oyuncu arıyorum

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
yeni bir dizi daha başlatıcağım isteyenler bana özel mesaj atabilir yada buraya oyuncu olmak istiyorum diye mesaj atabilir isterseniz oynamak istediğiniz rolü yazabilirsiniz 5 öğrenci arkadaşın öğrenci evindeki hikayesi anlatılacak
edit: özelliklerinin başında 2 nokta işareti var oyuncu belli olduğunda yazılacak :) anlatımı kolay olsun diye numarandırdım
oyuncu kadrosu
Fks14: 23 yaşındadır işletme okumaktadır en sevdikleri futbol , bilgisayar gibi şeylerdir çalışkandır
Orcun_22: Fks14ile özellikleri nerdeyse aynıdır ruh ikizidir 1'le 22 yaşındadır ve çok iyi dosttur bunlar aynı bölümde aynı sınıfta okumaktadırlar ama tembeldir yakışıklıdır
Ulvi Ç.: sosyoloji bölümünde okuyan Orcun_22'ye ilk görüşte aşık olan Ocun_22'inde aşık olduğu zengin ama ailesinin vermek istemediği 20 yaşındaki şirin bir kız
.com.tr.: ingiliz dili ve edebiyatı okumaktadır Fks14'den hoşlanmıyordur ama Fks14 sırılsıklam aşıktır 4'e
Dange UA !: başka bir öğrenci 26 yaşındadır ama bir türlü üniversiteyi bitirememiştir arkeolog okumaktadır
OzaN: başka bir öğrenci 24 yaşındadır son sınıftadır allahın izniyle meteoroloji uzmanı olacaktır arkeolog okumaktadır çok çalışkandır
cevaa: kızlar hep onun peşindedir o kadar yakışıklıdır ki kızlar onun yanından ayrılamıyordur bile bütün kızlar aşıktır çok cesur delikanlı gençtir 19 yaşındadır işletme ilk sınıftadır
Arslan Bey: 3'ün erkek kardeşidir 2 ile evlenmesini çok istemektedir başını bu yüzden hep belaya sokmaktadır hatta 3'ü şanslı görmektedir böyle bir çocukla beraber olduğu için
Duygusuz: holdingte çalışan 3'ün babası
Cenation: 3'ün annesi
destere: 3'ün annesinin komşusu

Son düzenleme:

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Son düzenleme: