OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 10-16 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 2. Sezon.jpg

Fav10 Ligi'nde 2. sezon bu hafta sona eriyor...

Katilimcilar.png

Bu haftanın transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı bu başlık altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz.

İyi oyunlar...​

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Dosi diğer konudan soru sormuşsun, kilitlediğim için yazamadım oradan. Sezon bitiminde galibiyet serisi, yenilmezlik serisi, gol krallığı gibi istatistikleri paylaşacağım tek tek geçtiğimiz sezon sonunda olduğu gibi...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi'nde Şampiyon Erzurumspor!

ErzurumSampiyon.jpg

Fav10 Ligi'nde bitime iki hafta kala şampiyon belli oldu... Teknik direktörlük koltuğunda @Polat Şaşmaz'ın oturduğu Erzurumspor, bitime iki hafta kala en yakın takipçisi olan Ümraniyespor'a 8 puan fark atarak matematiksel olarak şampiyon olmayı garantiledi. Teknik direktör @Polat Şaşmaz'ı ve takımı Erzurumspor'u tebrik ediyoruz...

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Fav10 Ligi'nde Şampiyon Erzurumspor!

Ekli dosyayı görüntüle 90851

Fav10 Ligi'nde bitime iki hafta kala şampiyon belli oldu... Teknik direktörlük koltuğunda @Polat Şaşmaz'ın oturduğu Erzurumspor, bitime iki hafta kala en yakın takipçisi olan Ümraniyespor'a 8 puan fark atarak matematiksel olarak şampiyon olmayı garantiledi. Teknik direktör @Polat Şaşmaz'ı ve takımı Erzurumspor'u tebrik ediyoruz...

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
Teşekkürler.

Oraya bi Fatih Terim photoshopu beklerdim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Menajerlik kısmında kıyasıya mücadele var.
@Polat Şaşmaz kupayı alırsa orayı da garanti eder gibi. Bu arada şampiyonluğun için tebrikler. Sana karşı iyi oynamanın mutluluğu var daha :A

Ve son maç @Tolstoyevski ile, kendisi uzun zamandır yenilmiyor ve son 4 maç hep galibiyet almış. İşimiz zor. Lig sıralamamız etkilenmez ama menajerlik her nekadar zirve olmayacaksa da gerilememek için kazanmak istiyoruz :A
İlk yarı gibi yine yeneriz umarım. Antreman falan bıraktık. Artık ne çıkarsa bahtıma :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Menajerlik kısmında kıyasıya mücadele var.
@Polat Şaşmaz kupayı alırsa orayı da garanti eder gibi. Bu arada şampiyonluğun için tebrikler. Sana karşı iyi oynamanın mutluluğu var daha :A

Ve son maç @Tolstoyevski ile, kendisi uzun zamandır yenilmiyor ve son 4 maç hep galibiyet almış. İşimiz zor. Lig sıralamamız etkilenmez ama menajerlik her nekadar zirve olmayacaksa da gerilememek için kazanmak istiyoruz :A
İlk yarı gibi yine yeneriz umarım. Antreman falan bıraktık. Artık ne çıkarsa bahtıma :A
Benim adamlarımın hepsi cezalı duruma düşmüş

• Üzücü
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...