Olaylı Düğün (Yasak Elma 83. Bölüm)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde; Şevval Sam, Ede Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir,
ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı dizinin Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Halit ve Yıldız'ın düğününde, Halit'in darbesi bölüme damga vurdu.

YouTube'da yayınlanan sahne 13 saatte 1 milyon izlenmeyi aştı.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,992
Puanı
1,061
İzlemedim ama senaryo sızınca öylesine göz atmıştım bölüm geçmek için her tuşa basıyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,253
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senaryo sızmasına rağmen ve bunu okumama rağmen sahneyi izlerken malum müzikle heyecanlandım. :A Sanırım senaryo sızmasına rağmen o yazılanı nasıl çektiklerini izlemek hoşuma gidiyor. :A Aşk-ı Memnu finali sızdığında da internetten açıp ikisini karşılaştırmıştım daha o yaşıma rağmen. :A

Sahne beni diğer bölümler için heyecanlandırdı. :Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
İzlemiyorum ama çok komik olmuş :A izleyicinin de hoşuna gitmiştir bence ters köşe

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1.5 hızda da olsa izledim çünkü ama sonlara doğru hızı düşürdüm gerçekten büyük ters köşe olmuş, şok edici bir olay fakat biraz da absürt tabi. :A Galiba bu iki kadından yani Yıldız ile Şahika'dan intikam alabilmek için böyle bir olaya başvurmuş. Bu ancak aldatma durumlarında mantıklı olur, mesela evlenmeden önce bir aldatma vakası olsa böyle bir intikam alınması keyif verir... Ama bu olayı çözemedim tabi neden böyle yaptığını. Ender ile Yıldız da yakındı birbirlerine üstelik... :A @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
1.5 hızda da olsa izledim çünkü ama sonlara doğru hızı düşürdüm gerçekten büyük ters köşe olmuş, şok edici bir olay fakat biraz da absürt tabi. :A Galiba bu iki kadından yani Yıldız ile Şahika'dan intikam alabilmek için böyle bir olaya başvurmuş. Bu ancak aldatma durumlarında mantıklı olur, mesela evlenmeden önce bir aldatma vakası olsa böyle bir intikam alınması keyif verir... Ama bu olayı çözemedim tabi neden böyle yaptığını. Ender ile Yıldız da yakındı birbirlerine üstelik... :A @Dosi
Halit aldatıldığını düşünüyor ondan :A
Ender'de Yıldız'ın onun arkasından iş çevirip düşmanı Şahika ile iş birliği yaptığını sanıyor.
Şahika baya ortalık karıştırdı yani :A
Yıldız ve Ender'in arası bozuldu diye ben diziye soğuyup bıraktım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ender'de Yıldız'ın onun arkasından iş çevirip düşmanı Şahika ile iş birliği yaptığını sanıyor.
Bak demek ki erkek kafası aynı çalışıyormuş, hiçbir bilgim olmamasına rağmen aldatma intikamı olabileceğini doğru tespit etmişim, çünkü ben de onun yerinde olsam öyle yapabilirdim aldatılmak varsa işin ucunda. :A

2.5 saatlik dizi ve uzadıkça uzadığı için senaristler haliyle kaliteden ziyade zamana önem vermeye başlıyor, keşke tadında bitirseler tabi...

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Diziyi izlemiyorum ama bu Halit zaten milleti kaç defa aldatmamış mıydı ? :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
Bak demek ki erkek kafası aynı çalışıyormuş, hiçbir bilgim olmamasına rağmen aldatma intikamı olabileceğini doğru tespit etmişim, çünkü ben de onun yerinde olsam öyle yapabilirdim aldatılmak varsa işin ucunda. :A

2.5 saatlik dizi ve uzadıkça uzadığı için senaristler haliyle kaliteden ziyade zamana önem vermeye başlıyor, keşke tadında bitirseler tabi...
Diziyi izlemiyorum ama bu Halit zaten milleti kaç defa aldatmamış mıydı ? :A
Ya Halit 100 kere aldattı ama 1 kere aldattığını sanıp ne yaptı :A
Geberesice diyecemde zaten 2 bölüm sonra tahtalı köye gidiyor :A kesin Şahika yapar bunu