'O Ses Türkiye'de Jüri Değişikliği!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ebru Gündeş geri gelsin, olur mu böyle bir şey? Olsun lütfen. :T:

Bir sürpriz olsa da kadroya Sıla, Gülşen falan gelse. Çok küçük ihtimal tabi...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yemekteyiz artık başlamaz bence, ve ayrıca beyaz showun tekrarlarının yüksek alması beyazın iştahını kabarttı :A

Yemekteyiz'in başlayacağını ben de düşünmüyorum pek açıkçası ama Alişan'ın sunduğu program vardı yazın. Onun gibi bir şey yapabilir Seda. :A

Beyaz Show tekrar başlamalı, özlendi. :Z Tekrarları da zaten bunun belirtisi. Umarım ayrılan Beyaz Show için Beyaz'dır. :Z

• Beğendim
Reactions: offensive

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yarışmanın ömrü bitmeye başladı. Bu saatten sonra ne yapsalar da eski günlerine dönmez. Çünkü jüri kalitesinden ziyade yarışmacı kalitesi düşüyor sürekli. Bir de eskiden başarılı olan yarışmacıların adını birkaç aylığına bile olsa duyuyorduk arada sırada karşımıza çıkıyordu ama şimdi öyle bir şey yok. Kazanan yarışmacıların hiçbir şey olmayacağını bildikten sonra da izlemenin çok anlamı olmuyor.

Bence Acun jürilere düet şartı koymalı. Yarışmayı kazanana bir düet single yapmalı ödül olarak. İlk sezonda Oğuz Berkay ile Murat Boz'un yaptığı gibi. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Beyazın,TV8 de Beyaz Showa başlayacağı hissindeyim.

Bence artık hepsini değiştirmeli Acun. Bu sene Survivordan dünyaları kazandı.. Kıysın paraya şöyle 4 tane sağlam jüri bulsun.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy