'O Ses Türkiye'nin Yeni Sezonu Ertelendi! | TV8

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
@Dosi Şuan 15 yarışmacı var; ordan düz mantık gidersek kafadan 12 haftası var Masterchefin.

Yeni formatını bozmamak adına O Sesi feda etti.
Bende olsam ederim; 5-6 dizi karşısında ilk 3 den inmeyen hatta çoğu zaman lider kapatan bir yapım varken elimde ;) ;) @hayret bi şey

• Beğendim
Reactions: Dosi
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
@Dosi Şuan 15 yarışmacı var; ordan düz mantık gidersek kafadan 12 haftası var Masterchefin.

Yeni formatını bozmamak adına O Sesi feda etti.
Bende olsam ederim; 5-6 dizi karşısında ilk 3 den inmeyen hatta çoğu zaman lider kapatan bir yapım varken elimde ;) ;) @hayret bi şey
O Ses Türkiye'nin son yıllarda kan kaybetmesinin tek sebebi Acun. Zamanında Master Chef'ten daha yüksek reytingler alıyordu. Acun haftalık yayın günlerini arttırınca ve yarışmacı sayılarını arttırınca düşüş yaşadı. İlk sezonlarındaki gibi yayınlansa tekrardan zirveyi işgal eder aslına :D Master Chef'de bir kaç sezona benzer durumu yaşarsa şaşırma :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
O Ses Türkiye'nin son yıllarda kan kaybetmesinin tek sebebi Acun. Zamanında Master Chef'ten daha yüksek reytingler alıyordu. Acun haftalık yayın günlerini arttırınca ve yarışmacı sayılarını arttırınca düşüş yaşadı. İlk sezonlarındaki gibi yayınlansa tekrardan zirveyi işgal eder aslına :D Master Chef'de bir kaç sezona benzer durumu yaşarsa şaşırma :D
Aslında ben çok sadık bir O Ses Tr izleyicisiydim...Merakla eve giderdim günü geldiğinde; ilk turlar çok heyecanlı,keyifli gelirdi. Ama zamanla zamanla kabak tadı vermeye başladı.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Aslında ben çok sadık bir O Ses Tr izleyicisiydim...Merakla eve giderdim günü geldiğinde; ilk turlar çok heyecanlı,keyifli gelirdi. Ama zamanla zamanla kabak tadı vermeye başladı.
İşte tek sebebi fazla yarışmacı alarak ilk turu uzattıkça uzatmaları ve fazla günde yayınlanması. Acun bir şeyi tutturunca suyunu çıkarıyor maalesef :D Survior bu sene rekor bölüm yayınladı resmen :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte tek sebebi fazla yarışmacı alarak ilk turu uzattıkça uzatmaları ve fazla günde yayınlanması. Acun bir şeyi tutturunca suyunu çıkarıyor maalesef :D Survior bu sene rekor bölüm yayınladı resmen :D
İlk turu çok uzatıp sonra düellolarda çok hızlı gitmesi, daha önce seçilenlerin bir anda elenmesi izleyiciyi çok sıktı ben 1-2 sezondur eskisi gibi zevkle izlemiyordum çoğu izleyici gibi. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
İlk turu çok uzatıp sonra düellolarda çok hızlı gitmesi, daha önce seçilenlerin bir anda elenmesi izleyiciyi çok sıktı ben 1-2 sezondur eskisi gibi zevkle izlemiyordum çoğu izleyici gibi. :D
Evet birde; armut gibi 6 kişi sahneye geliyordu...biranda 5 i gidiyordu... ne nasıl oluyordu kimse anlamıyordu.
Formatla oynamayı çok seviyor Acun.
Yurtdışı versiyonlarında şarkı söylenirken BLOCK varken bizde döndükten 10 dk sonra bile BLOCK oluyordu....

@hayret bi şey

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet birde; armut gibi 6 kişi sahneye geliyordu...biranda 5 i gidiyordu... ne nasıl oluyordu kimse anlamıyordu.
Yurtdışı versiyonlarında şarkı söylenirken BLOCK varken bizde döndükten 10 dk sonra bile BLOCK oluyordu....

@hayret bi şey
Aynen öyle yani o yarışmacılara üzülüyordum. Madem sayı fazla ne diye önce alıp 1 ay sonra eliyorsunuz ki. :F Acun sürekli yapıyor böyle format değişikliklerini. Her sene yeni kural falan. :A Yenilik iyidir evet ama ters tepiyor genelde. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu sene nedenini biliyorsun;Pandemi.
Pandemi olmasaydı elinde sadece 1 dizi vardı. Yine 6 gün ile rekor bölüm sayısı olacaktı :D

Aynen. En eğlenceli kısım olan ilk turun uzaması bile sıkmaya başlıyordu. Geri kalan kısımlara da harfiyen katılıyorum.

@hayret bi şey

Dediğim gibi en büyük sıkıntı Acun burada :D Her şey onun elinden geçiyor. Kendisi bu hale getirdi programı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060

@hayret bi şey
Tam anlamıyla bu, izleyicilee ilk tur seçilen yarışmacılara 2. bir şans verilmeden seçimler yapıldı diye soğudu yarışmadan. Ben de onlardan biriyim. Çok fazla yarışmacı alındığı için tüm yarışmacıları karşılarına alıp 'sen, sen, sen yoluna devam edecek' diyerek geri kalanları yolladılar. Ben ondan sonra ara sıra bakınıp final turlarını izledim sadece.
Zamanında programı kaçırmamak için önden yemek falan hazırlayıp, misafir gelmişse muhakkak sonradan internetten her saniyesini izlediğim günlerimi hatırlıyorum.
Şuan MasterChef o da o yolda ilerlemekte :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pandemi sebebiyle seyircilerinin olmaması (belki de azaltılmış olarak olacak) önemli bir etkendi, hazır bu dönem de göz önünde bulundurularak, insanlar özleyip dönüş yapabilirlerdi seneye. İleride başlaması da garip olacak gibi, hep alışmıştık Eylül sonu Ekim başı. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch