Netflix'in Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evet android tv için geçerliler. Mobilden tvye aktarma derken cast şeklinde de olur:X tv castı destliyorsa.

Gece bakayım :X Ama uygulama playerıyla açarsa kumanda ile kontrol etmek daha kolay:A
Uygulama player derken TV uygulamalarını mı kast ettin? Bizdeki hepsi paralı ya. (Arçelik) :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Android tv olarak demiştim :X Androidli mi yoksa kendi sistemimi var?

Bunarada dediğin site onlinedizi.co mu? Orda store filan yazısı göremedim.
Androidli de bir tuşa basınca uygulama menüsü açılıyor ama neredeyse hepsi paralı hatta kumanda da Netflix tuşu var. :A

Video kesici programında diziden bir sahne alacaktım ayrıntı kısmında ses store yazıyordu. Birde mesela dizilab'dan indirdiğim dizi ile bu siteden indirdiğim dizi bir değil aradaki ses kalitesi bariz belli oluyor. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Online dizi co'ya girip bir bakmanı öneririm 1080p kalitede ve sesi store şimdi gir bir bak please. :A

Kumandadan kontrol zor da kablosuz fare takınca kullanımı kolay ya biz Windows 98'e katlanmış insanlarız sistem arada yavaşlasa da gayet kullanışlı. :A

Yine de fazla değil Ozan 16 - 25 yaş aralığını baz alırsak büyük azınlığı zengindir yani.

Online dizi co'yu kullanmamışsın. :A
Denedim şimdi bir bölüm de gerçek 1080p olmasına imkan yok 720p bile değil tahminimce.

Kumandayı falan geçtim çoğu sitedeki oynatıcıları bile tam çalıştırmıyor ki oynatıcıları kontrol etmek falan mouse ile bile zor. (Telefondan kontrol edince mouse etkisi yaratıyor. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Androidli de bir tuşa basınca uygulama menüsü açılıyor ama neredeyse hepsi paralı hatta kumanda da Netflix tuşu var. :A

Video kesici programında diziden bir sahne alacaktım ayrıntı kısmında ses store yazıyordu. Birde mesela dizilab'dan indirdiğim dizi ile bu siteden indirdiğim dizi bir değil aradaki ses kalitesi bariz belli oluyor. :D
Torrentten indirdiğimiz diziler de steore çünkü hd'ler :X Önceki posta da dediğim gibi videoyu ordan al oraya yükle filan hep veri kaybı oluyor. En orjinal görüntüleri torrentikiler:X Netflix kaç teknoloji markasıyla anlaşma yapmiştir özel tuş için:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Torrentten indirdiğimiz diziler de steore çünkü hd'ler :X Önceki posta da dediğim gibi videoyu ordan al oraya yükle filan hep veri kaybı oluyor. En orjinal görüntüleri torrentikiler:X Netflix kaç teknoloji markasıyla anlaşma yapmiştir özel tuş için:F
Sizde de mi var o tuş? Birde Kocaman yapmışlar gereksiz yere. :D

Denedim şimdi bir bölüm de gerçek 1080p olmasına imkan yok 720p bile değil tahminimce.

Kumandayı falan geçtim çoğu sitedeki oynatıcıları bile tam çalıştırmıyor ki oynatıcıları kontrol etmek falan mouse ile bile zor. (Telefondan kontrol edince mouse etkisi yaratıyor. :)
Nasıl değil ya indirince 1080p kalitede yazıyor. Görüntüden bariz belli bence. :A Peki ses kalitesi? :D Ayrıca her türlü 16 TL'lik SD'den iyidir. .ss

Bizim tv'de site uygun olmayınca videonun üzerine tıklayınca ayrı bir sekmede kendi playerından açıyor. (b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Nasıl değil ya indirince 1080p kalitede yazıyor. Görüntüden bariz belli bence. :A Peki ses kalitesi? :D Ayrıca her türlü 16 TL'lik SD'den iyidir. .ss

Bizim tv'de site uygun olmayınca videonun üzerine tıklayınca ayrı bir sekmede kendi playerından açıyor. (b)
Bizim TV sizinki kadar teknolojik değil herhalde. :A

Ses kalitesi uzmanlık alanım değil, bilemem. :D

Deneyeceğim bakalım SD'sini. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
O fiyatlar ilk çıktığı zaman da öyleydi, büyük ihtimalle tanışma ayağına %50 indirim yapacaklar. Bir de dizi konusunda 2-3 dizi gelecek Burak Aksak olur mu bilmiyorum ama L&M türü şöyle yarım saatlik mini diziler gelse tadından yenmez.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1080p olsun çözünürlükten kaybetmez bişey ben video kalitesinden bahsediyorum. Nasıl anlatayım ki şimdi kendin bir video çek sonra birçsiteye yukkle sonra o siteden indir başka bir video sitesine yukle ordan indir görüntü kalitesine bak. Online sitelerde böyle. İlk altyazılı diziyi sunandan başka bir site alıyor kendi reklamını yapacak yazıları yazarken den bir daha editlediyip başka siteye yüklüyor.

Player olayı android telefondaki gibi işte. Mx playerdan izliyorum kontrol kumandayla çok kolay:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O fiyatlar ilk çıktığı zaman da öyleydi, büyük ihtimalle tanışma ayağına %50 indirim yapacaklar. Bir de dizi konusunda 2-3 dizi gelecek Burak Aksak olur mu bilmiyorum ama L&M türü şöyle yarım saatlik mini diziler gelse tadından yenmez.
Değildi, fiyatlar euro üzerindendi. 9.99€ idi en ucuz paket yanılmıyorsam. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bizim TV sizinki kadar teknolojik değil herhalde. :A

Ses kalitesi uzmanlık alanım değil, bilemem. :D

Deneyeceğim bakalım SD'sini. :D
O zaman bizim TV sizinkini döver. :A

1080p olsun çözünürlükten kaybetmez bişey ben video kalitesinden bahsediyorum. Nasıl anlatayım ki şimdi kendin bir video çek sonra birçsiteye yukkle sonra o siteden indir başka bir video sitesine yukle ordan indir görüntü kalitesine bak. Online sitelerde böyle. İlk altyazılı diziyi sunandan başka bir site alıyor kendi reklamını yapacak yazıları yazarken den bir daha editlediyip başka siteye yüklüyor.

Player olayı android telefondaki gibi işte. Mx playerdan izliyorum kontrol kumandayla çok kolay:X
Sanırım anladım. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
şimdi netflix gelince netten izleyemicez dimi @OzaN @mrt-06 @Forumdash .ss
Netflix yayın hakkını elinde bulundurdugu önemli dizileri (özellikle kendi dizileri) için trde yasaklatırsa şaşirmam. GoT yasaklanmişdi digitürk taeafından öyle haberler görmüştğm(b)
Nasıl ya ne demek yasaklamak? :T: netflix'den izlediğim bir dizi yok galiba ama mesela bunlar PLL'yi satın alsalar onu da yasaklayabiliyor mu? (b) Öyle bir şey olursa yakarım onların ıp adreslerini ben öyle başkaları gibi SD yayın için 16 lira vermem. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nasıl ya ne demek yasaklamak? :T: netflix'den izlediğim bir dizi yok galiba ama mesela bunlar PLL'yi satın alsalar onu da yasaklayabiliyor mu? (b) Öyle bir şey olursa yakarım onların ıp adreslerini ben öyle başkaları gibi SD yayın için 16 lira vermem. :A
Valla tüm sitelere bi ihtar cekseler herkes g*** korkusuna siteyi o gün kapar:F bkz dizimag netflixden bile iyiydi:X

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
igrenc kullanmayi dusunmuyorum pis somuruculer baska bisi degilsatis yapamayan diziler toplulugunjn platformu