Netflix'ten 'Nükhet Duru' Belgeseli!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
duru_olmak.jpg

Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun hayatını konu alan 'Duru Olmak' belgeseli Netflix'e geliyor.

39. İstanbul Film Festivali'nin 'Galalar' bölümünde ilk gösterimini yapan, 'Hikayesi Var' albümünün yaratım sürecini ve sanatçının hayat hikayesini konu alan 90 dakikalık belgeselde Ata Demirer, Sıla, Kenan Doğulu, Teoman, Mabel Matiz, Funda Arar, Ceylan Ertem, Ata Demirer, Kalben, Zeynep Bastık, Rubato, Sena Şener, Evrencan Gündüz gibi ünlü isimlerle yapılan röpörtajlar da yer alıyor.

Duru Olmak, 19 Şubat Cuma günü Netflix'te!

• Olmamış
  • Harika
Reactions: xBUGRAx and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen paylaşım yapmıştı Tarkan'ın söylemleriyle, harika haber. Büyük merakla bekliyorum ben de, konuk kadrosu da çok iyi. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix bu atılımlarını artırsa da keşke Erol Evgin, Sezen Aksu, Ajda Pekkan gibi usta isimlerin de belgeselini izleyebilsek. Harika olur, özellikle Sezen'i izlemeyi çok ama çok isterim...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zeynep Bastık varsa izleriz tabii ki. :A

Şaka bir yana Nükhet Duru'yu pek sevmesem de proje ilgi çekici, izleyeceğim mutlaka. Belki kendisiyle ilgili görüşlerim de değişir bu belgesel sonrası...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen Mayıs’ta vizyona girecekti sanırım Netflix’in satın almasına sevindim. Böyle daha çok projeler olsa keşke.