Ne Yapmak Lazim?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sonuçta ha 18 ha 16 ana konu rtük cezayi kensince sevişken ve tecavüzcü dizilere bu sezon 16 dan yukarı reyting alan dizi çıkmadı. sebebi senarıstlerın bu iki olgu dışında kafalari pek birşey çalışmıyor :))))))

Zaten dikkat ederseniz bu sene tek tutan drama dizisi hde oldu onun dışındaki tüm dramalar dağıldı. diğer tutan ve yüksek reyting alan diziler komedi dizisi oldu..

alemin kıralı, yalan dünya , umutsuz ev kadınları , pis yedılı, seksenler ,

dramadan bir hde birde ucundan kıyısından kuzey güney

Ne kadar kotu gitse bile son dizisi turkiyenin en iyi drama dizilerinden gunluk yayinlayan beni affet.s

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
haklısın ama senin bu yazdıkların filmin 30. veya 40. bölümlerinde oldu.. filmin baştan tutmasının nedeni tecavüz veya aşk sahnesi değildi:) yiğidi öldüreceksin ama hakkınıda vereceksin:)

30 -40 mi :)))) en fazla 20 bölüm civarında tecavüz oldu. dikkat et o.b.z.g
k o zamanki reyting rekorunun yanına bile yaklaşamıyor. bu sahneler seyirci yükü almasina büyük katkı sağladı...

Biz zaten diziler neden artık yüksek reyting alamıyoru ve ne yapılmayı tartışıyoruz.

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ne kadar kotu gitse bile son dizisi turkiyenin en iyi drama dizilerinden gunluk yayinlayan beni affet.s

Son kurgusu berbat başladı. dizi ancak 5. bölümde bişey bişey anlaşıldı.. ilk 5 bölüm faciasi onu iyi diziler sınıfına sokamaz... günlük dizilere hiç girmeyelim mıdeme kramp giriyor :))))((

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
haklısın ama senin bu yazdıkların filmin 30. veya 40. bölümlerinde oldu.. filmin baştan tutmasının nedeni tecavüz veya aşk sahnesi değildi:) yiğidi öldüreceksin ama hakkınıda vereceksin:)
Dogru soyluyorsun.ama dizinin reytingi duserken senarist tecavuz sahnelerini ortaya cikardi ve birden o sahnelerle reytingler 20yi gecti.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Son kurgusu berbat başladı. dizi ancak 5. bölümde bişey bişey anlaşıldı.. ilk 5 bölüm faciasi onu iyi diziler sınıfına sokamaz... günlük dizilere hiç girmeyelim mıdeme kramp giriyor :))))((
Dizinin her seyimi biliyorsun.demek ki son'u izlemissin.o kadar kotuyse niye izledin?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Dizinin her seyimi biliyorsun.demek ki son'u izlemissin.o kadar kotuyse niye izledin?

okadar reklamı yapıldı. pazartesi mecburiyetten izliyorum gerçi bir ara okadar karma karısık oldu bırakmıştım. diğer kanalları çoluk çocuk programları basmis durumda :))))))

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
okadar reklamı yapıldı. pazartesi mecburiyetten izliyorum gerçi bir ara okadar karma karısık oldu bırakmıştım. diğer kanalları çoluk çocuk programları basmis durumda :))))))

Iste senin coluk cocuk programlari dolu dedigin Pazartesi programlari:polisiye dizisi Arka Sokaklar,Buyuk bir ask ucgeni Koyu Kirmizi,Bir cok insanin anlayamadigi Son.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Iyi de abi Bu sbt reytinglerini bizim forum da veriyor ve senin verdigin siralama hic bir yerde yok.

bak aga bikaç ay önce şike yapan agb nin reytingleri vardı ve her yerde onlar yayınlanıyodu sbt o zamanda vardı ve reytinglerinin total grubunun ilk 10 unu açıklıyodu daha sonra agb nin şike yaptığı kanıtlanınca her yerde sbt reytingleri yayınlanmaya başladı yani şimdiki şirketin o zamanki reytingleri :D o zaman sitede yayınlamıyodu daha sonra agb nin şike yaptığı tespit edilince ölçüm yapması durduruldu ve artık sbt ye bakılıyor

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
link icin tesekkurler.dogru yazmissinmis.ozur dilerim sana inanmadigim icin.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
stardaki diziye dizi demek için bir şahit yeter beyazsoy .. mesela ben! sor istersen:)

mesela nasıl bir dramatik yapısı var bizi meraka itecek olan şey ne.. bu günkü tekniklerle kaçırılan kızı çok rahat bulabilirken polis nasıl oluyorda bulamıyor :)))))

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
bu sezonda çıkan diziler yeteri kadar iyi değil.. geçen sene bu kadar çok çeşit yoktu ama birbirinden kaliteli yapımlar çıkmıştı