NOW Not Defteri - Dizi Yorumları

Ben çok beğendim diziyi bir Arka Sıradakiler değil ama gayet güzel olmuş. He izleyemem sürekli malum Sevdaluk var ama tekrarlarına bakarım.

Ben çok beğendim diziyi bir Arka Sıradakiler değil ama gayet güzel olmuş. He izleyemem sürekli malum Sevdaluk var ama tekrarlarına bakarım.
Ben şimdi netten izlesem mi ? Güzel miydi ? zevklerimiz aynı olduğu için sana soruyorum

Ben şimdi netten izlesem mi ? Güzel miydi ? zevklerimiz aynı olduğu için sana soruyorum
Valla ben çok beğendim güzel olmuş dizi Avşar Film işi biliyor bu dizi yükselecektir haftaya izle bence. Ben Sevdaluk izlemesem izlerdim bunu ama tekrarlarına bakarım öyle idare ederim

Bende diziyi beğendim. Netten kaçırmadan izleyeceğim çarşambaları. İlk bölümüyle kötü başlamış reytinglerde ama yükselişe geçer bence Avşar Film sonuçta sonradan yükselir

2. Bölüm Fragmanı güzel.
Hadi şu Çarşamba gel artık.

Tekrarını izliyorum yeniden. Ebru Özkan'a bayıldım yine.

Koskoca Nasuh Efendi'nin düştüğü hallere bak be dün MY'nin reklam arasında baktım da bildiğin Arka Sıradakiler olmuş.

Bu arada MY'den 3. plandaki oyuncular çıkınca başrol oluyor hey maşallah fark-ı MY

Süleyman'ın çığlık attığı sahnede koptum. O nasıl bağrıştı öyle.

Fena bölüm değildi. 3. bölüm fragmanıda iyi gözüküyor.

Bölümü dün izleyemedim, bugün 2 tane yazılı bir tane de deneme sınavım vardı ve onlara çalıştım. Çok merak ediyorum bölümü birazdan izlerim.

Okul okulluktan çıkmış.
Ah Rıdvan Kanat Lisesi ah neredesin?