alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir insan böyle bir kariyeri nasıl göz göre mahveder aklım almıyor. Umarım dizi sonrası tedavi olur ve yeni Deniz Bulutsuz'lar çıkmaz. :(

Kim olmuş az tüyo pls. :A Senin onu mecburen izlerken hissettiklerini ben de ister istemez Babil'de hissedeceğim üzücü. :(
Ya işte oyuncular diyerek geçiştiriyorum sorunu. :A Valla ben Halit karakterinden tiksindiğim için, double oluyor işte düşün. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,118
Puanı
1,060
Bir insan böyle bir kariyeri nasıl göz göre mahveder aklım almıyor. Umarım dizi sonrası tedavi olur ve yeni Deniz Bulutsuz'lar çıkmaz. :(

Kim olmuş az tüyo pls. :A Senin onu mecburen izlerken hissettiklerini ben de ister istemez Babil'de hissedeceğim üzücü. :(
Gaflet mi desem ne desem bilemiyorum. :(

• Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,999
Puanı
1,061
Bir kere daha oldu, sahne çekiyorlar. Eda arabada, Talat takside. Video çekmeye başlıyor, kamerayı Eda'ya yöneltiyor. Eda durumu fark edince güneş gözlüğünü takıp yüzünü çeviriyor. :A :A
20200713_184732.jpg

• Harika
Reactions: alperuz

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Tahmin etmek zor değil zaten. Talat Bulut'un tacizde bulunduğu ama hala dizisinde kaldığı bir ülkede o da devam edecek. Ha bunu savunma amacıyla söylemiyorum ama dizinin önemli karakterlerinden birini çıkarmayı göze alacaklarını hiç sanmıyorum.
Aynen mahkeme kararı olmadan çıkarmazlar

• Beğendim