Netflix'ten 'Fatih Terim' Belgeseli Geliyor!

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aaaaaaaaaaaaa.. Emre Belözoğlu hocama neler deniyor böyle.. Kendisi Türk Futboluna damga vuracak bir hoca olacaktır.. @HeisenBerg
O potansiyeli var ama daha çok pişmesi lazım. :A

Terim'in belgeseli yapılacak tabii, ülkenin gelmiş geçmiş en etkili insanlarından biri, kabul etmek lazım.

Fener'in belgeseli yıllar sonra yapılır, bir dönem Fener diye bir takım vardı diye hatırlatmak için.

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
O potansiyeli var ama daha çok pişmesi lazım. :A

Terim'in belgeseli yapılacak tabii, ülkenin gelmiş geçmiş en etkili insanlarından biri, kabul etmek lazım.

Fener'in belgeseli yıllar sonra yapılır, bir dönem Fener diye bir takım vardı diye hatırlatmak için.
Şu video bile Fener'in belgeselinin neden yapılması gerektiğini gösteriyor. Esas aksiyon sizin takımda :A

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu video bile Fener'in belgeselinin neden yapılması gerektiğini gösteriyor. Esas aksiyon sizin takımda :A

11 yıl önce dumanla haberleşilecek kadar geride kalınması bana hep ilginç geliyor. Bu videoyu her izlediğimde "Oğlum açıp baksanıza Maçkolik'ten." diyorum kendi kendime. Ulan hâlâ ilginç geliyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@xdragxx Twitter'da çok önemli bir işim var demişti. Demek artık orayada yön vermeye başlamış :A (klip konusundaki mevzunun devamı)
Netflix tweeti attığından beri herkes başladı iptal demeye, bende konuyla alakam olmamasına rağmen Instagram'da bir gönderinin altına "üyelik iptali zamanı geldi" yazdım linç yedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Netflix tweeti attığından beri herkes başladı iptal demeye, bende konuyla alakam olmamasına rağmen Instagram'da bir gönderinin altına "üyelik iptali zamanı geldi" yazdım linç yedim. :A
Gidip biraz Twitter yorumları okuyayım :A İsveç gündemi pek ilgi çekmiyor ben de TT kısmına Türkiye ayarları yapmışım. Türkiye'de herşey çok kolay TT olmakta :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@xdragxx Twitter'da çok önemli bir işim var demişti. Demek artık orayada yön vermeye başlamış :A (klip konusundaki mevzunun devamı)
@xdragxx 'in olmadığı masa yok...

images (35).jpeg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Twitter'da Netflix iptal diye tag açmışlar. Şaka gibi gerçekten, Fatih Terim Türk futboluna mâl olmuş bir isim.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Belgeseli yapılası bir şahsiyet olduğu muhakkak ama twiti atış şekilleri gösteriyor ki fazlasıyla karanlık yönleri olan bir şahsiyeti pohpohlamaya yönelik bir iş olacak. Netflix hesabımı tek başıma kullanıyor olsam protesto amacıyla 1 ay kapatırdım.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: mrt-06 and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Belgeseli yapılası bir şahsiyet olduğu muhakkak ama twiti atış şekilleri gösteriyor ki fazlasıyla karanlık yönleri olan bir şahsiyeti pohpohlamaya yönelik bir iş olacak. Netflix hesabımı tek başıma kullanıyor olsam protesto amacıyla 1 ay kapatırdım.
Heeeh işteee hehhh işteeee durum bu.
Ben de bu sebeple twitterde milleti örgütledim @Dosi :A

Birçok futbol adamının belgeseli yapıldı ama burada önemli olan bu adamların sevaplarını, günahlarını birlikte işlemek. Sırf Fatih güzellemesi yapılacaksa saçma sapan bir belgesel olacak. Fatih'in gençliğinde futbol hayatı bitecekken ve hatta öyle ki ilerde hoca olmasının dahi önüne geçecek olaylar yapıp buna rağmen nasıl kurtulduğu da gösterilmesi lazım. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga