Oktay Kaynarca'dan 'EDHO' Açıklaması: ''Başka Kanala Geçmeyecek, Bitti!''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1636357159139.png

Ekranların fenomen dizilerinden biri olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın akıbeti ile ilgili akıllardaki soru yanıt buldu!

Reklam çekimleri sırasında objektiflere yansıyan başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, dizinin başka kanala geçip geçmeyeceği sorusuna ''Artık başka kanalla mümkün değil, bitti'' açıklamasını yaparken, yeni diziyle anlaştığı haberlerini ise yalanlayarak ''Bir projeye dahil olduğum yok'' dedi.​

Kaynak: Milliyet

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
keşke böyle olmasaydı :( :( yapımcısı olduğu dizi benim hayatım kötü gidiyor reyting'i birkaç bölüm'e kalkar zaten ben olsan son reytingi gördüğümde atv'ye verir 200.bölüm'ü sezon sonuna kadar devam eder sonra yeni proje yapardım başka kanalda

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Dizinin kaderi belli oldu belli ki devam etmeeyecek konusu kapansa sorup durulmasa keşke

• Üzücü
Reactions: ömer karataş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Net bir cevap daha geldiğine göre umarım umut bağlamalar bitmiştir çünkü herkes dizi bitti diyor. 7 sezon fazla açıkçası böyle bir anda gitmesi kötü kötü olmasına da tazeliğini yitirmiş bir dizi çok durmamalı. :A

• Olmamış
Reactions: ömer karataş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben demiştim atv'den dizi transfer olamaz. Olsaydı Şahin Tepesi'ni transfer ederdik ay yapım. Bunun youtube tarafı var. Sinan Çetin Avrupa Yakası'nın telif hakkını almaya calişiyor gibi haberler vardi bi ara. Onu bile alamadılar. Hazır ellerinde stok bölümler varsa iç yapımlar finale bağlasaymış. Sonuçta youtube'da izleyenler de var tak bitti olmasın:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Ben demiştim atv'den dizi transfer olamaz. Olsaydı Şahin Tepesi'ni transfer ederdik ay yapım. Bunun youtube tarafı var. Sinan Çetin Avrupa Yakası'nın telif hakkını almaya calişiyor gibi haberler vardi bi ara. Onu bile alamadılar. Hazır ellerinde stok bölümler varsa iç yapımlar finale bağlasaymış. Sonuçta youtube'da izleyenler de var tak bitti olmasın:A
ŞT'nin harcanmasını hazmedemedin mi kaç yıl geçti? :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Üzücü
Reactions: serhatt and Yiğitt