Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aa hadi cnm niye yoklar acaba kötü olmuş ya
İrem Helvacıoğlu olayı gibi bir şey olmuştur büyük ihtimalle. :(
------

Sosyal medyada dolaştığı gibi şampiyon SMS'ler ile belirlenecek. Çok iyi düşünülmüş... @Hazem

Ayrıca, ödüllerin gelecek sezona kalması çok iyi. :Z

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica and Hazem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ebru Gündeş'i çok özlemişim. :bhr: Neyse ki o koltuğun gerçek sahibi döndü sonunda :)
Ebru Gündeş'in olduğu son sezonu izlemiştim sadece, ondan sonra gittiği için bıraktım. Şimdi görünce ne kadar özlediğimi fark ettim, umarım yeni sezon bir an önce başlar da ekranda bol bol görürüz kendisini. :Z

• Harika
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Reklamlardan o kadar itici bir hal aldı ki, izlemeyi bıraktım.. Mücbir Yılbaşı da ilgimi çekmedi, Exxen'e girdim dizi izliyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Arayüzü çok güzel olmuş ama uygulaması çıkmamış galiba daha. Hatalar normal şuan çok kişi girmeye çalıştığı içindir.
Aynen uygulama yok, sadece Apple Store'da varmış şuan. Play Store'da yakında diyor.

TV için de HDMI kablo bağlayın diyor. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hande - Kerem, Enis ve Ezgi'yi sona bırakmış Acun. Sırf onlar için geri açtım TV'yi. Umarım açtığıma değer. :A

Bu arada program içerisinde Acun, Exxen'in reklamını yaparken reklam arasında Gain'in reklamı çıkması baya iyi. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beklediğim ve tahmin ettiğim gibi Ebru Gündeş şampiyon oldu. :bhr: Çok güzel bir dönüş yaptı kendisi. Yeni sezonu bir an önce başlat Acun'da, doya doya izleyelim. :Z

EqmVJPXXUAAhrHO.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Baştan sona olmasa da sık sık izledim programı akşam. Çok uzun bir süre ilk kez ulusal kanallardan bir şey izlemiş oldum, yemek yerken izlenen haber bültenlerini vs saymazsak. :D

Yarışma artık gittikçe yapmacıklaşmaya başlıyor gibi maalesef. Artık bence Hadise ve Murat bile bıkmış, ezberden gidiyorlar. Bunda cılkı çıkarılan ürün yerleştirme reklamlarının da payı büyük...

Beyaz'ın artık yaşlanmaya başladığı gerçeği üzücü. Fakat hala komik ve eğlenceli olduğu anlar var şüphesiz...

Hasan Can Kaya gecenin net yıldızıydı. İlk kez izledim kendisini ve gayet komikmiş bu adam. Daha fazla işini izlemek isterim...

Enis Arıkan normalde aşırı itici bulduğum bir isimdi ama itiraf etmek gerekirse ilk kez dün gece komik ve eğlenceli buldum. :D

Diğer ünlülerin çoğunu tanımıyordum. Ayça Ayşin Turan çok güzeldi. Dijital platform dizilerine bekleriz. :A

Son düzenleme: