Netflix'ten 'Aşk 101' Sürprizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Netflix Türkiye'den 'Aşk 101' sürprizi!

db0bf85428daf479346fb9ee2d4a5e370f9fb8f7.png

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal gibi isimlerin yer aldığı ve Cuma günü tüm dünyada aynı anda yayına girmeye hazırlanan 'Aşk 101' (Love 101) dizisi için Netflix, YouTube kanalında özel bir yayın hazırladı.

Netflix Türkiye sosyal medya hesabının admini yaptığı"Daha iki gün var ama ekip o kadar inanılmaz ki dayanamıyorum, spoiler veriyorum; Yasemin Şefik, İbrahim Selim, Calling Mag ve Based İstanbul ile sizin için harika bir yayın hazırladık. Aşk 101 Özel 22 Nisan’da YouTube yayınında!" paylaşımı ile dizinin hayranlarının merakını arttırdı.

'Aşk 101 Özel' yayını yarın YouTube'da, 'Aşk 101' ilk sezon bölümleriyle 24 Nisan'da tüm dünyada Netflix'te yayında!

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bekliyoruz merakla, yayının içeriğini merak ettim. :Z

Vasat bir işi nasil patlatırız temalı yayın olacak herhalde. :A O escinsel karakter var şeklindeki homofobik yaygara yüzünden Netflix'in gelecek projelerinde varsa da su saatten sonra otosansür gibi bir hezimet olabilir. :( Tabi umarım kimseye aldanmadan özgür bir sekilde gerceklestirirler projelerini temennim bu...

PR işini çok iyi beceriyor Netflix. :)

Yayın böyle olacak galiba.. :)