Diğer Orphan Black 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
de81ed7c1d765d7ce481074bb5990b46.jpg

Kanada & Amerikan ortak yapımı dizi Orphan Black geçtiğimiz Mart ayı sonunda başlamış ve beğeni toplamıştı. Dizide pek çok karakteri canlandıran başrol oyuncusu Tatiana Maslany bu rolüyle Altın Küre adaylığı kazanmıştı.

İlk sezonu 44 dakikalık 10 bölümden oluşan dizinin yeni sezonu 19 Nisan'da başlayacak. Yeni sezon başlayana kadar benim gibi diziyi sonradan izleyecekler olursa yorumlarını bu konu altından yapabilirler. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1'i izledim.

Açıkçası pek izlediğim bir dizi tarzı değil. Fakat ilk bölümüyle fazlasıyla ilgimi çekmeyi başardı. Dizi bana biraz İntikam'ı hatırlattı.

Ana karakterimizi çok sevdim diğer karakterleri ise hiç sevemedim. Özellikle Felix. :T: Fakat zaten tüm olay ana karakterimiz üzerinden ilerlediği için diğer karakterlerin pek önemi yok gibi. :)

İlk bölümüyle 8 puanı aldı benden dizi. Devamı daha da iyi olur umarım. :)

@destere @xemrexxx @Forumdash bence size uyabilir bu dizi. Başroldeki kız güzel de? :) Biraz Beren Saat'e de benzettim nedense. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
1x1'i izledim.

Açıkçası pek izlediğim bir dizi tarzı değil. Fakat ilk bölümüyle fazlasıyla ilgimi çekmeyi başardı. Dizi bana biraz İntikam'ı hatırlattı.

Ana karakterimizi çok sevdim diğer karakterleri ise hiç sevemedim. Özellikle Felix. :T: Fakat zaten tüm olay ana karakterimiz üzerinden ilerlediği için diğer karakterlerin pek önemi yok gibi. :)

@destere @xemrexxx @Forumdash bence size uyabilir bu dizi. Başroldeki kız güzel de? :) Biraz Beren Saat'e de benzettim nedense. :D

beren saate benzeyen kız bana yeterli :))

izlerim diziyi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzlermiyim bilmiyorum Black Orange ile hep kariştiriyorum bu dizi:F Herneyse Sen Beren Saate benzetmişssin ama forumda geçen sene Özgü Namal'a benzetenler vardi:F:F
https://fav10.net/forum/threads/Özgü-namala-benzerliğiyle-herkesi-Şaşırttı.188534/

@yatutarsa benzetmiş Beren'e :F:F
Özgü Namal'a benzetildiğini okumuştum ama forumdaki konuyu hatırlamıyordum. :D Evet bazı resimlerde Özgü Namal'ı da andırıyor biraz ama bana izlerken Beren Saat'i andırdı daha çok. Belki de diziyle İntikam'ı bağdıştırdığımdandır. (b) Zaten çok fazla bir benzerlik yok çok hafif. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Özgü Namal'a benzetildiğini okumuştum ama forumdaki konuyu hatırlamıyordum. :D Evet bazı resimlerde Özgü Namal'ı da andırıyor biraz ama bana izlerken Beren Saat'i andırdı daha çok. Belki de diziyle İntikam'ı bağdıştırdığımdandır. (b) Zaten çok fazla bir benzerlik yok çok hafif. :D

merak ettim şimdi kendi gözlerimle görmem lazım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
benziyormuş uzaktan andırıyor ama yüz tipi kesinlikle benzemiyor :)

GUY016Q.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
İzlemeniz lazım bölümü ben ifadelerini falan benzettim biraz. Böyle fotodan hiç alakası yok gibi. :D

ilginçtir dediğin gibiymiş :)

kimi sahnelerde bereni andırıyor, intikamdaki giyim tarzınada benzerlik var dizinin konusuda intikamla benzer diziyi sevdim :)

ilk sahnede trenin önüne atlama sahnesi daha özenli olabilirdi sanki benzer kız değilde hayalet trenin önüne atladı :)

mesela şu resim berene çok benziyor

3c0eae289ba9cf785785bb932cb9d6e7.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
1x1'i izledim.

çok geç başlamışsın :(

ilk bölüm cesur sahneler vardı , şaşırdın mı ? :D