Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü konukları belli oldu!

osesturkiye6552_600-318.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın yer aldığı programın yılbaşı özel gecesine; Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius, Fenerbahçe'li Max Kruse, futbol hakemi Fırat Aydunus, Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel, Afra Saraçoğlu, Özge Özpirinçci, Şükrü Özyıldız, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Gupse Özay, İbrahim Büyükak, Oğulcan Engin, Tuvana Türkay, Ezgi Mola, Erdal Özyağcılar, Saadet Işıl Aksoy, Merve Dizdar ve Danilo Zonna konuk olacak.

'"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Salı 19.30'da TV8'de!

Not: Yeni konuklar belli oldukça konuya eklenecektir.

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Serenay yorumlarını görünce mutlu olmuştum. Serenay olsa kesin izlerdim. Şu anki isimler pek iddialı gelmedi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bu senede her sene olduğu gibi Türkiye O Ses Türkiye ile yılbaşına girecekdir evde olanlar.....

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Serenay inşallah 'İsyan' söylemiştir, o yoksa 'Telefonun Başında' isterim. :bhr:

Afra Saraçoğlu da var. :X @Emre Ozansoy

Serenay yorumlarını görünce mutlu olmuştum. Serenay olsa kesin izlerdim. Şu anki isimler pek iddialı gelmedi.

Serenay katılmaz sanmam :A

Serenay kesinleşmiş, Özge - Berrak - Meriç - Şebnem'de var... :) Rekor kırar bu bölüm... Şükrü Özyıldız'da geldi... :) @Yiğitt @xemrexxx @serhatt @alperuz

EMflI_tXUAUJkvI.jpg

Son düzenleme: