'O Ses Türkiye' Sınavda Soru Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
o-ses-manset_4139511205bef7ce96ea76.jpg

Jet Sosyete ve Survivor'un ardından TV8'in bir diğer sevilen yapımı O Ses Türkiye de sınav sorusu oldu.

Jüri üyeliğini Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın, sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışma, bir TYT (Temel Yeterlilik Testi) denemesinin Temel Matematik bölümünde sınav sorusu olarak öğrencilerin karşısına çıktı.

Son olarak bu akşam 20.00'de yarı finaliyle ekrana gelecek olan yarışmanın yarın akşam da büyük finaliyle sezona nokta koyacağını hatırlatalım.

İşte o soru:
Dx1IgqJWkAA7F55.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Aserat üniversite sınavı çalıştığını gözümüze sokmak zorunda değilsin. :A

Biri Twitter'da paylaşmış oradan aldım. :A
Daha önce de Jet Sosyete sorusunu paylaşmıştı. Bütün kitapları tek tek alıp içinde TV8 ile ilgili bir şeyler var mı diye kurcalıyor sanırım :A

Bu arada yarışmanın yarı finale geldiğini bu konudan öğrendim o kadar kopmuşum :eek: @Dosi @eskici @Yiğitt @dreamy bugünkü ve yarınki programları izleyelim beraber :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Daha önce de Jet Sosyete sorusunu paylaşmıştı. Bütün kitapları tek tek alıp içinde TV8 ile ilgili bir şeyler var mı diye kurcalıyor sanırım :A

Bu arada yarışmanın yarı finale geldiğini bu konudan öğrendim o kadar kopmuşum :eek: @Dosi @eskici @Yiğitt @dreamy bugünkü ve yarınki programları izleyelim beraber :A
Başkası atmış diyorum saf mısın. Ben alıp da çekmedim yani. :A Millet TV8 aşkıyla yanıp kavruluyorsa ben ne yapayım. :bhr: :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bugün izlemem de yarın akşam izlerim, her final O Ses'teyiz :bhr: :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,742
Puanı
710

Evet Acun hep aceleye getiriyor biraz erken başlatsa olmayacak. İzlemeye çalışırım ama forumda olabilir miyim bilmiyorum. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Saçma sapan bir yayının deneme sorusu. Üstelik matematik değil sözel mantık sorusu bu.