Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
lmkagri.jpg

Show TV'nin bu akşam yayın hayatına başlayacak olan yeni dizisi 'Oğlum'da kim kimdir?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Gökçen Usta'nın, senaristliğini Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın üstlendiği dizinin kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz ile Metehan Parıltı yer alıyor.
tm2kgti.jpg

Songül Öden (Zeynep):
Zeynep dış görünüşüne önem veren bakımlı bir kadındır. Bütün hayatını kocası Tuğrul’un üzerine kurmuştur. Onu kaybetmemek, elinde tutmak için yapabileceği her şeyi yapar ve en sonunda ilişkilerini kurtarmak için çocukları Efe’yi dünyaya getirir. Ancak Efe’nin doğumu da ilişkilerinin düzelmesini sağlamaz. Zeynep için çevrenin bakışı oldukça önemlidir. Dışarıya sürekli mutlu ve huzurlu aile imajı vermeye çalışırken oğlu Efe’yi fazlasıyla ihmal eder.
u17zcrl.jpg

Nihal Yalçın (Melike):
Melike sevgi dolu, fedakâr ve kendisini ailesine adamış bir kadındır. Kocası İlyas ve çocukları ile birlikte ay sonunu ucu ucuna geçirdikleri kendi yağlarında kavruldukları bir hayatları vardır. Geçim sıkıntısı çekerler ama Melike bunu dert etmez. Onun için önemli olan tek şey çocukları Ceren ve Kaan’ın iyi ve mutlu olmasıdır. Normalde ev hanımı olmasına rağmen aile bütçesine katkıda bulunmak için bir konserve fabrikasında çalışır. Oğlu Kaan’ın öldürülmesiyle bütün hayatı alt üst olur.
9xh9w37.jpg

Canan Ergüder (Demet):
Demet hem fiziksel olarak hem de enerjisiyle girdiği her ortamda dikkat çeken güzel bir pedagogtur. Çocuklarla kurduğu iyi ilişkiler ve sabırlı tutumu onun mesleğinde oldukça başarılı olmasını sağlar. Onun için dünyada suça sürüklenmiş bir çocuğu kazanmaktan daha önemli bir şey yoktur. Bu yüzden mesleğinin ilk yıllarından beri çocuklarla çalışır.
k28fv2a.jpg

Feyyaz Duman (Tuğrul):
Tuğrul hayatının bütün merkezinde kendisi olan bencil bir adamdır. Dış görünüşüne oldukça önem verir fiziksel olarak son derece bakımlıdır ve jilet gibi giyinir. Onun için önemli biri olmak ve güçlü olmak her şeyden önemlidir bu yüzden işini ve kariyerini hayatının merkezine koyar. Bu motivasyonu sebebiyle Tuğrul, karısını görmezden gelen bir eş, çocuğunu ihmal eden bir babadır.
oui7orz.jpg

Timur Acar (İlyas):
İlyas uzun boylu sert mizaçlı geleneksel kodlarla büyümüş bir kasaba adamıdır. Ucu ucuna yeten geliri ile evini ve ailesini geçindirmeye ve mutlu etmeye çalışır. O da karısı Melike gibi bütün yatırımını ailesine, çocuklarına yapar. Hayatın onca zorluğuna rağmen kendi tarzında ilgili, sevgi gösteren, şefkatli bir eş ve babadır. Yaşadıkları acı olayla baş etmeye çalışırken bir yandan da ailesinin dağılmasını engellemeye çalışmaktadır.
4qvy5wn.jpg

Serhat Teoman (Sedat):
Sedat bir kız çocuğu babası ve eşinden boşanmış bir polistir. Eşinden ayrılmasıyla babalık yükü daha fazla artar ve nasıl davranması gerektiğini öğreneceği bir sürece girer. Karşı karşıya kaldığı yeni bir davanın pedagogu Demet’e ilgi duymaktadır. Dava bir taraftan ikiliyi yakınlaştırırken diğer taraftan da olaya yaklaşımları itibariyle fikir ayrılıklarına sürükler.
jdo5uw4.jpg

Kubilay Aka (Bulut):
Bulut kasabanın ağır abisi diyebileceğimiz bir tiptir, geçmişinde babasız büyümesi ve annesinin küçük yerin hafif kadını olması nedeniyle sert bir mizaca bürünmüştür. Sabit fikirli ve ısrarcıdır. Hayatı geldiği gibi yaşar ve değiştirmek için herhangi bir çabaya girmez. Ablası Zeynep’e oldukça düşkündür. Babası tarafından terk edilmesi ve annesinin tutumları yüzünden aile kavramına inanmaz ve aile kurmak istemez.
mwv0c20.jpg

Tuğçe Açıkgöz (Sedef):
Sedef Melike’nin İstanbul’da yaşayan kız kardeşidir. Dış görünüşü itibariyle bakımlıdır ve oldukça güzel bir kadındır. İstanbul’da bir finans şirketinin halkla ilişkiler departmanında çalışan bir beyaz yakalıdır. Sedef kendisine İstanbul’da bir hayat kurar ve uzun süre ailesiyle görüşmez. Yaşanan acı olayla yolu tekrar Şile’ye düşer.
47141cf.jpg

Metehan Parıltı (Efe):
Zeynep ile Tuğrul’un oğludur. Babası Tuğrul’la arası hiç yoktur. Annesi Zeynep dışarıdan ilgili bir anne gibi görünse de çocuğunu ihmal etmektedir. İçine kapanık ve sessiz bir çocuktur. Bütün gününü bilgisayar oyunu oynamakla geçirmektedir. Hiç arkadaşı yoktur.
Oğlum, ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de Show TV'de!

• Harika
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Karakterleri güzel anlatmışlar merakla bekliyorum diziyi
------

Bence yanlış bir düşünce
Sesine bile tahammül edemediğim bir kadın ve hem oyunculuğunu beğenmiyorum hem de şahsına saygı duymuyorum. Diğer oyuncuları sevmesem dizi için daha kötü konuşurdum ama onların hatırına susup izlememeyi tercih ediyorum.

• İlginç
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Tuğrul şimdiden nefret ettirdi kendinden, itici herif.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Buraya kalbimi bıraktım. :bhr: Asıl mesele de gayet etkileyici olacak orası ayrı ama en çok Demet-Sedat sahnelerini bekliyorum. :Z
Karşı karşıya kaldığı yeni bir davanın pedagogu Demet’e ilgi duymaktadır. Dava bir taraftan ikiliyi yakınlaştırırken diğer taraftan da olaya yaklaşımları itibariyle fikir ayrılıklarına sürükler.

Bu arada Melike ne kadar iyi anneyse Zeynep o kadar kötü anne gibi duruyor doğru kişinin tarafını seçmişsin. :A @Forumdash
------

Sesine bile tahammül edemediğim bir kadın ve hem oyunculuğunu beğenmiyorum hem de şahsına saygı duymuyorum. Diğer oyuncuları sevmesem dizi için daha kötü konuşurdum ama onların hatırına susup izlememeyi tercih ediyorum.
Samimiyetle soruyorum bir oyuncudan nefret etme kıstasın ne? Hani kadın döven Ahmet Kural'ı savunup dizisini bir dönem izlemişliğin var da ondan merak ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

Sevdiğin oyuncular varmış onlar içindemi izleyemezsin :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Buraya kalbimi bıraktım. :bhr: Asıl mesele de gayet etkileyici olacak orası ayrı ama en çok Demet-Sedat sahnelerini bekliyorum. :Z

Bu arada Melike ne kadar iyi anneyse Zeynep o kadar kötü anne gibi duruyor doğru kişinin tarafını seçmişsin. :A @Forumdash
------

Samimiyetle soruyorum bir oyuncudan nefret etme kıstasın ne? Hani kadın döven Ahmet Kural'ı savunup dizisini bir dönem izlemişliğin var da ondan merak ettim. :A
Nihal'in asıl oyunculuğu Yalan Dünyadaki aşiret dizisinden belliydi:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860

------

Terör sempatizanı olması.
Sevdiğin oyuncular varmış onlar içindemi izleyemezsin :D
Konusu da çok ilgimi çekmiyor. Bu sezon televizyon dizilerine çok bakmıyorum zaten.

• Güldürdün
Reactions: Aserat