NOW Not Defteri - Dizi Yorumları

Bu dizideki hocanın branşı ne peki? :A

Edebiyat.:D
Aynı olabilir zaten benzemesi kadar güzel bir şey olamaz zaten yorumumdada yazdım.Konu Arka Sıradakiler'den bir tık farkı şöyle farklı.
Arka Sıradakiler kenal mahalle çocuklarının kendi arasında ki mücadeleyi anlatırken burada kenar mahalleden üst tabakaya çıkan ve kenar mahallenin mücadelesini anlatıyor.Bence bu çok büyük fark.Tabi kavga gürültü sahneleri aynı bunların sınıf biraz daha hababam vari.Arka Sıradakiler biraz daha gizemli ve stresli bir sınıftı.Farklılık var.

Edebiyat.:D
Aynı olabilir zaten benzemesi kadar güzel bir şey olamaz zaten yorumumdada yazdım.Konu Arka Sıradakiler'den bir tık farkı şöyle farklı.
Arka Sıradakiler kenal mahalle çocuklarının kendi arasında ki mücadeleyi anlatırken burada kenar mahalleden üst tabakaya çıkan ve kenar mahallenin mücadelesini anlatıyor.Bence bu çok büyük fark.Tabi kavga gürültü sahneleri aynı bunların sınıf biraz daha hababam vari.Arka Sıradakiler biraz daha gizemli ve stresli bir sınıftı.Farklılık var.
Öyle olsun sen diyorsan bakalım daha izlemedim o yüzden pek yorum yapamıyorum. :X Ama en azından hocanın branşını değiştirmelilerdi, böyle çok copy paste olmuş gibi. .ss

Öyle olsun sen diyorsan bakalım daha izlemedim o yüzden pek yorum yapamıyorum. :X Ama en azından hocanın branşını değiştirmelilerdi, böyle çok copy paste olmuş gibi. .ss

Ne olabilirdi Tarih mi.(b)
Öğretmenlikta ders niteliği veren iki branşımız var.Matemetik Fizik Kimya Biyoloji Coğrafya ve Beden'i sayamayacağımız göre ya Tarih Yada Edebiyat.:DEdebiyat en uygunu.Onlarda haklı be.:F

Diziyi dün izledim. Daha doğrusu sınava çalışıyordum annem bu adam Muhteşem Yüzyıl'daki adam değil mi diye çağırınca içeriye girdim baktım ve sonuna kadar izledim. :D

Ben Fatih Al ve Ebru Özkan'ı çok beğendim ve çok yakıştırdım. İki oyuncu da çok iyi şekilde canlandırmışlar rollerini. Özellikle Mahir'in Koray'ı polislerden kurtarması, altının onda olduğunu anlaması ve bilgisayardan ailesinin görüntülerini izlemesi çok hoş sahnelerdi. Aynı şekilde Suna'nın da babasıyla ilgilendiği sahne çok güzeldi.

Dizinin çekimlerini çok beğendim. Müzikler de öyle. Tek sorun dublajdı benim için. Özellikle Selin'in sesi çok göze batıyordu. Bu arada Survivor Merve de beklediğimden iyi oynamış. Egemen ve Ufuk arasındaki kentsel dönüşüm sorunu da çok iyi düşünülmüştü. Ben diziyi izlemeye çalışacağım. Yolu açık olsun. :)

Heç beğenmedim. :A

sahika-Dilber-Hala-0.jpg

Beğendim diziyi. Arka Sıradakiler'den sonra özlemişim bu tarz aksiyonlu diziyi. :X Müziklerde çok iyiydi. Harems yapıyormuş Dinle Sevgili'nin de o yapıyordu, o dizininde çok iyiydi müzikleri (İlk sezon) :D

Tekrarını izliyorum. Dakika bir gol bir. Herkes bir-birine saldırıyor. Ayıptır yav. :D

Diziyi izliyorum ben de şuan Mahir Hoca iyi rol yapıyor beğendim. O repçi çocuk nedir öyle :D