Nihat Altınkaya 'Teşkilat' Dizisinde! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
galeri_nihat-altinkaya_1-jpg.92788

TRT 1'in merakla beklenen dizisi 'Teşkilat'a yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu, başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer alacağı yapımın kadrosuna Nihat Altınkaya dahil oldu.

Millî istihbarat konusunu işlenecek olan, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı dizinin çekimleri Ankara'da devam ediyor.

Kod adı 'Teşkilat' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ethem Özışık, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya... Söz kadrosu toparlanıyor. :A Dizi için iyi isim, merakla bekliyorum. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi adına iyi isim, yakışır. Bekliyoruz bakalım. :D

Bu dizi hangi güne gelecek acaba? Perşembe olur tahminen, perşembe akşamı bu tarz bir erkek işi yok. İlgi görür. :X (Aynı yapım şirketinin iki dizisi karşı karşıya gelmeyebilir ama kanalın akışına göre geledebilir. Çarşamba da denenebilir bunun için)

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
Dizi adına iyi isim, yakışır. Bekliyoruz bakalım. :D

Bu dizi hangi güne gelecek acaba? Perşembe olur tahminen, perşembe akşamı bu tarz bir erkek işi yok. İlgi görür. :X (Aynı yapım şirketinin iki dizisi karşı karşıya gelmeyebilir ama kanalın akışına göre geledebilir. Çarşamba da denenebilir bunun için)
Bence Tövbeler olsun bitip Meleği pazara koysun daha iyi gider hem çarşamba ya göre hem de Tövbeler olsun a göre

• Beğendim
Reactions: Yiğitt