Gerçekleştirildi Okudum ve Aynen Simgeleri Geri Gelsin

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
IMG_20211204_114923.jpg

Eskiden forumda 'beğeni' 'harika' 'olmamış' ve 'güldürdün'ün yanı sıra 'okudum' ve 'aynen' reaksiyonları da vardı. Zaman zaman hâlâ yokluğunu hissediyoruz.

Bu iki reaksiyon geri gelsin. En azından bir mesaja cevap verme gereği duymadığımızda bu reaksiyonlar iyi iş görüyordu.
Hemfikir olanları + butonuna bassın :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Forumdan Resimler konusunu incelerken denk geliyordum arada, güzel duruyorlar. Bence gelmeli. :A +1

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Muhalif olmamı bekliyordun değil mi, konu hit yapsın yine zirvelere oturayım istedin değil mi? Buna izin vermeyeceğim. :A Gerçi konuyu @Dosi açmış ama olsun..
Beklemiyordum ama şaşırtıcı olmazdı açıkçası muhalif olman, gerçi konu müsait değil muhalif olmaya. :A Gerçi diyebilirdin "ne gerek var, bu kadar ifade neyinize yetmiyor" diye. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklemiyordum ama şaşırtıcı olmazdı açıkçası muhalif olman, gerçi konu müsait değil muhalif olmaya. :A Gerçi diyebilirdin "ne gerek var, bu kadar ifade neyinize yetmiyor" diye. :A
Ya benim muhalif olmam için konunun müsait olmasına gerek yok, ben yerdeki kaldırıma da muhalif olurum, duran duvara da olurum yani benim için sebebe gerek yok. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya benim muhalif olmam için konunun müsait olmasına gerek yok, ben yerdeki kaldırıma da muhalif olurum, duran duvara da olurum yani benim için sebebe gerek yok. :A
Senin yerdeki kaldırıma muhalif olman için ayağının kaldırıma takılması lazım, diğer türlü muhalif olmazsın. :A İnsan budur yani, muhalefet etmesi için biraz da sebebin büyümesi lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Destekliyorum, özellikle ''aynen'' çok gerekliydi onu ayrı olarak isteyebilirim. :D

@Yiğitt desteklediğine göre bu konudaki mesaj sayısının 200 mesajı aşma olasılığı yok. :A

Muhalif olmamı bekliyordun değil mi, konu hit yapsın yine zirvelere oturayım istedin değil mi? Buna izin vermeyeceğim. :A Gerçi konuyu @Dosi açmış ama olsun..

Senin yerdeki kaldırıma muhalif olman için ayağının kaldırıma takılması lazım, diğer türlü muhalif olmazsın. :A İnsan budur yani, muhalefet etmesi için biraz da sebebin büyümesi lazım. :A

Benim takılmasam bile sevdiğim biri takılırsa o zaman da püskürürüm. :A

Ben senden muhaliflik anlamında her şeyi beklerim, şaşırtıcı olmaz. Tamamen konuya bağlı tabii muhalif olman. :A

Hahaha ben de kendimden her şeyi beklerim, teşekkürler canım. :A
Bu ne güzel, ne tatlı bir muhabbettir böyle. Psg hücüm üçlüsü paslaşıyor tadında. :A

• Harika
Reactions: Yiğitt