OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aklımdan bir an olsun çıkmayan film yok ve en sevdiğim filmi bile 10larca kez izlersem bıkarım. :):)

Dram severim.

Boş gürültülü, ana karakterin ölmeyeceğini bildiğimiz aksiyon sahnelerinden hoşlanmam pek. :)

Ne tarz bir yorum istediğini anlayamadım. :D

Bu sene film etkinliklerine katılmayarak üzen bir arkadaşsın. Aslında genel olarak pek göremiyorum forumda son dönemde. Sınavın falan mı var yoksa? :A

Forumun değerli kişilerinden birisin, gitmen üzmüştü. Yeniden aramızda olman güzel. Çok fazla ortak konularda karşılaşamasak da. :D

Tom Hanks - Haluk Bilginer - Bryan Cranston
Brie Larson - Alicia Vikander - Amy Adams

Üstteki üçlü kolay kolay değişmez ama alttakiler her sene değişebilir. :D

Amerika: O kadar dizilerini, filmlerini izliyoruz. Canlı olarak da görmek isterim. :D
Almanya: Yakın akrabaların fazla olduğu bir yer, yaşadıkları yeri canlı görmek isterim. :)
Fransa: Paris filmlerde vs en çok dikkatimi çeken şehirdir. Gidip görmek gerek. :)

Bonus: İtalya :)

Yaş 24

En sevdiğim meyve yok sanki. :D Şeftali, erik, çilek, karpuz, kayısı gibi yaz meyvelerini daha çok severim. İyisi olduktan sonra pek ayrımını yapmam. :):)

Gözyaşı damlası kullanıyorum ilaçtan sayılırsa. :)

Zorunlu askerliğin kaldırılması benim yararıma olabilirdi. :D

Türkiye'nin en tanıdık şirketlerinden biri. :):)
hhahah ee benim değerlendirmem nerede hakkımdakı düşüncelerini sormuştum madem buradan cevaplamaya karar verdin hadi bakalım ayoll BEKLİYORUM :A :A :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
hhahah ee benim değerlendirmem nerede hakkımdakı düşüncelerini sormuştum madem buradan cevaplamaya karar verdin hadi bakalım ayoll BEKLİYORUM :A :A :A
Senin mesajı atlamışım. :A

Forumun önemli renklerindensin, dizi zevkin berbat olsa da yarışma düzenleme becerilerin yerinde. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin mesajı atlamışım. :A

Forumun önemli renklerindensin, dizi zevkin berbat olsa da yarışma düzenleme becerilerin yerinde. :A
aaa tşşk ederim :bhr: ama cw e taş atmışsın sanırım birgün herkes cw izleyecek diyordum youtube canlı yayın yapacakmış sözüme geliniyor biraz :A :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aklımdan bir an olsun çıkmayan film yok ve en sevdiğim filmi bile 10larca kez izlersem bıkarım. :):)

Dram severim.

Boş gürültülü, ana karakterin ölmeyeceğini bildiğimiz aksiyon sahnelerinden hoşlanmam pek. :)

Ne tarz bir yorum istediğini anlayamadım. :D

Bu sene film etkinliklerine katılmayarak üzen bir arkadaşsın. Aslında genel olarak pek göremiyorum forumda son dönemde. Sınavın falan mı var yoksa? :A

Forumun değerli kişilerinden birisin, gitmen üzmüştü. Yeniden aramızda olman güzel. Çok fazla ortak konularda karşılaşamasak da. :D

Tom Hanks - Haluk Bilginer - Bryan Cranston
Brie Larson - Alicia Vikander - Amy Adams

Üstteki üçlü kolay kolay değişmez ama alttakiler her sene değişebilir. :D

Amerika: O kadar dizilerini, filmlerini izliyoruz. Canlı olarak da görmek isterim. :D
Almanya: Yakın akrabaların fazla olduğu bir yer, yaşadıkları yeri canlı görmek isterim. :)
Fransa: Paris filmlerde vs en çok dikkatimi çeken şehirdir. Gidip görmek gerek. :)

Bonus: İtalya :)

Yaş 24

En sevdiğim meyve yok sanki. :D Şeftali, erik, çilek, karpuz, kayısı gibi yaz meyvelerini daha çok severim. İyisi olduktan sonra pek ayrımını yapmam. :):)

Gözyaşı damlası kullanıyorum ilaçtan sayılırsa. :)

Zorunlu askerliğin kaldırılması benim yararıma olabilirdi. :D

Türkiye'nin en tanıdık şirketlerinden biri. :):)
Son başyapıt etkinliğine katilirim :A

Belli sebeplerden dolayı pek fazla giremiyorum :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçen yılki etkinliğimizi bu yıl da Fav10'un 10. yılına özel olarak tekrarlayalım istiyorum. :)

Her konuda istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Uygun bir zamanda, muhtemelen birkaç hafta sonra cevaplayacağım. Cevaplar yine video şeklinde olacak ama eğer uygun olmazsam sadece ses ile veya klasik yazıyla olabilir.

Sorularınızı bekliyorum. :):)
Vazgeçtin herhalde? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...