OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi'nde Dev Maç!

nQbX77.jpg

Fav10 Ligi, büyük bir maça sahne oluyor. Şampiyonluk yarışındaki en iddialı takımlardan ikisi, ligin beşinci haftasında karşı karşıya geliyor. Messi'li Tottenham, Ronaldo'lu Manchester United'ı konuk ediyor. Dev karşılaşmanın hakemliğini Martin Atkinson üstlenecek. Maç öncesinde basın toplantısı yapan iki takımın teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.

Tottenham teknik direktörü @MEnes, "Bütün oyuncularıma güveniyorum ve kazanacağımıza inanıyorum. Hazırlıklarımız tamam, tek eksiğimiz Frenkie de Jong. Kendisini maça yetiştirmeye çalışıyoruz, iğneyle oynayabilir. Bakacağız. O olmasa bile kadromuzun geri kalanı oldukça güçlü zaten. Bir kere bizde Messi var Messi, Ronaldo'yu çokça kez mağlup etmeyi başardı. Yine edecek. Ben büyük konuşmayı severim; iddialıyız ve kazanacağız." dedi.

Manchester United teknik direktörü @Turkuazz ise, "Kadro değerimiz ortada, sadece bu yüzden bile bence favori belli. Maçın deplasmanda olmasının hiçbir önemi yok, biz büyük bir camiayız ve bu tip maçları oynamaya alışkınız. Bütün oyuncularım hazır, son antrenmanlarımızı yapıyoruz. Ronaldo'yu zor tutuyoruz, Messi'yle oynamayı ve ona karşı kazanmayı özlemiş. Sakatımız veya cezalımız bulunmuyor, bu bizim adımıza önemli bir avantaj. İnanıyorum, kazanacağız ve liderlik koltuğuna oturacağız." şeklinde konuştu.

Dev maç yarın yayınlanacak, sizin favoriniz kim değerli hocalarım...

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Futbolcu olarak Romaldocuyum. Daha karizmatik ve daha başarılı gibi görünüyor. Güç olarakta MU baya önde ama ev sahibi avantajından dolayı ve @MEnes 'in antrenman kampına girdiğini gördüğümden dolayı Menes kazanacak. Hee @Turkuazz 'da kampa girerse durum değişir.:A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Fav10 Ligi'nde Dev Maç!

nQbX77.jpg

Fav10 Ligi, büyük bir maça sahne oluyor. Şampiyonluk yarışındaki en iddialı takımlardan ikisi, ligin beşinci haftasında karşı karşıya geliyor. Messi'li Tottenham, Ronaldo'lu Manchester United'ı konuk ediyor. Dev karşılaşmanın hakemliğini Martin Atkinson üstlenecek. Maç öncesinde basın toplantısı yapan iki takımın teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.

Tottenham teknik direktörü @MEnes, "Bütün oyuncularıma güveniyorum ve kazanacağımıza inanıyorum. Hazırlıklarımız tamam, tek eksiğimiz Frenkie de Jong. Kendisini maça yetiştirmeye çalışıyoruz, iğneyle oynayabilir. Bakacağız. O olmasa bile kadromuzun geri kalanı oldukça güçlü zaten. Bir kere bizde Messi var Messi, Ronaldo'yu çokça kez mağlup etmeyi başardı. Yine edecek. Ben büyük konuşmayı severim; iddialıyız ve kazanacağız." dedi.

Manchester United teknik direktörü @Turkuazz ise, "Kadro değerimiz ortada, sadece bu yüzden bile bence favori belli. Maçın deplasmanda olmasının hiçbir önemi yok, biz büyük bir camiayız ve bu tip maçları oynamaya alışkınız. Bütün oyuncularım hazır, son antrenmanlarımızı yapıyoruz. Ronaldo'yu zor tutuyoruz, Messi'yle oynamayı ve ona karşı kazanmayı özlemiş. Sakatımız veya cezalımız bulunmuyor, bu bizim adımıza önemli bir avantaj. İnanıyorum, kazanacağız ve liderlik koltuğuna oturacağız." şeklinde konuştu.

Dev maç yarın yayınlanacak, sizin favoriniz kim değerli hocalarım...

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi
Artık söz bitti, her şey ama her şey yarın saat 17... civarlarında futbolcuların ayaklarına bakacak... Basın toplantısında da dediğim gibi takımıma inancım tam, galip gelen taraf olacağız...

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Futbolcu olarak Romaldocuyum. Daha karizmatik ve daha başarılı gibi görünüyor. Güç olarakta MU baya önde ama ev sahibi avantajından dolayı ve @MEnes 'in antrenman kampına girdiğini gördüğümden dolayı Menes kazanacak. Hee @Turkuazz 'da kampa girerse durum değişir.:A
Evet her şey yarınki maç için. Tüm hazırlıklarımı galibiyete göre ayarladım, bu işin dönüşü yok... :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Benim taktik içerde kayıpsız giderken dışarıda daha puan alamadık. Deplasmana çözüm bulmam şart oldu.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hocaların hocası @bazinga'nın sarayını şaşırtıcı bir şekilde yerle bir ettik...

pMMVqE.png
Yani anlatmaya gerek yok top toplayıcıdan top mu almışız neymiş o nedenle oyuncumuzun sarı kart gördüğü bir maç... Bundan sonra dostluk maçlarımız konusunda daha seçici davranacağız. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
OzaN bugün seninle maçımız varmış. Yenilirsem Hırsımı Bu Şarkı Benim'den çıkartırım. Bence taktik falan yapma.:A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Artık söz bitti, her şey ama her şey yarın saat 17... civarlarında futbolcuların ayaklarına bakacak... Basın toplantısında da dediğim gibi takımıma inancım tam, galip gelen taraf olacağız...
Derbi maçı çok fazla zor iki takımda kazanma hırsıyla oynayacak 😊😊

• Beğendim
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yedek kaleci işini hallettik. Kaşifin ırzına geçtiğiniz için oradan istediğim şekilde bir defans oyuncusu önüme düşmedi ama aldık birilerini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...