Ocak 2022 | Fav10 Ayın Üyeleri

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,721
Puanı
1,060

Ayın En Çok Konu Açanları​

Ayın En Çok Mesaj Yazanları​

1 @Emre Ozansoy2005
2 @serhatt1438
3 @The_Erinch1061
4 @Dosi971
5 @EmreCan889
6 @Araf839
7 @Alos787
8 @Aserat771
9 @Angelica702
10 @Yakamoz-Asi670
11 @slhttnmtl531
12 @BARON男爵523
13 @Cervantes504
14 @MasacRE474
15 @Forumdash463
16 @Yiğitt459
17 @Mircan Saye414
18 @12.Adam406
19 @Tolstoyevski319
20 @xemrexxx313
21 @Mr.At291
22 @pompy291
23 @Hazem283
24 @xdragxx281
25 @bazinga263
26 @Sherlock252
27 @Gerekli24226
28 @mesmeso210
29 @DarkLegenD201
30 @Zeyno197

Ayın En Çok Hit Kazananları​

1 @Emre Ozansoy105137
2 @Aserat42884
3 @Fav10.net42012
4 @Dosi34015
5 @mesmeso18959
6 @Mircan Saye17558
7 @The_Erinch14108
8 @Araf10729
9 @Sherlock9186
10 @serhatt6943
11 @emreemreu3225
12 @Alos2503
13 @slhttnmtl2464
14 @Yiğitt2168
15 @Tolstoyevski2089
16 @tolgab1732
17 @Gerekli241524
18 @pompy1402
19 @Cervantes1238
20 @cookies978
21 @Angelica970
22 @EmreCan892
23 @xemrexxx742
24 @Hazem736
25 @phoebebuffay688
26 @xdragxx581
27 @Özgür548
28 @Doğan330
29 @DarkLegenD288
30 @12.Adam249

@Mircan Saye umarım ayın favori üyesi listesinde yer alırsın . Bana göre Ocak ayının favori üyesi kesinlikle sensin . Survivor konusundan dolayı hak eden kişilerin listeye girememe durumu oluşursa haksızlık olur.

• Harika
Reactions: STAR
@Mircan Saye umarım ayın favori üyesi listesinde yer alırsın . Bana göre Ocak ayının favori üyesi kesinlikle sensin . Survivor konusundan dolayı hak eden kişilerin listeye girememe durumu oluşursa haksızlık olur.
Çok teşekkürler @Cervantes 🤗
Listeye giredebilirim girmeyedebilirim ama böyle düşünmen bile çok güzel . Teşekkür ederim.😊

• Harika
Reactions: Cervantes
10 kişilik aldım. Limiti daha aşağı çeksem 14 isim olacak ve 14 isimden 3 kişi seçmek daha zor olurdu.

Son iki hafta 140-150 mesaj yazdigimi düsünürsek, ilk 10'da olmak güzel. :D

Survivor konusu ile mesaj sayıları çok yükselmiş maalesef. Hak edipte sırf Survivor izlemediği için listeye giremeyenlerin olması üzücü.

@Mircan Saye sadece kendi yarışmalarında ve senaryolarında yorum yazıyor daha çok aktif olsa daha çok yorum yazsa listeye girecek kendi adıma konuşuyorum ben survivordan önce bu kadar mesaj yazıyordum mesela :D

• Beğendim
@Mircan Saye sadece kendi yarışmalarında ve senaryolarında yorum yazıyor daha çok aktif olsa daha çok yorum yazsa listeye girecek kendi adıma konuşuyorum ben survivordan önce bu kadar mesaj yazıyordum mesela :D
Abla ben kimsenin listeye girmesini eleştirmedim , ona bakarsan ben de Survivor konusunda yorum yapanlardan biriyim. Haftanın 5 günü yayınlanan bir yarışmayı takip eden ve yorumlayan bir kişi otomatikman takip etmeyen bir kişinin önüne geçer , bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok . Mircan Ocak ayına gerek Maske yarışması , gerek Fav10 Apartmanı , gerek de bunları biliyor musunuz konusu ile damga vurdu ama Survivor 'un başlangıcına denk geldiği için listeye maalesef giremedi . Bana göre ayın üyesi demek çok mesaj yazan demek değil , az ama öz yorum yapan , eğlenceli etkinlikler düzenleyen ve bunlara o kadar emek veren kişi varken ben daha çok mesaj yazdım diye listeye giriyorsam ben orada kendimi rahatsız hissederim ki ben şu an kendimi rahatsız hissediyorum.
Gelelim aktiflik meselesine . Forumda çok mesaj yazan bir çok kişiden daha çok zaman geçiriyordur eminim Mircan , sadece post kasmaya çalışmadığı için , sadece ilgilendiği konulara mesaj yazdığı için listeye giremedi bence. Bu benim kendi düşüncem , bana göre ayın üyesi olmak için sadece mesaj sayısına bakılmaması gerekir.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: STAR and Angelica
Abla ben kimsenin listeye girmesini eleştirmedim , ona bakarsan ben de Survivor konusunda yorum yapanlardan biriyim. Haftanın 5 günü yayınlanan bir yarışmayı takip eden ve yorumlayan bir kişi otomatikman takip etmeyen bir kişinin önüne geçer , bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok . Mircan Ocak ayına gerek Maske yarışması , gerek Fav10 Apartmanı , gerek de bunları biliyor musunuz konusu ile damga vurdu ama Survivor 'un başlangıcına denk geldiği için listeye maalesef giremedi . Bana göre ayın üyesi demek çok mesaj yazan demek değil , az ama öz yorum yapan , eğlenceli etkinlikler düzenleyen ve bunlara o kadar emek veren kişi varken ben daha çok mesaj yazdım diye listeye giriyorsam ben orada kendimi rahatsız hissederim ki ben şu an kendimi rahatsız hissediyorum.
Gelelim aktiflik meselesine . Forumda çok mesaj yazan bir çok kişiden daha çok zaman geçiriyordur eminim Mircan , sadece post kasmaya çalışmadığı için , sadece ilgilendiği konulara mesaj yazdığı için listeye giremedi bence. Bu benim kendi düşüncem , bana göre ayın üyesi olmak için sadece mesaj sayısına bakılmaması gerekir.

Banada görede öyle bende mesaj yazmasından bahsettim bana görede hak eden Mircan ama kuralda bu olduğu için daha çok mesaj yazmalı dedim başka birşey kast etmedim ben fatihcim zaten üyeleri sadece mesaja göre seçmiyoruz o ay yaptıklarına göre seçiyoruz sadece bu listeye girebilmek için mesaj sayısı olması gerekiyor o kadar sen yanlış anlamışsın sanırım bu durumu biz mesaj sayısına göre üyeyi seçmiyoruz ki :D

• Beğendim
Düşünceleriniz için teşekkürler 😊🤗
@Cervantes @Angelica

Ben evet kendi konularımda haliyle daha fazla mesaj yazıyorum ama diğer konulara da mesaj yazmaya çalışıyorum . Evet dediğiniz gibi biraz daha fazla mesaj yazmış olsam şimdi listeye girebilirdim. Ama hiç canınızı sıkmayın ben gönüllerde "ayın üyesi" olmuşum. Ne güzel. 😊
Gerçekten düşünceleriniz beni duygulandırdı.🥺
İyiki varsınız Forumun güzel üyeleri.😇

Düşünceleriniz için teşekkürler 😊🤗
@Cervantes @Angelica

Ben evet kendi konularımda haliyle daha fazla mesaj yazıyorum ama diğer konulara da mesaj yazmaya çalışıyorum . Evet dediğiniz gibi biraz daha fazla mesaj yazmış olsam şimdi listeye girebilirdim. Ama hiç canınızı sıkmayın ben gönüllerde "ayın üyesi" olmuşum. Ne güzel. 😊
Gerçekten düşünceleriniz beni duygulandırdı.🥺
İyiki varsınız Forumun güzel üyeleri.😇

Aynen öyle sen iyi ki forumdasın canım :D

• Beğendim
Yok saymış olduğun bölüme açtım konu daha çok, sözlük bölümüne de açtım biraz ve film olsun, dizi olsun, o tarz konular da açtım. Yani yok saydığın için görmüyorsun konuları. :A
Bunlara ek olarak magazin konusu da açıyormuş , ben de Gülşen konusu ile fark ettim . :A @serhatt

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Araf
Bunlara ek olarak magazin konusu da açıyormuş , ben de Gülşen konusu ile fark ettim . :A @serhatt
O da var bak, hatta şaşırmıştın. :A

Ve ben eski üyelerdenim, o yokken de vardım ve eskiden çok daha fazla konu açardım. Artık eskisi kadar uğraşmıyorum. Gençler açsın artık. :A

O da var bak, hatta şaşırmıştın. :A

Ve ben eski üyelerdenim, o yokken de vardım ve eskiden çok daha fazla konu açardım. Artık eskisi kadar uğraşmıyorum. Gençler açsın artık. :A
Açtığın spor , sözlük , film -dizi konularını görüyordum ama magazin kısmına ya ilk kez denk geldim , ya da hiç dikkat etmemişim önceden. O yüzden şaşırdım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf