Netflix Dizisi The Crown'un Finali Erkene Alındı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
images.jpeg.jpg

6 sezon olarak yayınlanması planlanan Netflix'in en pahalı dizisi olan 'The Crown' dizisinin 5. sezonda noktalanmasına karar verildi.
Dizinin kurucusu Peter Morgan yaptığı bir söyleşide "İlk başta 6 sezon olarak düşünmüştük fakat şuan 5. sezon hikayesine başlarken belirgin bir şekilde bitirmek için en iyi zaman olduğunu anladım' sözlerini ifade etti.

The Guardian'ın haberine göre 5. sezonda, kraliçe Elizabeth'i başarılı oyuncu Imelde Staunton oynayacak.
shutterstock_editorial_10450983n.jpg

Şuana kadar 3 sezon yayınlanan dizinin 4. sezon çalışmaları devam ediyor ve 4. sezonda da Olivia Colman kraliçe Elizabeth II'yi canlandırmaya devam edecek.

Kaynak:
DN.se

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski hazırda mı bekliyordun? :A
Bu arada yeni oyuncu Harry Potter'de oynamış. İzleyenler biliyordur muhakak😊

Şimdi sen söyleyince fark ettim, saç renginden dolayı ilk başta fark edememiştim bu allahın cezası lanet şirret müdire karakterini oynayan saygıdeğer oyuncu hanımefendiyi :A

images

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Başlamak istiyordum ama bir türlü denk getiremedim, Olivia Colman bile diziyi izlemek için tek başına bir neden aslında. Belki dördüncü sezon başlamadan güncele gelirim, kısmet artık...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu fotoyu mu koysaydım acaba konuya? :A neyse boşuna editlenmiş görünmesin :A

Bence de böylesi daha huzurlu, bu fotoyu görünce takıntılı hocasından azar işiten hatta cetvel yiyen öğrenci psikolojisinde gibi hissediyorum :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Başlamak istiyordum ama bir türlü denk getiremedim, Olivia Colman bile diziyi izlemek için tek başına bir neden aslında. Belki dördüncü sezon başlamadan güncele gelirim, kısmet artık...
Hiç ilgimi çekmeyen bir dizi. Kraliyet saray filmlerini sevmiyorum zaten.Bir oyuncu için diziIere başlamak? Bilemedim :A
Bence de böylesi daha huzurlu, bu fotoyu görünce takıntılı hocasından azar işiten hatta cetvel yiyen öğrenci psikolojisinde gibi hissediyorum :A
Bir kelime iyi görünmüyordu editleme yazısı mecbur geldi düzenledığimde:A verdi yerine verildi diye editledim ilk cümledeki kelimeyi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hiç ilgimi çekmeyen bir dizi. Kraliyet saray filmlerini sevmiyorum zaten.Bir oyuncu için diziIere başlamak? Bilemedim :A

Bir kelime iyi görünmüyordu editleme yazısı mecbur geldi düzenledığimde:A verdi yerine verildi diye editledim ilk cümledeki kelimeyi :A

Tabii ki Olivia Colman tek neden değil ama güçlü bir neden kesinlikle. Dizi zaten kalitelidir. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de 1-2 bölümde bırakanlardanım ama tekrar şans vereceğim mutlaka. 5. sezonda noktayı koyacak olmaları da güzel gelişme. Homeland, House of Cards gibi efsane dizilerin erken final yapmayıp ne hale geldiğini gördük. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İlk bölümde kalmış olsam da bir gün bitireceğim dizilerden temiz İngiliz aksanı olduğundan... Yine de şu İngiliz kraliyetine antipati duyduğum için kısmet olmuyor başlayıp bitirmek.
Ben de 1-2 bölümde bırakanlardanım ama tekrar şans vereceğim mutlaka. 5. sezonda noktayı koyacak olmaları da güzel gelişme. Homeland, House of Cards gibi efsane dizilerin erken final yapmayıp ne hale geldiğini gördük. :)
Annem severek izliyor bu diziyi. Belki ben de bakarım. :D
Yeni konu açmak istemedim. Dizi ile ilgili yeni gelişme var.

5. Sezon hikayesi üzerine çalışıldığında ilk baştaki hedefledikleri gibi 6 sezon olmasına karar verildi. Yani 6. sezonda final yapılacak.

Konuyu düzenlemem gerekiyorsa yapayım?
6. Sezon aynı 5. sezonda planlanan zamanı anlatacak yani yıl atlaması olmayacak ve 64 yaşındaki Imelda Staunton ve 64 yaşındaki Lesley Manville'in sırasıyla beşinci ve altıncı sezonlarda Kraliçe Elizabeth ve Prenses Margaret'i canlandıracaklar.

Ayrıca okuduğum haberde dizinin 4. Sezonunun korona durumu tam belirmeden çekilip tamamlandığı belirtildi.