Oğlum - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
icw7fxq.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Oğlum'un ilk tanıtımı izleyici ile buluştu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, proje tasarımını Ahmet Katıksız'ın, yönetmenliğini Gökçen Usta'nın üstlendiği dizinin kadrosunda; Canan Ergüder, Serhat Teoman, Songül Öden, Feyyaz Duman, Timur Acar, Kubilay Aka, Nihal Yalçın ve Tuğçe Açıkgöz gibi isimler yer alıyor.

Bir umut hikayesini konu alan Oğlum, çok yakında Show TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu tarz teaserlar Ay Yapım'ın yeni modası galiba. :A Etkileyici, güzel bir tanıtım olmuş zaten merakla da bekliyordum şimdi pişman olmayacakmışım hissi verdi. :Z

Bu arada dün Misafir'deki Toprak'ın (adını bilmiyorum :A) adı herhangi bir konuda geçmediği için yazamamıştım ama onun olmasına sevindim, çok sempatik ve çok az görmemize üzülmüştüm. Umarım bu dizi tutar da onu da bol bol görürüz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Teaser olduğu için doğal olarak kadroyu göstermemişler ama genel havası güzel duruyor. Çocuk oyuncu daha önce Kuzgun'da yeteneğini belli etmişti zaten. Ve tabii ki Queen Canan Ergüder'in eşsiz sesini tekrar duymak harika. :bhr:

Bir de sürekli umut kısmına vurgu yaptıkları için ayrı merakımı cezbediyor umarım kaderi Onur Güvenatam'ın sürekli "umut hikayesi" dediği ama 50 bölümdür terapiye başlamayan hasta karakterlerden oluşan Masumlar gibi olmaz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Teaser olduğu için doğal olarak kadroyu göstermemişler ama genel havası güzel duruyor. Çocuk oyuncu daha önce Kuzgun'da yeteneğini belli etmişti zaten. Ve tabii ki Queen Canan Ergüder'in sesini duymak çok güzel. :bhr:

Bir de sürekli umut kısmına vurgu yaptıkları için ayrı merakımı cezbediyor umarım kaderi Onur Güvenatam'ın sürekli "umut hikayesi" dediği ama 50 bölümdür terapiye başlamayan hasta karakterlerden oluşan Masumlar gibi olmaz. :A
Masumlar demişken müziklerini onunki gibi Alp Yenier yapıyormuş. :A Toygar Işıklı ve Cem Öğet dışında farklı birini görebildik sonunda. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Fragman dizinin konusunu anlatmaya yetmiş, beğendim. Kar atmosferi de çok gerçekçi olmuş Ay yapım farkı. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Canan Ergüder'in sesini duymak çok güzel. :bhr:

Ay Yapım sonunda farklı isimlere yönelmiş. :eek: Alp Yenier'in müziklerini beğeniyorum iyi bir seçim olmuş. :Z
Evet cidden değişim var senaristler ve yönetmen de daha önce Ay Yapım'la çalışmamış isimler. :A Mesela Baba her şeyiyle (senaristler, defalarca şirketle çalışan oyuncular vs.) Ay Yapım'ın klişe anlayışını sürdürüyor ma bu dizide daha taze bir ekip var umarım başarılı olurlar. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Güzel tanıtım olmuş çocuk oyuncuya bayıldım birde hastalığı atlatıktan sonra bu dizide Canan hanımı izlemek dahada anlamlı olacak