Osman Sonant'ın Ufak Tefek Cinayetler'deki Rolü Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
79026.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 2. sezona sürprizlerle giriyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler'in paylaştığı yapımın yeni sezonunda başarılı oyuncu Osman Sonant et imparatoru, “EL TURCO” lakaplı, çok zengin, çekici ve bir o kadar da gizemli bir adam olan 'Kerim Adil Sağlam'a hayat verecek.

Sarmaşık'a gelerek Merve'nin kraliçeliğinde devam edip giden düzeni toptan değiştirip, alt üst edecek olan Kerim hikayede büyük sürprizlere gebe olacak.

Ufak Tefek Cinayetler, yeni bölümleriyle Eylül'de Star'da!

79023.jpg

79024.jpg

79025.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
SMK'dan sonra yine iki isimli bir karakter demek. :A Merve'yi alt üst edecek her karaktere okeyim. Diziye çok yakışmış hayırlı olsun. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,284
Puanı
1,060
İmaja bayıldım Osman beye çok yakışmış karaktere de çok uyumlu olacak bence merakla bekliyorum:Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İmajı efsane olmuş bence :D Çok kaliteli bir oyuncu. Büyük ihtimalle Merve’yle aşk yaşar, Aslıhan Gürbüz’le de karşılıklı döktürürler.

Tabi Kadın varken izlemem, işi de zor :A YouTube’dan ikisinin sahnelerine bakarım :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
İmajı efsane olmuş bence :D Çok kaliteli bir oyuncu. Büyük ihtimalle Merve’yle aşk yaşar, Aslıhan Gürbüz’le de karşılıklı döktürürler.

Tabi Kadın varken izlemem, işi de zor :A YouTube’dan ikisinin sahnelerine bakarım :A
Geçen sezondaki gibi Kadın ve EDHO'yla yarışacak niye işi zor olsun. Yeni ve güçlü bir rakip gelse yine neyse de böyle nedensiz söylenince sıkıyor. Lafım sana değil bu arada. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,903
Puanı
360
Süper bir oyuncu ve dizime gelmesine sevindim. Ve oranlarını da arttırıp kadın dizisine emaneten verdiği ab zirvesini geri alacaktır. Unutmayın ki survivorun gelişinden sonra dizi düşmüştü. Yeni hikyeleri ve yeni olayları ile yeni sezonda utc yine fark yaratmay geliyor

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Biraz SMK havası var. O karakteri ne kadar sevsem de Fi'de güzeldi, inşallah burada da aynısı çıkmaz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Saç ve sakal bırakınca aşırı şekilde değişti. Ses tonu da iyiydi. Tarzının üstüne oyunculuğunu ekleyince, ismini iyice duyurdu. İyi bir oyuncu, net. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen sezondaki gibi Kadın ve EDHO'yla yarışacak niye işi zor olsun. Yeni ve güçlü bir rakip gelse yine neyse de böyle nedensiz söylenince sıkıyor. Lafım sana değil bu arada. :A
Çevremdeki bir çok insan severek izliyordu ama herkes 14.bölümden sonra bozduğunu, sezon finalinin de tatmin etmediğini söylüyor :A Bence işi gerçekten zor. Hele ki Meriç Acemi ikinci sezonlarda tıkanan biri :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
Çevremdeki bir çok insan severek izliyordu ama herkes 14.bölümden sonra bozduğunu, sezon finalinin de tatmin etmediğini söylüyor :A Bence işi gerçekten zor. Hele ki Meriç Acemi ikinci sezonlarda tıkanan biri :A
Sorun çevrenin dizi zevkinde olabilir bence. :A

Ha bir de Meriç Acemi'nin bugüne kadar kaç dizisi oldu ki zaten. 1 Kadın 1 Erkek'in durumu zaten başkaydı. Bir tek Kiralık Aşk var o da romantik komedi olduğu için düşmeye başlamıştı ki 2. sezonda da 4-5 reyting alıyordu ve iyi kötü 70 bölüm sürdü. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sorun çevrenin dizi zevkinde olabilir bence. :A

Ha bir de Meriç Acemi'nin bugüne kadar kaç dizisi oldu ki zaten. 1 Kadın 1 Erkek'in durumu zaten başkaydı. Bir tek Kiralık Aşk var o da romantik komedi olduğu için düşmeye başlamıştı ki 2. sezonda da 4-5 reyting alıyordu ve iyi kötü 70 bölüm sürdü. :D
Dizinin hayranısın anlıyorum ama biraz objektif ol. Senaryo bozdu mu, bozdu. Yazacak bir şey bulamayınca 1 saat yangın sahnesi izlediniz mi, izlediniz :A

Sadece çevremde olsa yine iyi. Sosyal medyada hiç mi görmüyorsun dizinin bozduğunu yazan insanları? :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
Dizinin hayranısın anlıyorum ama biraz objektif ol. Senaryo bozdu mu, bozdu. Yazacak bir şey bulamayınca 1 saat yangın sahnesi izlediniz mi, izlediniz :A

Sadece çevremde olsa yine iyi. Sosyal medyada hiç mi görmüyorsun dizinin bozduğunu yazan insanları? :A
Sosyal medyada ne denilirse tersi çıkıyor o yüzden güvenmeyi bıraktım. :A Kaldı ki ben yangın sahnesini de severek izlemiştim. :A

Ayrıca bozmuş haliyle bile AB'de 7-8 reyting aldı güçlü bir hikayeyle yine zirveyi kapması işten bile değil. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Fi" dizisinde yakaladığı zengin karakterini burada da yansıtacak. Sadık Murat Kolhan karakterini artık nasıl başarılı oynadıysa, bu tarz bir karakter daha oynayacak. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,660
Puanı
1,060
Sonant için fazla klişe bir rol olmuş. Tahmin ediliyordu zaten. Beğenmedim. :(