ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ortalama reytingleri vardı, ama kanal şans tanımadan bitirmişti. Çok iyi bir işti.
Kaybeden Fox oldu bunla beraber Osman sınav şahane damat adında startv ye dizi yapmıştı oda aynı şekilde kanal vermişti ama başrol arasında aşk meselesi çıkınca Osman sınav finali verdirmişti

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İzlemediğim bir dizi ama her zaman mantıklı ve güzel hamleler yapıyor, Fox'un en uzun soluklu dizisi olmasına şaşırmıyorum.
Nilperi Şahinkaya beğendiğim bir oyuncu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rolünü çok iyi oynamıştı,Yeni Hayatta çok izleyemedim erken final yüzünden ama diziye renk katacağına eminim.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,742
Puanı
710

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İzlemediğim bir dizi ama her zaman mantıklı ve güzel hamleler yapıyor, Fox'un en uzun soluklu dizisi olmasına şaşırmıyorum.
Nilperi Şahinkaya beğendiğim bir oyuncu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rolünü çok iyi oynamıştı,Yeni Hayatta çok izleyemedim erken final yüzünden ama diziye renk katacağına eminim.
Fox ve Mantık :A
------

Hapishanede hanım ağa rolünde katılabilirdi bence. :A

Gelirse izleyici kitlesinin çoğu bırakır diziyi zaten, dizi adına hiç iyi olmaz. :A
Keşke hapishane olsaydı

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
@dreamy dün oyuncu katılacağı haberi çıktıktan sonra herkes Evrim diye korkmuştu, umarım yalan çıkar o da. :A
İnşallah gelmez Allahın sorunlusu :A
Hiç bir yerden çıkmasın o mümkünse, Uçankuş'ta kendi çapında takılsın. :A
:A
Aynen gelmesin :A
Evet, kendisinden nefret ediyorum.

Bu arada Birsen Altuntaş "Adam bunları şirketten kovunca onlar da oyun oynayacak. Ama işin işinden başka iş çıkacak." yazmış. Ben bu karaktere fazla yükseldim, umarım boş bir şey çıkmaz. :(
Ben de nefret ediyorum.
Nolur ayrılalım çok kısa sürdü nedense kiraz mevsimini pek izlemedim nedense
Kaç bölüm sürdü ki
Güzelim diziye pavyoncuları ipsiz sapsızları eklediler
Ajsjahsshwhsjs
Evrim ve hanım ağa... Hiç güleceğim yoktu. :A
Benimde :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica