Nergis Kumbasar’ın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,008
Puanı
1,060
0

ATV'nin sevilen dizisi Karadut'a yeni oyuncular!

Pazartesi akşamları ekrana gelen, yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Şükrü Özyıldız, Engin Şenkan, Selin Türkmen, Burak Dakak, Ebrar Karabakan, Naz Elmas ve Nursel Köse'nin paylaştığı yapım’a başarılı oyuncu Nergis Kumbasar ve Mert Doğan katıldı.

IMG_3305.jpeg

Karadut, her Pazartesi ATV'de!

O evdeki sahnelerde geriliyordum. Nergis hanım diziye can katacaktır. İyi bakalım dizide güldüren unsur ekleneceğine göre düzenli bakmaya çalışırım :A
------

Tamda onu yazmıştım :A

Bu linke gerek yoktu. Zaten birebir aynısı konuda var :A
------

Ha adamın yorumunu atmışsın. Tamam şimdi oldu :A
Aynı düşünmüşüz :A Bu sefer yorumu senden önce yazdım neyse ki :A

Linki sileyim istersen :A

Aynı düşünmüşüz :A Bu sefer yorumu senden önce yazdım neyse ki :A

Linki sileyim istersen :A
Yok yorumum hazırdı ama konu ile birleşeceği için mecburi beklettim araya yorum girmesi için :A yani yok yine ben önce yazmışım :A

Gerek yok alıntı falan ettik zaten :A

Yok yorumum hazırdı ama konu ile birleşeceği için mecburi beklettim araya yorum girmesi için :A yani yok yine ben önce yazmışım :A

Gerek yok alıntı falan ettik zaten :A
Öyle de olsa bu sefer senden önce yazdım sonuç olarak :A Geçenkini telafi ettim :A

Reyting konusu açmıyordun, izlediğin dizi olunca açabilmişsin :A

Aslında bu bölüme el atamama sebebin belli ama neyse anmayalım sebebini :A
Bir sebep yok? (b)
Sen dm’de çıtlat. Kesin yine yanlış şeyler düşünüyorsun :A
Klip ve etkinlikler bana yetiyor. Arada modum iyiyse farklı dallarda açıyorum. Bugün full evde takılınca açmam normal oldu :A

Bir sebep yok? (b)
Sen dm’de çıtlat. Kesin yine yanlış şeyler düşünüyorsun :A
Klip ve etkinlikler bana yetiyor. Arada modum iyiyse farklı dallarda açıyorum. Bugün full evde takılınca açmam normal oldu :A
Konu iyi denk geldi kesinlikle, bugün açman ve izlediğin dizi olmasıyla :A

Klip ve etkinliklerin banko var zaten :A Reyting bölümü daha iyi hit alıyor ama sen zaten hit peşinde değilsin :A

Konu iyi denk geldi kesinlikle, bugün açman ve izlediğin dizi olmasıyla :A

Klip ve etkinliklerin banko var zaten :A Reyting bölümü daha iyi hit alıyor ama sen zaten hit peşinde değilsin :A
Son kısımda toparladın ama yinede sanki tam istediğim cevap değil :A sen çıtlat.

Benim ilgi alanım sadece reaksiyon :A (senin kadar olmasada)
En hit almayan Bölüm klip ve en çok oraya yoğunlaşıyorum. Burdan belli zaten :A

Son kısımda toparladın ama yinede sanki tam istediğim cevap değil :A sen çıtlat.

Benim ilgi alanım sadece reaksiyon :A (senin kadar olmasada)
En hit almayan Bölüm klip ve en çok oraya yoğunlaşıyorum. Burdan belli zaten :A
Çıtlattım :A

Reaksiyon ortak noktamız kesinlikle :A

Aynen klipleri ziyaretçiler izleyemiyor :A Ama konu sayına etki ediyor sonuçta, o da önemli bir şey :A

Çıtlattım :A

Reaksiyon ortak noktamız kesinlikle :A

Aynen klipleri ziyaretçiler izleyemiyor :A Ama konu sayına etki ediyor sonuçta, o da önemli bir şey :A
Konu sayısı olarak iddiam yok. 3-5 konu yetiyor :A

Çıtlattın ama çok alakasız bir şey olmuş :A

Karadut’un son bölümünü beğendim. Dizi biraz daha yükselse yeterli olacaktır. Yemede bu oranlarda iyi. Sende izle. Tavsiye ederim. En azından hızlandırılmış tur ile izle :A

Konu sayısı olarak iddiam yok. 3-5 konu yetiyor :A

Çıtlattın ama çok alakasız bir şey olmuş :A

Karadut’un son bölümünü beğendim. Dizi biraz daha yükselse yeterli olacaktır. Yemede bu oranlarda iyi. Sende izle. Tavsiye ederim. En azından hızlandırılmış tur ile izle :A
Genelde haftalık 5-10 arası oluyor senin :A

Bana alakalı geldi :A

Tavsiye ediyorsan izlemek şart oldu :A Tabii ilk bölümün tamamını izlemek gerekecek. Sonrakileri hızlandırılmış tur ile izlerim :A

Genelde haftalık 5-10 arası oluyor senin :A

Bana alakalı geldi :A

Tavsiye ediyorsan izlemek şart oldu :A Tabii ilk bölümün tamamını izlemek gerekecek. Sonrakileri hızlandırılmış tur ile izlerim :A
Bana çok güvenme. Çabuk bırakma potansiyelim var ama bunu bir süre devamlı izlerim gibi. Kendine çekiyor bir şekilde :A

Bana çok güvenme. Çabuk bırakma potansiyelim var ama bunu bir süre devamlı izlerim gibi. Kendine çekiyor bir şekilde :A
Sen bunu sonuna kadar izleyeceksin belli :A Geçen bırakacak gibi oldun ama geri devam ettin :A

Tavsiye ettin ve başladım say artık. Sonunu düşünen kahraman olamaz :A

Sen bunu sonuna kadar izleyeceksin belli :A Geçen bırakacak gibi oldun ama geri devam ettin :A

Tavsiye ettin ve başladım say artık. Sonunu düşünen kahraman olamaz :A
İyi hazır bugün ortamın müsaitken bakın Deha başlamadan. Yarına yeni bölüme yetişmeye çalış :A