Novak Djokovic - Roger Federer | Wimbledon 2019 Finali Yorum & Sohbet Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Nole, sen inanılmaz bir savaşçısın be kardeşim...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bir DESTAN'a tanık olduk. Gelmiş geçmiş en büyük maçlardan biri olduğunu söylemek zor değil. 2008 finalini geçebilir mi bilmiyorum ama böyle bir finali izlemek buna canlı şahit olmak bir tenis sever olarak beni ihya etti...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şu maçı canlı canlı izleyebildiğimiz için o kadar şanslıyız ki, bu sporun ve rekabetin bambaşka bir seviyesi. Hem Djokovic, hem Federer başka seviyeler olduklarını gösterdiler. Bu finalde yoktu ama Nadal da bu bambaşka seviyeye ait tabii ki.

Yalnız Federer’e ayrı bir parantez açmak istiyorum. 37 yaşındasın, 38’e merdiven dayamışsın. Bu nasıl bir performans, kondisyon seviyesi be adam. Boşuna “ekselansları” diye hitap etmiyoruz sana. 12-12’ye kadar giden bir maç ve bu performans... inanılmaz gerçekten. Bana göre gelmiş geçmiş en iyisi, öyle de kalacak gibi duruyor...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,674
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En son desteklediğim bir kişi/takımın şampiyon oluşu 2009 falandı herhalde. :A

Federer için üzüldüm. İki kez maçı alma şansını yakalamışken hoş olmadı. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Nekadar eğlenceli güzel muhabbetler dönmüş burada ve benim yokluğuma denk geldi :T: Maç zamanlamasıda harikaymış ama işte evde olmadığım zamana denk gelmesi benim açımdan çok talihsiz oldu :(

Federer'in almamasına üzüldüm. 2017'de Nadal ile oynamış olduğu maçtan çok zevk almıştım. Bu senekini izlemek nasip olmadı. Twitter'den yorumlarla takip etmeye çalışmıştım ama bu maçta twitter'e bile vakit ayıramadım.

Sohbetleriniz baya eğlenceliymiş. Bir ara tüm yorumların tamamını okuyacağim,büyük olasılıkla yolculuk zamanımda okurum :A @MEnes @Sherlock @MasacRE