Nevra Serezli'nin Altın Kelebek Favorileri Kimler?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
1321160_1.jpg

Geçtiğimiz günlerde 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programının konuğu olan usta oyuncu Nevra Serezli, Altın Kelebek Ödülleri'ndeki favorilerini paylaştı.

Serezli, en iyi kadın oyuncu ödülünün Ezgi Mola ve Merve Dizdar (Masumlar Apartmanı) arasında bölünmesi gerektiğini belirterek "Son yıllarda gördüğüm en güzel oyunculuklar. Merve her ruh halini ayrı bir sıcaklık ve sempatiyle oynuyor, Ezgi de romantizmi ve aşkı çıkardığı yerlerle antipatik olduğu yer arasındaki geçişi çok güzel sağlıyor. Birinden birine giderse büyük haksızlık olur." ifadelerini kullandı.

Usta oyuncunun erkek oyuncu dalındaki favorisi ise Timuçin Esen (Hekimoğlu) oldu: "Benim tek bir favorim var, Timuçin Esen'im var. Çok severim oyunculuğunu. Oynadığı dizide de bıçaksırtı rolü vardı; hafif delilik, hafif ciddiyet, hafif komedi... Orijinalinin bütün bölümlerini seyretmiştim, bence orijinal doktoru oynayan oyuncudan da çok daha iyiydi. Timuçin'i çok daha sıcak ve insancıl bulmuştum."

Altın Kelebek Ödülleri, 5 Aralık Pazar akşamı 47. kez gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak.

5f55e8a3933ccb2710f85d04-jpg.103756

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gerekli24 and Klaus

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Nevra Serezli gibi bir kişiden beklenilen de bu ama sonuç bu olur mu bilemiyorum. Ödüller daha çok Kanal D ödülleri olduğu için 'Kadın Oyuncu' Burcu Biricik'e gider, ha Su Burcu Yazgı Çoşkun da olabilir de bunu her ne kadar büyük bir kitlesi olsa da pek olanaklı görmüyorum. :A

'Erkek Oyuncu' ödülünü bilemedim ya. :A Bana pek olmaz gibi geliyor. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nevra Serezli gibi bir kişiden beklenilen de bu ama sonuç bu olur mu bilemiyorum. Ödüller daha çok Kanal D ödülleri olduğu için 'Kadın Oyuncu' Burcu Biricik'e gider, ha Su Burcu Yazgı Çoşkun da olabilir de bunu her ne kadar büyük bir kitlesi olsa da pek olanaklı görmüyorum. :A

'Erkek Oyuncu' ödülünü bilemedim ya. :A Bana pek olmaz gibi geliyor. :A
Ödül töreninden bihabersin galiba, ödüller ve sonuçlara bakıldığında hiç de öyle olmadığı çok belli değil mi? Yani Kanal D ödülleri demişsin de. :D

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Nasıl bir duayen olduğunu tekrar göstermiş kendisi. :bhr: Keşke aday belirleme ve ödül sürecinde de sadece kendisi gibi tecrübeli isimler olsa da kalite görsek yoksa halkı da işin içine katınca bağırıp ağlamaktan başka bir şey yapmayan Ebru Şahin gibileri ödül alıyor. :A