Nisan 2015'te Başlayacak Yabancı Diziler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,157
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1427580979.jpg

FavoriForumum'da yeni bir yazı dizisi başlıyor. Bundan böyle her ay için yeni başlayan veya geri dönen dizilere bir göz atacağız. Nisan ayında yer alacak dizilerle başlayalım...

Olympus (Syfy) - 2 Nisan
Yunan mitolojisinden etkilenerek hazırlanan fantastik dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak. Bugüne kadar dizileri fazla büyük kitlelere ulaşamayan Syfy'ın bu dizisiyle ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek.

The Red Road 2. Sezon (Sundance) - 2 Nisan
İlk sezonu 6 bölümden oluşan dramanın ikinci sezonu da aynı şekilde 6 bölümden oluşacak...

Derek - Özel Final Bölümü (Netflix) - 3 Nisan
Ricky Gervais imzalı Altın Küre ve Emmy adayı olmuş dramedi dizisi özel bir bölümüyle finalini yapacak.

Outlander 1. Sezon 2. Yarı (Starz) - 4 Nisan
Sezonun ilk yarısıyla epey konuşulan Starz dizisi aylar süren aranın ardından kalan bölümlerini yayınlamak üzere geri dönüyor. Dizinin 8 bölümü yayınlanmıştı ve 8 bölüm daha yayınlanacak...

A.D. The Bible Continues (NBC) - 5 Nisan
History dizisi The Bible'ın devamı niteliğindeki mini dizi, İsa'nın ölümünden hemen sonrasını konu alacak. Dizi 12 bölümden oluşacak...

Dizinin fragmanı:

Mad Men 7. Sezon 2. Yarı (AMC) - 5 Nisan
Bir devir sona eriyor. Tam dört kez en iyi drama dizisi dalında Emmy ödülü kazanan Mad Men için artık yolun sonu geldi. Dizi son sekiz bölümüyle ekranlara vedasını edecek...

American Odyssey (NBC) - 5 Nisan
Normalde adı sadece Odyssey olacak dizinin adına son dönemde moda olduğu üzere American ön adı getirildi. Hakkındaki ilk eleştirilerin olumlu olduğu dizi sezonun son döneminin başarılı yapımlarından biri olmaya aday.

Salem 2. Sezon (WGN) - 5 Nisan
İlk sezonuyla dikkat çekmeyi başaran dizi ikinci sezonuyla geri dönüyor.

Your Family or Mine? (TBS) - 7 Nisan
İsrail formatlı komedi yine TBS'te yayınlanmış olan Ground Floor yapımcısının imzasını taşıyor. Yarım saatlik komedinin uzun soluklu olup olamayacağını zaman gösterecek...

The Comedians (FX) - 9 Nisan
Ayın en iddialı yeni dizilerinden biri FX'te başlayacak. Billy Crystal'in başrolünde olduğu dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak. Ödüller için iddialı olması beklenen dizi ses getiren bir komediye dönüşebilir.

Louie 5. Sezon (FX) - 9 Nisan
Louis C.K. imzalı komedi dizisi 5. sezonuyla geri dönüyor. Eleştirel anlamdaki en başarılı komedi dizilerinden biri olan Louie'nin bu sezonu normalden daha kısa olacak ve 8 bölümden oluşacak.

Daredevil (Netflix) - 10 Nisan
Son dönemde hızla artan süper kahraman akımına Netflix de dahil oldu. Marvel imzalı dizinin 13 bölümü birden yayınlanacak. Dizinin başrolü ise Charlie Cox.

Dizinin fragmanı:

Game of Thrones 5. Sezon (HBO) - 12 Nisan
Ekranların en görkemli dizisi geri dönüyor. 10 bölümlük 5. sezonun startı 12 Nisan'da verilecek...

Silicon Valley 2. Sezon (HBO) - 12 Nisan
İlk sezonuyla en iyi komedi dizisi dalında Emmy adaylığı kazanan dizi ikinci sezonuyla geri dönüyor. Dizinin ilk sezonki başarısını sürdürüp sürdüremeyeceği merak konusu.

Veep 4. Sezon (HBO) - 12 Nisan
Julia Louis-Dreyfus'a üç sezon üst üste Emmy ödülü kazandıran dizi yeni sezonuyla iddialı geliyor. Bu sezonun kadrosunda House M.D. ile tanınan Hugh Lauire de var!

Nurse Jackie 7. Sezon (Showtime) - 12 Nisan
Edie Falco'nun başrolünde yer aldığı dramedi için artık final vakti. Yıllardır ödüllerde boy gösteren dizinin son sezonu da 12 bölümden oluşacak.

Turn 2. Sezon (AMC) - 13 Nisan
AMC'nin tarihi ajan dizisi ikinci sezonuna başlayacak. İkinci sezon da 10 bölümden oluşacak...

The Messengers (CW) - 17 Nisan
Sezonun son CW dizisi de sahneye çıkıyor. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak...

Dizinin fragmanı:

Orphan Black 3. Sezon (BBC America) - 18 Nisan
Tatiana Maslany'ye ödüller kazandıran klon dizisi beklenen üçüncü sezonuyla geri dönüyor. Dizinin bu sezonu da önceki sezonlar gibi 10 bölümden oluşacak...

Tatau (BBC America) - 18 Nisan
Bilim kurgu türündeki mini dizi 8 bölümden oluşacak.

Happyish (Showtime) - 26 Nisan
Philip Seymour Hoffman'ın başrol oynaması planlanan dizinin başrolü usta oyuncunun ölümünden sonra Steve Coogan'a kaldı. Yarım saatlik komedi dizisinin başarılı olup olamayacağı merak konusu. Dizinin fragmanı:

Da Vince'de başlardı eskidenama bü yıl tarih hala belli degil.:( Güzel diziler başliyor. Özellikle Got heyecanla bekleniyor.:X

A.D. The Bible Continues ve Olympus'a bakabilirim belki konuları ilgimi çekti. :)

Game of Thrones, Orphan Black, OUTLANDER (@OzaN için büyük yazıyorum :D) dizilerini de özlemiştik Da Vinci'de başlasa süper olurdu özledik bu dizileri nisan ayını merakla bekliyorum vizelerde bitmiş olur rahat rahat izleyebilirim. :)

turn,game of thrones devam edeceklerim
salem ilk sezonu bitiremedim daha
olmpusa bakacağım syfy dizileri genelde iyi çıkıyor
A.D. ilk bölümüne bakarım ama şu an için beklentim yok
messengersı izlerim gibi büyük ihtimal
dare devil da bakılacakalr listesinde

son olarak silicon valley izleyenlere Allah sabır versin diyerek konudan ayrılıyorm:)

konuyu açman harika olmuş @OzaN
daha iki saat önce @sürgünüm le ne başlayacak ayın kaçında başlayacak muhabbeti yapıyorduk :)

Mad men büyük bir heyecanla son sezonun ikinci yarısını bekliyorum
yine aynı şekilde Got , outlander ve orphan black dizilerinin başlayacak olması nisan ayını cennete çevirecek gibi :)
yeni başlayacak dizilerden olympos u şimdiden merak ettim mutlaka ilk bölümüne bakacağım
FX in komediside dikkat çekenlerden ..

Yine eski dizileri izlemeye devam ederiz. Game of Thrones, Orphan Black ve Silicon Valley bir süre idare eder. :)

aaa süperr yeni başlayacak fantastik dizileri artık hiç kaçırmam sayende @OzaN :F:F:F

@mrt-06 @kaan955 @cookies koşun ayoll yeni bir süperkahraman dizisi başlıyor hemde marvel imzalı daredavil kaçmaz bence:Z:Z:Z

@destere ayoll sende koşş cnm constantienden sonra yeni bir fantastik diziye başlayalım olypus adlı bir fantastik dizi şuan bu 2 diziye göz koydum:A:A:A

Game of Thrones ve Orphan Black benim merakla beklediklerim. Belki çok dizi yok ama çok sevdiğim iki dizi birden var. Fazlasıyla yeterliler. :):)

Komedilerden de Silicon Valley ve Veep var. Umarım iyi sezon geçirir her ikisi de. :)

Yeni dramalardan açıkçası pek ümitli olduğum yok. Çok beğenilen olursa şans veririm. Olympus ilgi çekici dursa da Syfy dizisi olduğundan vasat olması yüksek ihtimal. Daredevil büyük ihtimal ses getirecektir ilk bölümüne göz atarım ve muhtemelen izlediğim son bölümü olur. :):)

Yeni komedilerden The Comedians ve Happyish iddialı olmaya aday yapımlar. İkisine de şans veririm. Fakat dizi sayımı arttırmak istemediğimden beni ikna etmeleri hiç kolay olmayacak. :):)

daredevil filmini izlemiştim ben affleck çok iyi oynamıştı
demek dizisi varmş izlcem inşallah

Onun kanalını sevmedim. :)
sfyf de başka hangi dizileri izliyordukki ? ben kötü çıkan dizisini hatırlamıyorum işin garibi iyi çıkan dizisinide hatırlamadım şu an :) yoksa bu kanalda daha dizi izlemedim mi ?

daredevil filmini izlemiştim ben affleck çok iyi oynamıştı
demek dizisi varmş izlcem inşallah
orda ikinci üçüncü sezonları oynayıpta hala başlamadığım dizileri dikkate bile almadım :) bugüne kadar onlara başlamamışsam ya kötüdür ya da dikatimi çekmeyecek kadar kötüdür diyorum :)
yine izlediklerime devam ederim birde yeni başlayanlardan iyi bir iki dizi çıkarsa onlara başlarım gibi ....

sfyf de başka hangi dizileri izliyordukki ? ben kötü çıkan dizisini hatırlamıyorum işin garibi iyi çıkan dizisinide hatırlamadım şu an :) yoksa bu kanalda daha dizi izlemedim mi ?
Bilimkurgu ve fantastik dizilere yer veriyor benim izlediğim dizisi yok. Seni bilemem tabii. :)

orda ikinci üçüncü sezonları oynayıpta hala başlamadığım dizileri dikkate bile almadım :) bugüne kadar onlara başlamamışsam ya kötüdür ya da dikatimi çekmeyecek kadar kötüdür diyorum :)
yine izlediklerime devam ederim birde yeni başlayanlardan iyi bir iki dizi çıkarsa onlara başlarım gibi ....
anladım ben filmin konusunu sevmiştim diziyide severim eminim
bu arada anlamadım ben yenimi başlıyor 2.sezonmu başlıyor deradevil in

GOT'u merakla bekliyorum der ve konudan kaçarım. :D

Bilimkurgu ve fantastik dizilere yer veriyor benim izlediğim dizisi yok. Seni bilemem tabii. :)
fantastik dizilere yer veriyorsa benle @Çiğdem- olympus a kesinlikle başlarız kaçmaz dizi :) @xemrexxx de büyük ihtimal başlar şimdiden konusunun açılması lazım bence :) @OzaN olympus a dört kişi ortak girişiyoruz konusunu açmayı unutmazsın umarım :))

ben severim süper kahramanları
yeni başlıyor hımm tmm cnm😉
the flash ıda izle onuda belki seversin :)

aaa süperr yeni başlayacak fantastik dizileri artık hiç kaçırmam sayende @OzaN :F:F:F

@mrt-06 @kaan955 @cookies koşun ayoll yeni bir süperkahraman dizisi başlıyor hemde marvel imzalı daredavil kaçmaz bence:Z:Z:Z

@destere ayoll sende koşş cnm constantienden sonra yeni bir fantastik diziye başlayalım olypus adlı bir fantastik dizi şuan bu 2 diziye göz koydum:A:A:A
tamda onu diyordum yukarda senin mesajını görmemişim olympus kaçmaz :))