'O Aşk Benim' Dizisine Yeni Oyuncu ve Genel Hikayesi Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1419962737.jpg

Fox TV'nin yaz dizilerinden O Aşk Benim'in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Pastel Film'in yapımcılığını üstleneceği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın oturacağı, başrollerini Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Seda Akman ve Ruhi Sarı gibi isimlerin paylaşacağı dizinin kadrosuna, son olarak Racon: Ailem İçin dizisinde rol alan Ekin Türkmen dahil oldu.

Dizinin genel hikayesi şöyle:

Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan Ejder, iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işlerin başına geçer. Ejder, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist Nağme’ye delicesine aşık olur ve kimseye haber vermeden onunla evlenir. Ejder’in Bursa’ya götürdüğü Nağme’nin Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.

O Aşk Benim, Haziran ayında FOX'ta!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ekin Türkmen Racon dizisinin sadece son bölümünde rol aldı, ona rağmen iyiydi. Güzel seçim olmuş.

Dizinin ismi değişmeli.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Aslında iyi bir oyuncu, ama ne yazık ki diziler açısından pek talihsiz. Bu sefer yüzü güler umarım.

Dizinin hikayesi klişe, başrol oyuncuları pek iyi değil, ad ise rezalet. Nedense elde patlayacak gibi geliyor bana.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bu kadar klişe yetmezmiş gibi ekin Türkmeni alarak erken final kararı almış dizi))) ekin Türkmen girdiği diziyi batırmak gibi unu var

adanalı girdi battı
bir kadın tanıdım battı
karakol
aşk emek ister
hatasız kul olmaz batii
racon dizinin 4. bölüm finaline katilmazsam olmaz diyerek diziye katılmış. şimdi de bu dizi kızın @destere ile bir yakınlığı bilim adamlaeinca araştırılıyor)))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu kadar klişe yetmezmiş gibi ekin Türkmeni alarak erken final kararı almış dizi))) ekin Türkmen girdiği diziyi batırmak gibi unu var

adanalı girdi battı
bir kadın tanıdım battı
karakol
aşk emek ister
hatasız kul olmaz batii
racon dizinin 4. bölüm finaline katilmazsam olmaz diyerek diziye katılmış. şimdi de bu dizi kızın @destere ile bir yakınlığı bilim adamlaeinca araştırılıyor)))
Acı Hayat'ta fena değildi aslında sonradan niye bozuldu ki? Oyunculuk yeteneğimi yok. Yoksa tutmayacak projelerimi seçiyor? Şimdi bakınca oynadığı diziler iddalı değillerdi zaten. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Acı Hayat'ta fena değildi aslında sonradan niye bozuldu ki? Oyunculuk yeteneğimi yok. Yoksa tutmayacak projelerimi seçiyor? Şimdi bakınca oynadığı diziler iddalı değillerdi zaten. :)
başrol oynayacak kapasite yok. sektörde iyi ilişkiler kurduğu için rol kapabiliyor. oyunculuğa pek iyi değil miz miz ufak kızı oynuyor genelde

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
başrol oynayacak kapasite yok. sektörde iyi ilişkiler kurduğu için rol kapabiliyor. oyunculuğa pek iyi değil miz miz ufak kızı oynuyor genelde
Sevimli yanını ortaya çıkaracak bir projede yer alsa şansı olabilir bence. Tamam iyi oyuncu diyemeyiz ama çok kötü dizi tercihlerinde bulunuyor, baksana oynadığı dizilere. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sevimli yanını ortaya çıkaracak bir projede yer alsa şansı olabilir bence. Tamam iyi oyuncu diyemeyiz ama çok kötü dizi tercihlerinde bulunuyor, baksana oynadığı dizilere. :)
vallahi çok berbat diziler değil ama çok parlak diziler de bunun oyunculuğu da olmayınca dizi gitmiyor. oyunculuğuna uygun sihirli bebek dizilerinde oynasa tutar büyük ihtimal)))

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Kucuk kadinlardan sonra hic bir dizisi tutmayan oyuncu

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Konu cidden çok klişe ama iyi işlenebilmesi önemli.

Kadro genel olarak fena değil. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Küçük Kadınlar'ın en büyüğüydü. :)

Diziyi yarıda mı bırakmıştı? (b) @gizem ak
küçük kadınların en büyüğü yada en küçüğü olması ne farkeder küçüktü işte))) dedim ya kendine uygun bebek çocuk küçük kadın dizilerinde oynayabilir sıkıntı yok. büyümesin yeter)))
diziyi yarıda bıraktı oyunculuk için adanaliya geçti)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ekin bahtsız biri. Umarım bu dizi ile ekranlarda uzunca kalır artık.:D

Diziyi cidden Türk halkı izleyecek mikestiremiyorum. Ciddi anlamda izlenirse değişik olur.:F