Ocak 2022 Ayının En Favori Üyesi : Araf ve EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,949
Puanı
710
Ben ve @Tolstoyevski eşitlikte iki kazananın yolunu açmış kişiler olarak bu oylamada 2 kazanan olmasına sevindim :A

Kaç zamandır 1 oy ile kaybedenler oluyordu. Neyseki bu kez öyle bir tablo olmadı.
@Araf , Ocak ayında forumda açtığın konular ve mesajaların ile bu birinciliği hakettin. Aslında daha önce hakediyordun ama nasip olmamıştı. Tebrikler 🤗

@EmreCan senide tebrik ederim. Çenenle iyi iş çıkardın. Ne kadar istekli olup heyecan yaptığını çok iyi biliyorum :A

@BARON男爵 sürpriz bir isim oldu ve finalde çelme takma görevini üstlendi :A belkide bu eşitlikte senin payın yüksek :A

Bir sonraki oylamada görüşürüz 🙋🏻‍♀️
Son zamanlarda çenesi düşen, sabah horozu kılıklı @EmreCan ve huysuz, aksi, dede @Araf tebrik ederim 🤗🤗🤗🤪🤪🤪

@BARON男爵 senide son üçe kalma başarından dolayı kutluyorum 😊
Tebrikler @Araf ve @EmreCan 🥳🥳
Ayrıca @BARON男爵 seni de finale kaldığın için tebrik ederim , sonraki aylarda en favori üye seçileceğini düşünüyorum . 😊
10 yılı aşkın süredir forumdayım ve ilk defa etiket aldım. Herkese teşekkür ederim. Finale kalan @BARON男爵 ve aynı şekilde kazanan @EmreCan'ı da tebrik ederim.
@Araf @EmreCan tebrik ederim :D

Yalnız şimdi gelecek aydaki iki rakibim birden devre dışı kaldığına göre Şubat 2022 ayının en favori üyesi : MasacRE yazabilirsiniz şimdiden @Dosi hanım :A
Nisa reisimin altına ayın en favori üyesi çok yakışacak :bhr: Avokado rengi etiket isterim ama :A
Tebrikler ikinize de iyi ki kullanmamişim oyumu :Z @EmreCan @Araf
@EmreCan @Araf tebrik ederim. Çok yakışmış etiket. :D
Ulan @Araf a verseydim şimdi *ah adın yazardi:A
@EmreCan @Araf tebrikler ediyorum ikinizide :D
Forumda yakında daha sık göreceğiz bu durumu sanırım. :A Tebrikler. :bhr: @EmreCan @Araf
@Araf @EmreCan ikinizi de tebrik ediyorum etiketiniz de hayırlı olsun :A
Hepinize çok teşekkür ediyorum, çok sağolun. Darısı sizlerin ve @BARON男爵 ' un başına :bhr: @Araf etiketin hayırlı olsun. Tebrik ederim ikinizi de.