'Organize İşler' Dizi Oluyor!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1643969689565.jpeg

Usta oyuncu, senarist ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, Organize İşler filminin dizi versiyonunu hazırlıyor.

Geçtiğimiz akşam Dilberay filminin galasında görüntülenen Yılmaz Erdoğan, dijital platform için Organize İşler'in 8 bölümlük dizi hazırlığında olduğunu duyurdu.

Şu sıralar senaryosu yazılan ve çekimlerine Ağustos - Eylül aylarında başlanması planlanan dizide hem eski ekipten oyuncular hem de yeni oyuncular yer alacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Netflix de olabilir, BluTV de ama platform dizisi olacağı kesindir. Yılmaz Erdoğan iki platforma da yakın bir isim. Yapım şirketi BKM olur muhtemelen ve büyük ihtimalle Netflix'e çekilir dizi. Cem Yılmaz'dan sonra Yılmaz Erdoğan da tutan bir filmini diziye çekiyor.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix de olabilir, BluTV de ama platform dizisi olacağı kesindir. Yılmaz Erdoğan iki platforma da yakın bir isim. Yapım şirketi BKM olur muhtemelen ve büyük ihtimalle Netflix'e çekilir dizi. Cem Yılmaz'dan sonra Yılmaz Erdoğan da tutan bir filmini diziye çekiyor.
Muhtemelen BKM olur demeye gerek bile yok Yılmaz Erdoğan demek BKM demek. :A Zaten önceki 2 filmin yapımcısı da BKM'ydi. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Muhtemelen BKM olur demeye gerek bile yok Yılmaz Erdoğan demek BKM demek. :A Zaten önceki 2 filmin yapımcısı da BKM'ydi. :A
Yılmaz Erdoğan, BKM'ye çalışıyordu doğru ama "bir ihtimal" dedim. Gerçi genelde başka bir yere çalışmıyor, standart yapım şirketi. Netflix'e çeker muhtemelen, BKM'yi görünce Netflix'i yapıştıracaksın. :A Diğer platformlar biraz macera olur ama Netflix iyidir. :A BluTV'ye BKM etiketiyle Münaşaka'yı çekmişti en son, hadi bir ihtimal orası da olabilir. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yılmaz Erdoğan, BKM'ye çalışıyordu doğru ama "bir ihtimal" dedim. Gerçi genelde başka bir yere çalışmıyor, standart yapım şirketi. Netflix'e çeker muhtemelen, BKM'yi görünce Netflix'i yapıştıracaksın. :A Diğer platformlar biraz macera olur ama Netflix iyidir. :A BluTV'ye BKM etiketiyle Münaşaka'yı çekmişti en son, hadi bir ihtimal orası da olabilir. :A
Haberi okurken benim de aklıma direkt Netflix geldi malum Netflix'te son zamanlarda BKM imzalı çok yapım oldu. Disney de olabilir sanki. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Başlığı okuyunca TV dizisi olacak sandım, çok saçma olurdu. :A

Dijitalde de olmasını da sevmedim, kalite kayboluyor böyle yeniden birşeyler denendiğinde. Film serisi olarak 3., 4. olarak devam edebilirdi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Dijital diziler tv dizilerini geçiyormuş az kaldı. Dün haberde görmüştüm. Bu hamle de güzel sevdiğim bir film serisi. Umarım dizisini hiç etmezler

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haberi okurken benim de aklıma direkt Netflix geldi malum Netflix'te son zamanlarda BKM imzalı çok yapım oldu. Disney de olabilir sanki. :A
Artırıyorum, HBO Max de olabilir ama Disney Plus daha mantıklı. :A Düşününce bu tarz projelere Netflix daha ilgili. Mesela Erşan Kunteri buna bir örnek. Gerçi Netflix her önüne gelen projeyi kabul etmekten Türk yapımı içerikler yönünden kalitesiz olmaya başladı. Hadi dizi yönünden iyi biraz ama film yönünden zayıf. Onların başını Yılmaz Erdoğan'ın filmi çekiyor aslında. Daha kalitesizleri de var elbette ama o da çok kötüydü. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok iyi haber, Organize İşler filmlerinin senaryoları diziye uyarlamak için oldukça müsait bence. Ortaya güzel bir şey çıkabilir. Onun dışında yapımcısı BKM, yayınlanacağı platform da Netflix olacaktır çok büyük bir sürpriz olmazsa. Organize İşler 2 daha vizyondan kalkmadan Netflix’te yayınlanmıştı. :A

Son olarak Sarı Saruhan’ı da getirin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
3. film olacak diye haber çıkmıştı ama demek ki diziye döndürmeye karar vermişler. Aslında episodik hikayelerle keyifli bir iş çıkabilir ama ilk film seviyesinde olması kaydıyla. 2. film pek matah sayılmazdı çünkü. Platformun da Netflix olacağı bence şimdiden kesin çünkü önceki olaylar nedeniyle Organize İşler'le bayağı bütünleşti. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Netflix'te yada Disney+'ta yayınlanır. Bölümler 40-45 dakika olursa 3. film yerine geçer, güzel olur :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Filmleri izledim ama hiç sevemedim. Dizi olması ve hareketli olması sevmeme neden olabilir:X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk filmi sevmeyip ikincisini sevmiştim. İnşallah dizisini daha da çok severim. :A

İkinci film ilk kez Netflix'te yayınlanıp epey olay olmuştu. O nedenle platformun Netflix olma şansı çok yüksek. :A

Yılmaz Erdoğan, BKM'ye çalışıyordu doğru ama "bir ihtimal" dedim.
BKM'ye çalışmıyor, BKM'nin kurucusu. :A