Netflix'ten Yeni Bir Yerli Dizi Daha: 'Sıcak Kafa'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
images

Türkiye atağına hız veren Netflix yeni bir projesini daha açıkladı.

Yönetmenliğini 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Fi' gibi projelere imza atan Mert Baykal'ın üstleneceği, Afşin Kum tarafından kaleme alınan ve 2016'da yayımlanan, Fabisad GİO ödüllü romandan uyarlanacak olan yapımın konusu ise şöyle:
"Dil ve konuşma yoluyla, zihinden zihine bulaşan bir delilik salgınının alt üst ettiği dünyada, gizemli bir şekilde bu hastalıktan etkilenmeyen tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Acımasızlığıyla ünlü Salgınla Mücadele Kurumu tarafından arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul’un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan “sıcak kafa”sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır."

2021'de yayına girecek olan dizinin detayları ise henüz belli değil.

Kaynak: Filmloverss

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Hakan ve Atiye gibi fantastik bir iş olacak anlaşılan ama konusu güzelmiş. Dille ilgilenen birinin baş karakter olması da artı. :A @alperuz

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biraz saçma geldi bana.

Keşke bütün dizi projelerini tek bir konuda açsaydınız, ve o konu sürekli güncellenseydi. @Aserat diğer sitede konuyu beğenmişsin ama sende tek tek açmışsın konuları..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Biraz saçma geldi bana.

Keşke bütün dizi projelerini tek bir konuda açsaydınız, ve o konu sürekli güncellenseydi. @Aserat diğer sitede konuyu beğenmişsin ama sende tek tek açmışsın konuları..
Ben değil Emre Ozansoy daha önce ayrı ayrı konu açınca ben de açılmayanları halledeyim dedim. Evet bence de böyle değil tek parça olarak açılmalıydı ama bazıları sırf daha fazla konu ve hit olsun diye ayrı ayrı açtığı için ben de böyle yapmak zorunda kaldım. O yüzden bana değil ona söyle.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben değil Emre Ozansoy daha önce ayrı ayrı konu açınca ben de açılmayanları halledeyim dedim. Evet bence de böyle değil tek parça olarak açılmalıydı ama bazıları sırf daha fazla konu ve hit olsun diye ayrı ayrı açtığı için ben de böyle yapmak zorunda kaldım. O yüzden bana değil ona söyle.
Co-Admin sensin sonuçta.:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat