biri. :):)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Aklımdan bir an olsun çıkmayan film yok ve en sevdiğim filmi bile 10larca kez izlersem bıkarım. :):)

Dram severim.

Boş gürültülü, ana karakterin ölmeyeceğini bildiğimiz aksiyon sahnelerinden hoşlanmam pek. :)

Ne tarz bir yorum istediğini anlayamadım. :D

Bu sene film etkinliklerine katılmayarak üzen bir arkadaşsın. Aslında genel olarak pek göremiyorum forumda son dönemde. Sınavın falan mı var yoksa? :A

Forumun değerli kişilerinden birisin, gitmen üzmüştü. Yeniden aramızda olman güzel. Çok fazla ortak konularda karşılaşamasak da. :D

Tom Hanks - Haluk Bilginer - Bryan Cranston
Brie Larson - Alicia Vikander - Amy Adams

Üstteki üçlü kolay kolay değişmez ama alttakiler her sene değişebilir. :D

Amerika: O kadar dizilerini, filmlerini izliyoruz. Canlı olarak da görmek isterim. :D
Almanya: Yakın akrabaların fazla olduğu bir yer, yaşadıkları yeri canlı görmek isterim. :)
Fransa: Paris filmlerde vs en çok dikkatimi çeken şehirdir. Gidip görmek gerek. :)

Bonus: İtalya :)

Yaş 24

En sevdiğim meyve yok sanki. :D Şeftali, erik, çilek, karpuz, kayısı gibi yaz meyvelerini daha çok severim. İyisi olduktan sonra pek ayrımını yapmam. :):)

Gözyaşı damlası kullanıyorum ilaçtan sayılırsa. :)

Zorunlu askerliğin kaldırılması benim yararıma olabilirdi. :D

Türkiye'nin en tanıdık şirketlerinden biri. :):)

Cevap için tşkler Ozan:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...