Netflix Türkiye'de Nisan Ayında Neler Var?

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1616659323719.jpeg

Netflix Türkiye'nin Nisan ayında yayınlayacağı içerikler belli oldu!

1 Nisan'da platforma tüm sezonlarıyla eklenecek olan fenomen dizi Friends'in yanı sıra, The Serpent 2 Nisan'da, Yılmaz Erdoğan imzalı Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü 9 Nisan'da, Shadow and Bone 23 Nisan'da, Netflix Türkiye'nin yeni orijinal dizisi Fatma da 27 Nisan'da platformda yerini alacak.

• Harika
Reactions: Angelica

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hiç fena gözükmüyor program.

Friends'i biraz da Netflix'te izleyelim. :A

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü'den umutluyum.

Jamie Foxx'un dizisine ve David amcanın belgeseline bakılır. Sanat hırsızlığıyla ilgili belgesel de ilgi çekici.

Amanda Seyfried'in filmi de ilgi çekici olabilir. Melissa McCarthy ve Octavia Spencer'ın film ise tırt gibi gözüküyor maalesef.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Bu Netflix'e eski İtalyan filmleri yükleniyor. Ben 4-5 tanesine hatırlatıcı koydum. Ne zamandır İtalyan filmi izlemiyordum şimdi yığınla seçenek geliyor. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu Netflix'e eski İtalyan filmleri yükleniyor. Ben 4-5 tanesine hatırlatıcı koydum. Ne zamandır İtalyan filmi izlemiyordum şimdi yığınla seçenek geliyor. :D
Ben de ilk 1-2 tanesine "aa ne güzel" diyip hatırlatıcı koydum ama baktım 10-15 tane birden geliyor incelemeyi sonraya bıraktım. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061

Hiç fena gözükmüyor program.

Friends'i biraz da Netflix'te izleyelim. :A

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü'den umutluyum.

Jamie Foxx'un dizisine ve David amcanın belgeseline bakılır. Sanat hırsızlığıyla ilgili belgesel de ilgi çekici.

Amanda Seyfried'in filmi de ilgi çekici olabilir. Melissa McCarthy ve Octavia Spencer'ın film ise tırt gibi gözüküyor maalesef.
Aa çok sevindim, mağaramdan çıkıp Friends'e başlamak için iyi bahane oldu..
Seinfeld ne zaman gelecek? :A
Türkiye'de daha popüler olunca :A Friends'e daha fazla talep var :bhr: